Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plotki i Fakty...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Plotki i Fakty...
...czyli wszystko co chcielibyscie wiedziec o mistrzach, instruktorach a boicie/wstydzicie sie zapytac

na temat wielu z nas kraza niepotwierdzone, przeinaczone i niepotwierdzone czasem plotki, ktore ciagna sie jak smrod :blus:

wielu nowych adeptow mimochodem slyszy gdzies jakies informacje o danym instruktorze czy mistrzu, a co gorsza nie dowiadujac sie prawdy u zrodla - wierzy i dalej powiela te same historie.

na priva bardzo rzadko kto ma odwage pisac a na forum publicznym jak widac pisze sie o wszystkim, wiec proponuje ow watek i zachecam do dyskusji, pytan i odpowiedzi.
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
Dla tego tematu sa tylko dwa rozwiazania.Pierwszy to podjecie tematu przez wszystkich zainteresowanych tzn skarzacych i oskarzanych i w tedy to bedzie najdluzszy temat ktory trwal bedzie bez konca. Bo zawsze znajdzie sie cos nowego i bedzie mial cos z telenoweli . Drugi to jego szybka smierc bo nikt niczego oficjalnie nie powie.I dalej przedziwne historie beda krazyc po kraju.Wielokrotnie byly juz podejmowane proby tlumaczenia roznych zdarzen i niczego nie zmienily .Ci ktorzy sieja roznego rodzaju ploty dalej siac je beda a kto zna sie na rzemiosle wiedzial bedzie co falszem a co prawda jest.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
ja nic nie mam do ukrycia i wiele moge powiedziec by wreszcie ukrocic glupie plotki na przyklad: na moj temat :)
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
I jak widzisz Dragon wszyscy wszystko dobrze wiedza i nie potrzebuja sprostowan.Zreszta po co ,te plotki z drugiego obiegu zawsze sa bardziej pikante .Co mamy zreszta mozliwosc sledzenia na forum.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
wiedza owszem ale bywa, ze powtarzaja glupie historie. dla przykladu:

Peter, pamietasz jak ukazal sie w DzZ artykul o mojej szkole? Artykul ktory mial byc notka informacyjna o szkole a stal sie 'plama' z ktorej wszyscy sie smieja.

Jednak malo kto wie, ze ow artykul ukazal sie bez mojej autoryzacji; napisal go mlody student dziennikarstwa, ktory chcial tym wywolac sensacje.

Podalem mu wtedy rozne fakty z zycia A. Hoffmanna i Ch.Kwonga a on pozbieral i przerobil na swoj sposob. Nie otrzymal ode mnie zadnej zgody na publikacje bez mojej autoryzacji a jednak ow artykul sie ukazal i wyszlo na to ze ja jestem Pol-Chinczykiem z Niemiec, ktory przyjechal z misja do Polski :) a zanim co to musialem stoczyc ciezka walke z Cheng Kwongiem :D

Mimo moich prosb i pism, nigdy nie ukazalo sie tam zadne sprostowanie. Redakcja olala sprawe a ow dziennikarz 'wylecial' i zaczal pisac w innym tygodniku.

Teraz ja sie z tego smieje :lol: ale w owym czasie w srodowisku MA zatrzeslo sie od smiechu. Wstyd jak cholera - bylo minelo - dlatego wkurzam sie gdy ktos wraca do tego.

Z pewnoscia sa i inne osoby, ktorym zdarzyla sie podobna i niewyjasniona do konca historia a ktora powielaja plotkarze. Niech pisza, po to jest to forum.
  • 0

budo_kumquat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...

ja nic nie mam do ukrycia i wiele moge powiedziec by wreszcie ukrocic glupie plotki na przyklad: na moj temat :)


To skoro jest juz tak szczerze i otwarcie... Jakiś czas temu pojawiały się (na forum) wzmianki o jakis przekrętach, pieniądzach itd. związanych z VD. To moze mógłby główny zainteresowany wyjaśnić?
Abyśmy na plotkach nie polegali. :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
Apeluje do moderatora aby tego kretyna o niku Fasola zbanowac lub zblokowac. Nie napisal jeszcze ani jednego normalnego tekstu a tylko zasmieca forum swoimi debilizmami
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
Bede kasowal jego posty i dam cynk adminowi aby go zbanowal
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
dzieki za szybka reakcje :D
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...

Jakiś czas temu pojawiały się (na forum) wzmianki o jakis przekrętach, pieniądzach itd. związanych z VD. To moze mógłby główny zainteresowany wyjaśnić? Abyśmy na plotkach nie polegali. :)

Oczywiscie. Pieniadze, jak wiadomo w kazdej organizacji to delikatna sprawa. Niestety sa tacy, ktorzy zlosliwie wyszukuja sie jakichs dziur w calym. Moja dzialalnosc prowadzona byla na zasadach firmy, wiec nie podobalo sie to, ze kasa idzie na moje konto. Ot co. Istnialo jeszcze Stowarzyszenie, z ktorego skladki przeznaczane byly na konto A. Hoffmanna z Niemiec oraz szkolenia u niego. Najwiecej placza o pieniadze Ci, ktorzy wogole nie placili skladek i ot caly problem

PS. jesli chodzi o posty Fasoli, to przypominaja mi one postac pewnego nawiedzonego 'miszcza' Kung Chi ktory w latach 90-tych odwiedzal rozne sekcje i szkoly walki by glosic swoje herezje. :lol:
  • 0

budo_kumquat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...

Apeluje do moderatora aby tego kretyna o niku Fasola zbanowac lub zblokowac. Nie napisal jeszcze ani jednego normalnego tekstu a tylko zasmieca forum swoimi debilizmami


Czyli dopasowałem się do poziomu forum. A przynajmniej jego 85%.

Do niezobaczenia.

PS: Czy mógłbym sam sie zbanować?
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...

PS: Czy mógłbym sam sie zbanować?

Tak. Wypierdalaj i zalatwione.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
No to moze gwoli informacji. Poprosilbym o liste autoryzowanych artykulow. Bo to ulatwi mi weryfikacje moich materialow pod ktorymi sie podpisales.
Rozumiem tez ze list na temat hoffmana w ktorym napisale ze jest oszustem i hochsztaplerem to tez kaczka dziennikarska???
Co sie stalo z pieniedzmi na legitymacje ktore milesmy dostac od Hoffmana???
to NARAZIE tyle pytan.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...

No to moze gwoli informacji. Poprosilbym o liste autoryzowanych artykulow. Bo to ulatwi mi weryfikacje moich materialow pod ktorymi sie podpisales

czy numer mojego konta w banku szwajcarskim tez? jezeli masz jakies artykuly to wrzuc je na forum, podam Ci ktore sa, a ktore nie sa autoryzowane

Rozumiem tez, ze list na temat hoffmana w ktorym napisale ze jest oszustem i hochsztaplerem to tez kaczka dziennikarska???

list napisalem do niego osobiscie i nie wiem czy on byl na tyle glupi, zeby rozpowiadac o tresci prywatnej korespondencji - zwlaszcza tobie

Co sie stalo z pieniedzmi na legitymacje ktore milesmy dostac od Hoffmana???

zebral je Jozef Szargut i doplacil za druga wyzyte Andreasa w Polsce. Skargi i wnioski w tej sprawie przyjmuje sie w Kozlu - nie u mnie

to NARAZIE tyle pytan.

prosze o nastepna serie pytan
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
Ale mi szczerosc.
PLONK
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Plotki i Fakty...
Peter, gwoli scislosci. Przegladajac gazety lokalne z lat 90-tych natknolem sie na pewna krotka wzmianke:

...zabrzanska milicja poszukuje niejakiego Piotra L. pseudonim 'Peter' podejrzanego o znecanie sie nad zwierzetami z osiedla na ktorym mieszka. Jego ulubionym zajeciem jest trening sztuk walki i kopanie bezdomnych psow i kotow. Swiadkowie widzieli kilkakrotnie cwiczacego na osiedlowym placu zabaw i w pobliskim lasku. Mezczyzna ubrany w czarne kimono kopal bezdomne zwierzeta 'jak pilke' - powiedzial sierzant Koprzycki. Wszelkie osoby, ktore moga pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 'Petera' sa proszone o bezzwloczne zgloszenie sie w najblizszym komisariacie

naga prawda z tamtych lat albo jakas 'kaczka dziennikarska'?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024