Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota i K1?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Gołota i K1?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
Proponuje mu inny "sport"- sadzenie ogórków, bo na ogrodnika to on się nadaje, teraz też ucieknie z ringu :lol:
  • 0

budo_exkyokushin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
Golota ty baranie. niedosc ze hanbisz naszą flage za oceanem to jeszcze osmieszasz sie mowiac jakies K1. Dostalbys w...rdol to moze bys sie nauczyl. Zreszta nigdy niebyles wojownikiem tylko zwyklym nakoksowanym wiejskim hamem. Zejdz nam z oczu kretynie.... Fajnie by bylo jak bys to przeczytał!
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
opanuj sie czlowieku... nie bede tu kolejny raz pisal textow typu "golota byl wielki" itd bo kazdy kto ma troche oleju w glowie o tym wie ... ale kolego exkyokushin opanuj sie troche bo poerdoly piszesz!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?

Golota ty baranie. niedosc ze hanbisz naszą flage za oceanem to jeszcze osmieszasz sie mowiac jakies K1. Dostalbys w...rdol to moze bys sie nauczyl. Zreszta nigdy niebyles wojownikiem tylko zwyklym nakoksowanym wiejskim hamem. Zejdz nam z oczu kretynie.... Fajnie by bylo jak bys to przeczytał!


No comment , lepiej sie modl zeby tego nie przeczytal, a takie teksty pisz jak tez kiedys ci sie uda walczyc o mistrzostwo swiata zawodowe.

I nie wypowiadaj sie w liczbie mnogiej bo brzmi jakby to byl list otwarty calego budo, a to tylko pierdoly jednego *******
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)

wiecej szacunku exkyokushin.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?

Golota ty baranie. niedosc ze hanbisz naszą flage za oceanem to jeszcze osmieszasz sie mowiac jakies K1. Dostalbys w...rdol to moze bys sie nauczyl. Zreszta nigdy niebyles wojownikiem tylko zwyklym nakoksowanym wiejskim hamem. Zejdz nam z oczu kretynie.... Fajnie by bylo jak bys to przeczytał!


pieknie
i kto tu jest ze wsi
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
mysle ze nie ma co krakac ...wiecej bedzie mozna powiedziec po walce o pas...a może Sosnowski do k1 :D ...NIE BRECHTAĆ SIĘ
  • 0

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
Sosnowski tez sie nie nadaje ,Sosnowski zmien trening i przejdz na Strongman.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?

Golota ty baranie. niedosc ze hanbisz naszą flage za oceanem to jeszcze osmieszasz sie mowiac jakies K1. Dostalbys w...rdol to moze bys sie nauczyl. Zreszta nigdy niebyles wojownikiem tylko zwyklym nakoksowanym wiejskim hamem. Zejdz nam z oczu kretynie.... Fajnie by bylo jak bys to przeczytał!


:? :? no szkoda komentować po prostu, a tak poza tym to skoro do k1 wchodzą bokserzy :wink: :wink: ...to kto wie... :wink: ... ale jakoś nie widzę Gołoty kopiącego lowkicki...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
nauczy sie.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
exkyokushin ma rację :!: Jesteśmy takim narodem że jak się komuś udaje to jesteśmy z nim ale stawiamy nie nie raz bardzo trudne cele do wykonania i nie liczy się pojęta walka. A gdy gołota przegrał bo uciekł z ringu to wszyscy mieli większy szoł z tego niż że walczym z mistrzem świata. Dziwne że jakoś po przegranej walce nikt z nim już nie był. Wyobraźcie sobie wchodzicie na ring do walki z mistrzem świata, który jest znany na całym świecie, wszyscy mówią że ma uderzenia jak niedźwieć itd. a tu mało sławny Polak ma go pokonać :!: ciężki cel ale kibice tego nie doceniają i wywierają na nim jeszcze większą presje :!: Niemcy np. jak nawet na mistrzostwach świata byli w finale to kibice i tak im nie robili za dużych nadziej i nie stawiali celów przez co ich drużyna nie grała na presji. Przegrana nie była według nich żadnym szołem a wygrana mogła by ich tylko pozytywnie zaskoczyć, to był moim zdaniem ich plus(chodziasz i tak ich nie nawidze). Gołota to słaby psychicznie zawodnik, ale ma siłe uderzenia więc licze na ciekawą walke.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?

exkyokushin ma rację Jesteśmy takim narodem że jak się komuś udaje to jesteśmy z nim ale stawiamy nie nie raz bardzo trudne cele do wykonania i nie liczy się pojęta walka.

dobra z TYM można się zgodzić, ale jaki to ma związek z postem exkyokushin??... ja związku nie widzę żadnego...
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
exkyokushin do piet Golocie nie dorastasz. Takiego buraka jak ty to dawno nie widzialem bez kitu...
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
a ja sie dziwie wszystkim ktorzy na dzwiek "golota" reaguja tak entazjustycznie. dziwie sie, ze atakuje sie opinie, ktora mowi prawde. dziwie sie, ze mamy jako narod taka slaba pamiec, ktora zawodzi nas nie tylko w kwestii goloty ...
co ja mysle o golocie. to samo co ekskyokushin. a dlaczego?
kiedys jak wszyscy gleboko w niego wierzylem. po jego walce z lewisem bylem nieco zawiedziony. golota to bardzo dobry technicznie bokser, ktory wie na czym boks polega. tak o nim myslalem. ale ta walka mnie do niego nie zniechecila. wciaz mocno w niego wierzylem przed walka z tysonem. wydawalo mi sie , ze bede naocznym swiadkiem tworzenia historii polskiego boksu. bylem pewien, ze wkrotce jednym ciagiem bedzie sie wymieniac nazwiska :kulej, pietrzykowski ... golota. to co zobaczylem tej nocy na wlasne oczy, przeroslo moje najgorsze scenariusze. nie oczekiwalem spektakularnego zwyciestwa nad tysonem. ale mialem nadzieje, ze duma bedzie mnie rozpierac jak zobacze dzielnie broniacego sie goloty, moze jakis atak, wierzylem w jego potencjal.
ta walka byla koszmarem. wciaz brak mi slow na okreslenie goloty. nikt by nic mu nie powiedzial jesli by po prostu po ktoryms ciosie sie przewrocil i nie wstal. to nie bokser. z pewnoscia nie fajter. nie wiadomo kim on jest.
nigdy tez nie zapomne mojego wstydu za granica. nialem przyjemnosc obracac sie w kregu osob bardzo mocno osadzonych w srodowisku sportow walki, dosc profesjonalnym. to byl moj wstyd kiedy na pytanie o moje pochodzenie i odpowiedz "polska" slyszalem - golota (bylo to niedlugo po jego ucieczce. to co czulem to wielki wstyd! wstydzilem sie, ze ktos tak maly moze wogole nosic bary polskie w ringu!
golota jest malym czlowiekiem i jeszcze mniejszym bokserem.
zaraz ktos napisze, ze nikt inny tak daleko zaszedl. i co z tego. parafrazujac sentencje innego "wielkiego" polaka w przypadku ktorego pamiec polakow rowniez zawiodla "boksera nie ocenia sie po tym jak zaczyna, ale jak konczy"...

pawel

ps.co do jego wypowiedzi o k1. niech on sie tam nie pcha, bo tam sa naprawde twardzi goscie. golota moze by sie sprawdzil w tej folmule ale k2. mniejszych to on umie bic i nie raz to juz udowodnil.
nie mamy dobrych ciezkich bokserow, ale np. sosnowskiemu nalezy sie o wiele wiekszy szacunek. moze nie ma on takiego bokserskiego potencjalu jak golota, ale wiem, ze bronilby sie do konca.

golota nadaje sie natomiast do klatki, ale takiej wysokiej, zeby nie mozna bylo uciec ...

LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE!!!
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
widzieliscie jak Don King trzymal nasza flage... kurwa :evil: Gołota powinien go pierdolnąć...mam nadzieje ze to nie byl zaden znak...
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
Mi się podobał komentarz dziennikarza tvn a było to coś w stylu że los po raz kolejny uśmiechnął się do Gołoty Czas żeby w końcu Andrzej uśmiechnął się do losu.
Co do Dona to uważam że on i Gołota mają się w głębokim poważaniu i ożeniła ich tylko szansa na niezłą kasę.
Co do jego udziału w k1 to chciałbym zobaczyć tam Polaka ale mam wątpliwości czy starczy zdolności psychicznych (bo technicznie to byłby w stanie po sporym treningu powymiatać wszystkich z drugiej ligi k1) by opanować walkę z kopnięciami. Już może prędzej ufc ale nie tam też po jajach teraz nie wolno chociaż z drugiej strony z octagonu by tak łatwo nie uciekł... No dobra ale poza tymi złośliwościami wierze, że Andrzej się zmienił i nawet jeśli przegra to w dobrym stylu i zawojuje (2ligę) K1 . Tak samo jak wieżę że nasi piłkarze z Olim na czele sięgnął po zwycięstwo tak jak to było...było w ..... JASNA CHOLERA zaczęli by nasi w końcu w czymś wygrywać bo mi się optymizm kończy ....
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
Widzisz Ert ludzie chcą by ich rodak zwyciężał a Gołota ma do tego możliwości ale chyba niema do tego chęci ... Cóż niektórzy mają takie opory psychiczne a my zadajemy sobie pytanie czy A.G. wykorzysta swoją ostatnią (licząc K1 to przedostatnią)szansę by wykrzesać z siebie duszę prawdziwego wojownika.... Co jak co ale my Polacy właśnie powinniśmy być z tego znani a tu taki wstyd mamy w USA. Chłopaki w Iraku zrobili co swoje, czas żeby zrobił to Gołota.
Jeszcze co najmniej 3 godziny do walki. 3 godziny w których patriotyzm przeplata się z zażenowaniem. Ale ja to się dopiero wpizgam jak się come beck Kosowskiego i Oliego nieuda hehehe

Tylko od Gołoty zależy, czy to się stanie. Jeśli jest w stanie użyć tych swoich śmiesznych europejskich lewych prostych, jeśli jest w stanie dogonić Byrda, to wygra (...)

Michalczewski już raczej nie pokaże amerykanom i Evanderowi czym są te śmieszne europejskie proste ale liczę że zrobi to Gołota. Bez entuzjazmu ale z nadzieją tym bardziej że jakby wygrał to będę troche z kasą do przodu hehe.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
DO WSZYSTKICH KTÓŻY NA TYM FORUM PLULI NA ANDREWA !!!!!!!!!! NO I CO CHOJE ? JAKIE TERAZ MORDY MACIE?PEWNIE TAKIE :oops: I NIECH TAKIE ZOSTANĄ ŻEBY ODRÓŻNIAĆ was OD RESZTY NARODU
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota i K1?
:) szkoda, ze remis bo andrew ostro atakowal ale pkt niestety sie zrownaowarzyly :/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024