Skocz do zawartości


Zdjęcie

Frekwencja na zajeciach FMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
kamagong witam

Masz racje co do frekwencji, jezeli grupa jest mala wiecej sie nauczysz...
jednak szkoda jezeli taka grupa traktuje FMA jako rekreacje i chodzi na dwa treningi w tygodniu... prawda jest taka ze dwa lub trzy treningi ci "gowno" dadza jezeli chcesz sie naprawde czegos nauczyc, jezeli nie trenujesz w domu, albo gdzie z kumpalami na miescie :) (zart) to nie wystarczy... Moze to jest zwiazane z czyms tajemniczym np. ktos sie zapyta co trenujesz? mozna odpowiedziec: FMA... a wtedy wszyscy sluchaja...
nie wiem... mnie denerwuje ze przez takie traktowanie nie moge cwiczyc w niedziele bo nikomu nie chce sie zjawic... bo to niedziela... lepiej przed tv albo w kosciele :-)
przez takie traktowanie dluzej trwa przerabianie programu i doskonalenie technik... jezeli czesc wieksza nie chodzi w niedziele wtedy nie umie wykonac technik i trzeba je jeszcze raz... mielismy seminarium przekrojowe 6 godz. niezly wypas, z grupy escrimy byly z 4 osoby... pozniej na zajeciach reszta wylupiala oczy na niektore techniki itp...

Cale szczescie ze wyjezdzam do Londynu moze znajde sie w takiej sytuacji ze to ja bede muszal nadrabiac material :-) tylko musze jeszzce wiedziec ktroa szkole wybrac z listy escrimy :-)
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
Hmm, w sumie macie fajnie, ze mozecie trenowac w niedziele - jak ja bym mogl, to na pewno bym korzystal, a takich sekcji jest malo. Ale swoja droga nie wiem czy warto jest sie skazyc, ze przez tych "leserow" trzeba techniki powtarzac. No i co z tego? To dobrze, w sumie sie je lepiej opanuje. Jasne, ze nie ma co walkowac tego samego w kolko, ale chyba tez nie ma sensu za bardzo gnac do przodu?
  • 0

budo_kamagong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cz-wa/Wrocław/Wa-wa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
Abanico, gdzie Ci się spieszy. FMA możesz ćwiczyć do późnej starości. :) .
Powtarzanie technik to też nic nowego w sportach walki. Poza tym w FMA jest dużo rzeczy które musisz zrobić sam "żeby Ci kij nie przeszkadzał".
Rób swoje i ciesz się że masz szanse reszta przyjdzie sama.
Pozdrawiam
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
Nie przeszkadza mi powtarzanie technik. Przywyklem do tego na Aikido i Kun fu, podoba mi sie to, jednak nie mozna czasami przesadzac. Ja potrzebuje wyzwan na treningu w szczegolnosci w sparingu. Ni ciesze sie ze wygrywam z takimi osobami... sparujac z lepszym wchodzisz na wyzszy poziom. Czasami jest mi ciezko sie zmobilizowac w sparingach, wiec robie sobie rozne zadaniowki. Moze to problem ze mna, ale lubie i bylem do tego przyzwyczajony ze ludzie w poprzednich sekcjach doskonalili sie, ze byla chec rywalizacji "sportowej" co powodowalo ze nasze umiejetnosci szly w gore. Traz jednak jestem wylaczony prze Angine i powilkania anginowe nadluzej... dlatego sobie trenuje w domu. I przygotowuje rozne techniki. :)
  • 0

budo_manticora
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
Abaniol :) szykuj sie, w przyszla sobote warto zebys cudownie ozdrowial, trening w plenerze sie szykuje :) a potem znowu bedziesz narzekal ze sie nikomu nie chce w weekend zadka ruszyc :)
  • 0

budo_tanith 19
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
mam pytanie do punishera gdzie dokladnie w Szczecinie odbywaja sie zajecia ile kosztuje i jak to dokladnie wyglada??
z gory dziekuje za odpowiedz
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Frekwencja na zajeciach FMA
Sprawdź tu:

http://www.forum-kul...showtopic=61461
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024