Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala w Paryzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gala w Paryzu
Nie wiem czy ktos ogladal wczoraj na Eurosporcie fragmenty gali w Paryzu w Hali Bercy... widzialem koncowke prezentacji jakiegos stylu i nie wiem czy bylo to cos FMA a moze z indyjskich??? Widzialem sama koncowke jak goscie schodzili z maty.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Paryzu
nie wiesz kiedy będzie powtórka ?
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Paryzu
Bylem na tej imprezie, byl tylko jeden styl filipinski, nie wiem co to bylo dokladnie, bo zaanonsowali sie po prostu jako Kali Eskrima oraz dwie grupy Silatu, jedna francuska, druga mieszana (zapowiedzieli ja jako "miedzynarodowa"), bylo w niej sporo Indonezyjczykow, no i stroje mieli bardziej tradycyjne (nakrycia glowy itd.). Coz powiem, mnie sie te pokazy dosc podobaly, tzn moim zdaniem Kali bylo solidne, bez fajerwerkow, ale dawalo pojecie "z czym to sie je", tylko dosc krotkie, francuska grupa Silatu takze byla fajna lecz krotka (zreszta mieli wspolny pokaz z Kali :P ), a ta druga, "miedzynarodowa" grupa Silatu miala nieco dluzsy pokaz i juz naprawde sie mogla podobac, chyba ze ktos nie lubi "porzezbionych" form. :) Ogolnie chyba nie bylo na co narzekac, i FMA i ogolnie sztuki z tego rejonu swiata wypadly zadowalajaco, przynajmniej wg. mnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024