Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ceny treningów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_emceha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Drożyzna u was straszna :) :) :)
Ja trenuję w Radomskim Klubie Taekwon-do (federacja ITF) i płacę 25 PLN za miesiąc:-)
Za te pieniądze mam TKD dwa razy w tygodniu (po 1,5h) i raz w tygodniu samoobronę (na macie).
Samoobrona to wybrane techniki Sambo. To bardzo ciekawe zajęcia i niektórych mogą trochę zdziwić np: we wtorek kopiemy dollyo na głowę na treningu TKD, a w środę na samoobronie trener tłumaczy, że kopanie dollyo w głowę podczas prawdziwej walki to niezbyt mądre posunięcie :) :) Niektórzy zastanawiają się wtedy po co się wogle uczymy wysokich kopnięć skoro są nieprzydatne
:) :)
Ale dzięki temu mamy pewien dystans do tego co robimy. :)
  • 0

budo_kakashi hatake
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Witam

jestem tu nowy (w TKD zreszta też)ale mam nadzieje szybko sie zaklimatyzuje:D

U nas trening kosztuje troche drozej. Studenci placa 30 zeta a "inni" po 60 zl na miecha. Moze i troche zdzierstwo ale w to wchodzi zaleznie od tego czy nam sie chce i mamy czas 4 razy na tydzien trening po 1.5h + 2 godziny samoobrony w sobote i 1.5h trening na skocznosc w niedziele czyli wsumie jak by niepatrzec 9 i pół godziny na tydzien. Chyba nie jest tak żle.
  • 0

budo_adrx6
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Ja płacę 50zł za miesiąc, treningi są 2 razy w tygodniu :( .
Sala średniej wielkości, dość przyjemna, no i mamy jeszcze materac :) (taki duuży). :wink:
  • 0

budo_lothar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
płacę 60zł miesięcznie, za 2 treningi w tygodniu (po 1,5h). Po feriach zimowych już 3 treningi w tygodniu (grupa zaawansowana - wreszcie:P)...
worki są, tarcze też, maty (rozkładane na całą salę)... w sumie wszystko co potrzeba :)
  • 0

budo_lothar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

(grupa zaawansowana - wreszcie:P)...

- chcę tutaj wnieśc małą poprawkę... jak zwykle w moim skrzywionym umyśle coś się pokręciło... chodziło mi o grupę średnią... Przepraszam za wprowadzanie w błąd...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024