Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ceny treningów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
ja nie place nic :D
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

jesli trening dzielic na grupy to u nas mozna byc na 9 treningach
1-grupa poczatkujaca
2-grupa srednio zawansowana
3-grupa zawansowana

czyli 3X3 = 9 ; P



Adres i cena jakbyś mógł :wink:


40zł starsi, dzieci 20zł
ul.orzepowicka[gim. nr.6]
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

Adres i cena jakbyś mógł :wink:

a ja bym prosil w pisac do: http://www.forum-kul...showtopic=67605
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.


Adres i cena jakbyś mógł :wink:

a ja bym prosil w pisac do: http://www.forum-kul...showtopic=67605



Zrobione
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
He he he :-) ja płace 100 zł za miesiąc...
  • 0

budo_brus_gda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Student w Gdansku ma bardzo dobre warunki zeby trenowac tkd. U mnie w klubie jest kilkanascie pacek, duza tarcza, pelen sprzet do walki (zgodnie z PUT) dla 2 osob i dla 4 osob (zgodnie z WTF). Treningi 3 razy w tygodniu po 1:30h, 2 razy na sali judo (mata) gdzie sa dwa duze worki i jeden raz na hali sportowej Politech.Gda.Student placi 30zl/m-c a jak sie zajmie troszke dzialalnoscia studencka w klubie po za treningami (np. pomoc w organizowaniu imprez, wyjazdow itp.) to ma szanse stac sie za pol roku czlonkiem honorowym, ktory placi juz tylko 15zl/m-c.Wyjazdy na zawody i na obozy sportowo-wypoczynkowe sa w calosci lub prawie w calosci finansowane przez klub.Sprzet sportowy ciagle jest dokupywany nowy.Kilka razy w sezonie jest seminarium z innymi instruktorami.Jak masz 1-3m-ce na podium ogolnopolskim to masz dodatkowe zniszki w klubie, i jest jeszcze wiele innych, o ktorych sie nie mowi.Glownym zalozeniem jest propagowanie tej dyscypliny sportowej i dobra studencka zabawa.Robimy Bezplatny Adaptacyjny Kurs Samoobrony, dla studentow Pol.G. i ma on duze wziecie (na pierwszym takim kursie bylo okolo 180osob a teraz nie damy rady pomiescic wiecej jak 300, tylu jest chetnych a nawet wiecej).Klub ma instruktora i dzialaczy, ktorzy zajmuja sie tkd dla przyjemnosci a kozysci finansowe ograniczaja do minimum.Najwieksze ograniczenie jakie mamy to brak m-ca na sali dla wszystkich chetnych.Oczywiscie jak ma ktos juz doswiadczenie zdobyte w innym klubie to m-ce powinno sie znalesc:)Osiagniec zawodnicy najwiekszych nie maja bo na pierwszym m-cu raczej stawiaja dobra zabawe (imprezowanie) oraz uczelnie a treningi sa nastepne, ale to juz taki urok w tym srodowisku. Instruktor tez jest studentem wiec rozumie cwiczacych:) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zapraszam!
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

Trenują tak jak wszyscy ,a ta szkoła to SGGW.


a mój nauczyciel od W-F powiedział ze wszelkiego rodzaju elementy spotrów walki na lekcji jest zabronione przez prawo :roll: ??
  • 0

budo_kakashi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Pewnie jest tak jak na UW tzn. nie masz wf-u w budynku uczelni tylko zapisujesz sie na zajecia gdzies w wawie np. na TKD czy karate ale równie dobrze może to byc łyzwiarstwo lub basen. I w ten sposób zaliczasz wf
  • 0

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Ja płace 70zł / miesiąc. Treningi 3 razy w tygoniu ( 2 razy do 1.5h, raz do 2h.) W tym po treningu do dyspozycji siłownia. Mamy packi, tarcze, pancerzyki i woreczki. Minus jest taki że nie ma maty :( Ale przyzwyczaiłem się. (Wawa)
  • 0

budo_kakashi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
A gdzie jest ta sekcja ? I trzy treningi są dla kazdego tez dla początkujących ?
  • 0

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
Normalnie 2 treningi w tygodniu (wtorek, czwartek godz.19) są z podziałem na grupy (narazie jeszcze nie bo ludzie sie zbierają dopiero po wakacjach). A 3 jest w soboty o 10 rano dla wszystkich (łączony) Treningi są na w małej sali Stadionu Gwardii. Taekwondo WTF (ręce też bywają :) ) Zapraszam :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

A u nas o ile sie nie mylę 70 zł za 2 razy w tygodniu 8O . Troszku za dużo :( .

Pozdrówka.


To olej biznes i chodz do nas na kyoka.

4 kyok. + boks --50 za mies.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
oczywiscie tygodniowo
w miesiacu wychodzi w sumie 20 ;]
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

A u nas o ile sie nie mylę 70 zł za 2 razy w tygodniu 8O . Troszku za dużo :( .

Pozdrówka.


To olej biznes i chodz do nas na kyoka.

4 kyok. + boks --50 za mies.


Dzięki za zaproszenie ale ja i tak nie płace, a taekwondo po prostu bardzo lubie :) .

Pozdrówka.
  • 0

budo_pabloo29
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
ceny są różne i zależą zwykle od miejsca zamieszkania i jakości danego klubu, ja mieszkam w małym mieście i płace 30 zeta na miesiąc, 2-3 treningi tygodniowo
  • 0

budo_brus_gda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
To malo palcisz pabloo. Znam pewien klub w malym miescie a nawet w kilku malych miastach, ktory za dwa treningi tygodniowo na skromnym sprzecie liczy sobie ponad 50 czy nawet 60zl. Ciesz sie z tego co masz:)
pozd.
Brus
  • 0

budo_radek04
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
U nas 2 razy w tygodniu po 1,5 godz. 40zł. Duzo niby nie ale treningów za mało :cry:
  • 0

budo_tsd-markos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.
U mnie nie płaci się za miesiąc, bo uważam, że jest to nieuczciwe :evil: ! Jeśli na przykład w dniu treningu wypada jakieś święto, że nie wspomnę o miesiącu grudniu, gdzie sporo treningów przepada, to przy płaceniu tzw. stawki miesięcznej, trenujący są stratni. Dla tego ja opracowałem własny system tzw. składek. Mam dwa razy w tygodniu zajęcia po półtorej godz. A płaci się 40 PLN za kolejne 8 treningów, czyli tyle ile wychodzi przy pełnym miechu. I tak jeśli mam treningi w czwartki i w czwartek jest 11 listopada, to po prostu nie liczę tego dnia. Poza tym dla nowych pierwsze 3 treningi są zawsze za darmo, bo ćwiczący musi sprawdzić czy trener mu odpowiada czy to co uczy się na treningach spełnia jego oczekiwania, itp. Poza tym rodzeństwa mają u mnie zniżkę, tj. jeśli dwoje by płaciło 80 PLN, to rodzeństwo płaci 70. Poza tym jeśli ktoś jest obecny na wszystkich 8 treningach w serii, to 9 trening ma za darmo w nagrodę za systematyczność. Ale jeśli na treningu gościa nie ma a były zajęcia odbyły się, to mało tego, że płaci za wszystkie 8 lekcji, to jeszcze do naszej skarbonki wrzuca po 3 zł za każdą nieobecność. Pieniądze w skarbonce są wspólne, tzn. wszystkich ćwiczących, to za te pieniądze kupiemy pasy (tak żeby ten kto zdaje egzamin nie ponosił żadnych dodatkowych kosztów związanych z egzaminem), albo sprzęt treningowy (przez trzy lata kupiliśmy sprzętu za 2 tys. zł!).
Mało tego jeśli ktoś kto u mnie ćwiczy namówi jedną osobę, aby zapisała się do nas, to nowy i stary członek klubu przez dwa miesiące płacą za 8 treningów tylko 30 PLN.
Poza tym wszystkie zniżki sumują się. Może to na pierwszy rzut oka trochę jest to skomplikowane, ale każdy kto u mnie ćwiczy szybko łapie się w tym i co najważniejsze wszyscy są zadowoleni.

Fajnie co :lol: ?

Pozdrawiam

MarKos
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

U mnie nie płaci się za miesiąc, bo uważam, że jest to nieuczciwe :evil: ! Jeśli na przykład w dniu treningu wypada jakieś święto, że nie wspomnę o miesiącu grudniu, gdzie sporo treningów przepada, to przy płaceniu tzw. stawki miesięcznej, trenujący są stratni.


Nie sądzę, żeby było to nieuczciwe. U nas składki miesięcznej nie traktujemy jako opłaty za określoną ilośc treningów. Osoba, która zapłaci miesięczną składkę, może trenować (dowolną ilość treningów w miesiącu, w dowolnej z grup) i korzystać z klubowego sprzętu. Może brać udział w organizowanych przez klub szkoleniach, które nieraz są dofinansowywane. Jeśli jest w kadrze, może sobie pojechać na zawody, a klub do tego dopłaci albo nawet zapłaci. Może liczyć na jakiś sprzęt sportowy do własnego użytku, jak akurat sponsor coś zafunduje. Może za darmo otrzymywać nagrania wideo z klubowego archiwum. Innymi słowy - może korzystać z wszelkich przywilejów członka klubu, a nie tylko spędzic określoną liczbę godzin na sali.

Aha, zniżki dla rodzeństw i inne atrakcje też u nas są...

Gizmo
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ceny treningów.

U nas składki miesięcznej nie traktujemy jako opłaty za określoną ilośc treningów. Osoba, która zapłaci miesięczną składkę, może trenować (dowolną ilość treningów w miesiącu, w dowolnej z grup) i korzystać z klubowego sprzętu. Może brać udział w organizowanych przez klub szkoleniach, które nieraz są dofinansowywane. Jeśli jest w kadrze, może sobie pojechać na zawody, a klub do tego dopłaci albo nawet zapłaci. Może liczyć na jakiś sprzęt sportowy do własnego użytku, jak akurat sponsor coś zafunduje. Może za darmo otrzymywać nagrania wideo z klubowego archiwum. Innymi słowy - może korzystać z wszelkich przywilejów członka klubu, a nie tylko spędzic określoną liczbę godzin na sali.


U nas jest identycznie. Placimy 45 zl i mamy 3 treningi w tygodniu po 1.5 h (czesto ćwiczymy dłuzej np do 2 h np przed zawodami). Dzieki tym skladkom, trener moze zapewnic transport na miejsce zawodow, zakwaterowanie, kupuje nowy sprzet hogo, kaski, nowe łapki. Mozemy korzystac z sprzętu nawet wypożyczac :) .

Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024