Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwondo w Katowicach ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Taekwondo w Katowicach ??
Czy nie orentuje się przypadkiem ktoś czy w Katowicach znajduje się jakaś "szkoła" Taekwondo ? Szukałem w internecie jakiś informacji na ten temat, ale niestety nie uzyskałem odpowiedzi, może ktoś z was wie ... Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
Dołaczam sie do tego pytania bo nieSTETY za rok bede urzedował w katowicach i przydadza sie juz jakies wieści ; )
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
Najbliższa znana mi sekcja jest w Będzinie - info [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. O sekcji w samych Katowicach nic niestety nie wiem.

Gizmo
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
No tak, mama mówiła zawsze "Synu nieufaj ludziom" no to poszukałem sam ; )
Coś słabo Ci poszło AnOcHi ze nic nieznalazłeś... b.prosze...

Taekwondo - Katowice, ul. Grażyńskiego 53, zajęcia w poniedziałki i środy od 18.30 do 20 to jest na UŚ

Jeszcze coś jest na AWF'ie ; )
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
Z tego co się orientuje jest u nas jeszcze Muay Thai :)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
Mustafa, nie wiem jak twój arabski, ale polski szwankuje :) :)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??

Mustafa, nie wiem jak twój arabski, ale polski szwankuje :) :)

??
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
AnOcHi pytał się o szkoły TKD, a nie szkoły tak wogóle :)
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
w katowicach jest sekcja taekwon-do ITF tyle ze jest to sekcja z unniwerku al ewstep maja wszyscy tyle ze skladki sa rozne dla studentow z us 50 zl na rok dla reszty 70 zl an rok treningi niestety sa tylko 2 razy w tygodniu bo nasz trener i oczywiscie azs nie wykombinowal wiekszych ilosci ale w przyszlym roku moze sie zmienic i bedzi eich wiecej serdecznie zapraszam treningi sa w poniedzilki o 20:30 a w srody o 17:20 z tym ze 17 w srode trening sie nie odbedzie pozdrawiam
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
djimpreza - ile was tam tenuje i na jakim pozimie jestescie? Jeszcze jedn, jak wygladaja wasze treningi pzrewaznie?
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
a wec tak jest nas okolo 10 osob przecietnie na treningach (trenujacych jest wiecej )z tym ze jest rotacja bo wiekszosc sie uczy a ze sesja jest to wiadomo jak jest 40% ludzi nie ma stopni bo albo zaczeli w seszlyym roku albo trenuja dla siebie rekraacyjnie polowa ma od 8 kup do 3 kup w tym przedziale do styczniowego egzaminu bylo na treningach wszystko to zanaczy techniki specjalne, techniki zwykle,no walki trzy- dwu- i jedno krokowe, samoobrona, no i uklady, a od stycznia mamy treningi pod katem walki sportowej, walki na ulicy, no takie zyciowe sprawy mogace sie przydac. walki sa w kazdy poniedzialek czasem i w srody z tym ze w srody zazwyczaj trenujemy techniki uklady rozciagania troche itd. no na treningach ci "lepsi" (majacy wiecej do czynienia z tkd) maja techniki bardziej zlozone kopniecia podwojne potrojne na rozne strefy poprosty techniki trudniejsze no a ci poczatkujacy trenuja te podstawowe pierwsze techniki zeby zalapac o co biega z fala z oddechem iitd. Trener spoko tyle ze mlody ale jest dobry trenowal 6 lat u Sahyuma Ri Mong Choja (ale on wyjechal do korei pod koniec zeszlego roku na stałe) no na akadmickich grudniowych mistrzostwach polski przywiezlismy troche medali wiec treningi efekty przynosza wiec zapraszam. Pozdrwiam wszystkich
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
W tej sekcji nauczysz sie tylko ukladow nigdy nie nauczysz sie walczyc, sam trener niezabardzo umie, a pozatym piszesz ze sparingi sa-dziwne, kiedy ja tam bylem to raczej nie bylo ich wcale bo nikt rekawic nie mial, byla farsa a nie walka, niepolecam nikomu tej sekcji, 18 letni trener to jednak jest to o co chodzi.
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
No to chyba niema innego wyjścia niż ta sekcja bo widocznie to jest jedyna w Katowicach
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
z tego co wiem to jedyna sekcj atkd w katowicach jest jescze gtf w bedzinie.

a co do stwierdzenia Chriser00 to to ze trener ma 18 lat nie ma nic do rzeczy wazne sa jego umiejetnosci moze jeszcze nie potrafi ich odpowiednio przekazac ale sie wyrobi zreszta nie wiem czy widziles go w akcji np na zawodach jest niezly i dorobek medalowy ma tez spory i w walkach i w ukladach i technikach specjalnych no i testach sily pewnie byles przed examem wiec to normalne ze byly uklady i techniki. zreszta jak ktos ma ochote nic nie robic tylko sie tluc to polecam gtf tam nie bawia sie zbytnio w uklady z tego co wiem przynajmneij w bedzinie tylko walki i jeszcze raz walki sa. ja osobiscie nie mam nic do tego trenera jak zreszta nikt z tych kto tam trenuje. pozdrowienia
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
zresztą jest tyle sztuk walki ze hej zreszta i odmian taekwon-do sa 3 gtf gdzie glownie klada nacisk na wale ja osobiscie wybralem itf bo bardziej mnie kreci tkd tradycyjne niz okladanie sie podczas walki kazdy wybiera to co lubi jest jescze wtf ale nie wiem gdzie maja sekcje w poblizu
  • 0

budo_kubakksw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??

zresztą jest tyle sztuk walki ze hej zreszta i odmian taekwon-do sa 3 gtf gdzie glownie klada nacisk na wale ja osobiscie wybralem itf bo bardziej mnie kreci tkd tradycyjne niz okladanie sie podczas walki kazdy wybiera to co lubi jest jescze wtf ale nie wiem gdzie maja sekcje w poblizu

W ITFie też kładzie się duży nacisk na walkę :)
  • 0

budo_djimpreza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
nie mowie ze nie owszem kladzie sie wiem o tym al echodzilo mi o to ze w itf sa jeszcze uklady testy sily techniki specjalne i zmierzam do tego ze unas na treningach przewijaly si eosoby ktore sadzily ze tkg itf polega wylacznie na walce. ale z tego co wiem to gtf kladzie jeszcze wiekszy nacisk na walke niz itf dlatego napisalem ze jesli ktos bardziej woli walke od tkd tradycyjnego to lepiej wybrac gtf pozdraiwm
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo w Katowicach ??
Zawsze jak nie pasuje Ci w Katowicach możesz sie wybrać do Gliwic lub do Zabrza Taekwondo ITF trenier z 2 Danem dobry dydaktyk treningi przekrojowe uczył sie od Koreańczyka co przebywał w Gliwicach i swego czasu uczył. Bliższych informacji musisz poszukać sam albo popytać bo kiedyś cos było o Gliwickim klubie TKD z tego co pokazali na 3 Festiwalu Sztuk Walki w Gliwicach to śmiało ich można polecić
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024