Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na jaka sekcje zmienic??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??
Polecam VietVoDao lub Kempo Tai Jitsu (równie fajne i skuteczne, zresztą obie MA są zrzeszone w jednej federacji IKVC i mają bliźniaczo podobne techniki)

A jak chcesz się zrelaksować to idź na Viet Tai Chi :P
  • 0

budo_hash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??

jeśli trenujesz boks i tajski to chyba ciękżo będzie przestawic na cos typu aikido....a jeśi na ulice to faktycznie daj sobie spokój.....jesli nie masz na Vale tudo z kim wlaczyc to gdzie ty trenujesz???(no chyba,zę jestes tak zajebisty:))napisz co masz do wyboru to będzie łatwiej....

pozdrawiam

nie no na vale tudo to sobie chodze jak mam wiecej czasu bo tak porzadnie to trenuje thaia i i box i o to mi chodzilo,a aikido trenowalem 1.5roku (juz dawno) i przekonany o jego skutecznosci(wtedy) wylapalem mlotkiem w glowe (az mi sie wbil :-) serio)a vale tudo to mam 2razy w tygodniu to praktycznie nie jest trenowanie (bo to zadupiaste kielce)odnosnie tego co mam do wyboru to kombat,krav maga,karate
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??
stary zaskakujesz mnie....najpierw mówisz,że dostajesz od trenera boksu po łbię 30-40min.,teraz,że młotkiem dostałeś i wbił ci się jeszcze....z czego ty jesteś???jakieś płytki tytanowe??? 8O gratuluje silnego łba....a tak wogóle to ciekawie musi byćtam u was w Kielcach.....nie mógłbyś się poświęcić Vale tudo???nie znam za bardzo tego mma,ale wydaje mi się(z tego co słyszałem),że to całkiem niezłe jest....zastanawiam się czy u mnie nie ma jakiś takich elementów(jeet kune do, schootwrestling dla uzupełnienia boks,ale to moje jkd i schoot ma coś z vt wspólnego,wiem,ze trener szkoli tez vt-owiczów)......sorki troche sie rozpisałem....jesli chcesz osiągi to idź na karate(osobiście widząc osoby w sekcji z karate ogarnia mnie pusty śmiech,ale to juz inna sprawa),a jak walczyć(krew krew :twisted: :wink: to combacik or kravka....w sumie to jeden pies...tak mi sie wydaje,ale lepiej niech wypowie się nt ktoś z trenujących te ma(Combat,Shaft,Dedi czy ktoś inny)....

przepraszam za trochę bełkotliwy ten post,ale przemęczony troche jestem.Mam nadzieję,ze zbytnio nie namieszałem

pozdrawiam
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??
a może tak shidokan ??(jeśli macie sekcje w Kielcach)

Mógłbyś wykorzystać doświadczenia z boxu i Thai. Jeśli nic o nim nie slyszales to taki mma... w stójce tajski troche karate do tego rzuty obalenia i caly parter.

pomyśl
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??
Macie coś do Tai-Chi??Jest ok i bez zaprzeczeń proszę...
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??
Hmmm, zgadzam sie, ze zasadniczo jest ok, tylko znajdz dobrego trenera. :) (W Polsce podobno paru dobrych jest, ale niewielu). Poza tym jak gosc trenuje pod ulice, to mimo tego, ze oczywiscie istnieja bojowie zastosowania Taijiquanu, nie jestem pewny czy jest to to, czego szuka. :)
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Na jaka sekcje zmienic??
a przy tym tai chi to staruszkowie sie nie mecza? tyle niepotrzebnych ruchow Oo...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024