Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_k2012
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
Moze to nie jeste idealne miejsce na zamieszczenie tego postu, ale wydaje mi się za kazda inicjatywa propagujaca BJJ w Polsce jest pozyteczna.

… a wiec:

Poszukujemy chetnych, do wspolnego trenowania BJJ w Warszawie.

Zajecia prowadzilby Wojtek Janc (trenował u Karola Matuszczaka, Strefa Walki z Poznania).

Wstepnie dogadaliśmy sie z Przemkiem Saleta, zajecia odbywalyby sie w – Saleta Fight Club w Warszawie. W klubie jest bardzo czysto, przyzwoite maty, ring, silownia, basen, sauna, kazdy dostaje komplet recznikow.

Cena, czestotliwosc i godziny zajec będziemy mogli jeszcze ustalic o ile nie będą kolidowaly z innymi zajeciami w klubie.

Poza tym w SFC odbywaja sie tez treningi z boksu (prowadzi H.Zatyka), Muay Thai (M.Skupinski), Krav Maga (Marcin Michalik), Sayoc Kali – noze filipinskie (T.Folk) – tak wiec będzie mozna z nimi potrenowac, posparowac itd. no moze z wyjątkiem sparingow z nozownikami :-)

Planujemy rowniez, przynajmniej raz w miesiacu zapraszac Karola Matuszczaka.

Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt mailowy na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
W Warszawie sa 2 kluby Bjj z kilkoma odzialami w calej warszawie. Z czego jeden wspolpracuje z Bjj-Polska. W dodatku jest sekcja Sambo.
Kolejna sekcja? nice :) Zycze powodzenia.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
A jakies konkrety odnosnie cen i godzin bo to jest raczej najwazniejsze. Co do reszty trzeba powiedziec, ze zaplecze jest niezle.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moze podam to od razu bo pogrzebalem i znalazlem co i jak. Moze byc tam fajnie jak ktos ma naprawde duzo kasy i czasu. Ja nie mam ani jednego ani drugiego :P
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
Ceny z kosmosu. 8O
Powodzenia w organizacji przedsiewziecia :lol:
  • 0

budo_k2012
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie

Cena, czestotliwosc i godziny zajec będziemy mogli jeszcze ustalic o ile nie będą kolidowaly z innymi zajeciami w klubie.


... tak jak wczesniej wspomnialem cena itd. jest do ustalenia.

Szacujemy, ze miesieczny koszt moze wynosic okolo 250 PLN, co jak na warszawskie ceny, lokalizacje, warunki socjalne, silownia, basen ... to nie jest specjalnie wygorowana cena.

Wydaje mi sie, ze silownia jako element treningu uzupelniajacego oraz basen i sauna jako odnowa sa dosc ostotne a polaczenie tego wszystkego w roznych klubach jest duzo bardziej kosztowne.

... no ale to jest tylko moje zdanie.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
250 zl maskara co z tego ze basen i silownia- ludzie przede wszystkim beda chcieli sie nauczyc bjj, a przykladowo jak w Poznaniu placac 90 zl za treningi bjj, pozniee powiedzmy 60 zl za normalna silownie-nie mowie tu o zadnych klubach, plus basen karnet miesieczny okolo 40 zl wszytsko zamyka sie w granicach 200 zl, nie wiem czy bedziecie mieli duzo chetnych za taka cena bjj chca trenowac przede wszystkim ludzie mlodzi to powinnisice wziasc pod uwage chyba, ze liczycie na zainteresowanie zarabiajacych dobrze panow okolo 40-50 ktorzy moga sobie pozwolic na taki wydatek.
i jeszcze fakt, ze w miescie jest juz kilka sekcji bjj raczej powinnien was mobilizowac do minimalizacji kosztow, nie liczy sie sala na ktorej sie cwiczy tylko umiejetnosci trenera i wlasne zaangazowanie.
250 zl za bjj raczej nie jest czynnikiem propagujacym.
mimo to zycze powodzenia w przedsiewzieciu
  • 0

budo_fronek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
A kto to będzie prowadził? To chyba najważniejsza kwestia. Pytam z ciekawości bo i tak trenuję u Mirka i mi się akurat podobaja tam warunki socjalne. Kto trenuje ten wie :wink: Ten super zapaszek po treningu zapasiorów. Mają swój klimacik czego u Salety na pewno nie będzie.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
250 zł to dużo

Najważniejszy jest jak juz wspominano instruktor. Zwykła mata i jazda.
  • 0

budo_wfh85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
Ja napisze konkretnie
W Figh Clubie na Bródnie masz sekcje BJJ działającą pod BJJ Polska
BJJ 110pln
Siłownia (bez limitu) 60
Sauna gratis (też bez limitu)
Warunki są co najmniej porównywalne z SFC (maty , ring, lustra, worki, gruszka itp itd) a jeszcze niedlugo ma być remoncik i będzie więcej mat i jeszcze jeden ring (na podwyzszeniu chyba). Oprócz bjj masz jeszcze na prawde duzo rzeczy do wyboru tam.
Jeśli zabrzmiało to za bardzo jak reklama fight clubu to przepraszam ale chcialem tak obrazowo pokazać że 250pln to na prawde duzo.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
widac że ktoś wywęszył kase w bjj ...
zresztą widać po cenie :lol:
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
a ja płace za treningi 100 zeta, mam do dyspozycji mate i wielu dobrych zawodników od których moge sie duzo nauczyć. to mi w zupełności wystarcza
  • 0

budo_k2012
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
UWAGA: :)
Celem mojej ponizszej wypowiedzi nie jest urazenie nikogokolwiek, chcialbym tylko przestawic moj sposob postrzegania sprawy.

Na początek bede szczery, ... nie wiem czy 250 zl to duzo czy malo, jezeli dla kogos to jest za duzo to tzn. ze ta oferta nie jest skierowana do niego.

Tak jak napisalem juz wczesniej, organizacja tej grupy wynika tylko i wylacznie z mojej inicjatywy.

Zlozylo sie tak ze do klubu przychodzil kolega ktory trenowal w Poznaniu BJJ (Wojtek Janc), pokazal kilka ciekawych rzeczy i mnie to wciagnelo, pogadalem z Przemkiem Saleta i zgodzil sie wynajac nam sale.

Koszt zajec jest jaki jest, a wynika m.in. z tego ze w klubie sa bardzo dobre warunki socjalne (wspomnialem o nich juz wczesniej), grupa nie bedzie wieksza niz 8-10 osob, planuje aby zajecia odbywaly sie nawet 4x w tygodniu.

Zdaje sobie sprawe z tego, ze w Warszawie jest wiele sekcji, ale jeszcze raz podkreslam ze przedsiewziecie nie jest komercyjne, nie zamierzam robic nikomu konkurencji, chcialbym jedynie zebrac grupe ludzi ktorzy interesuja sie i chca trenowac BJJ w dobrych warunkach i kameralnej atmosferze.

Pozdrawiam,
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
Bylo tak od razu ze nie chcesz trenowac bjj ale rekreacje uprawiac :)
Zainteresowanych treningami Bjj polecam normalne kluby w warszawie 8)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
No coz milej zabaway, ale na wielki poziom w tej kameralnej grupce tez sie nie nastawiaj. Moze jak sie dorobie to do was przyjdzie :P
  • 0

budo_seba25
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie

UWAGA: :)
Na początek bede szczery, ... nie wiem czy 250 zl to duzo czy malo, jezeli dla kogos to jest za duzo to tzn. ze ta oferta nie jest skierowana do niego.


Czesc, tez bede szczery jak nie wiesz czy to duzo czy malo. Wiem ze w stolicy ceny sa wysokie ale 250 zl to naprawde bardzo bardzo duzo. U mirka okninskiego placisz mniej wiecej dwa razy mniej, zajecia masz 5 razy w tygodniu rano i wieczorem + weekendy, swietnych zawodnikow bjj, judo, zapasow, boksu itd, a co najwazniejsze bardzo mila i kolezenska atmosfere. Rowniez polecam.

Dodam jeszcze ze kazda oferta zajec czy to bjj czy silownia czy basen jest komercyjna bo jakby nie byla to bys zaproponowal zajecia za darmo a zaproponowales zajecia w cenie kosmicznej rownej chyba lekcjom prywatnym z renzo gracie:)

Sebastian
  • 0

budo_fronek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
Dalej nie padła odpowiedź kto będzie prowadził zajęcia albo ja jestem ślepy. Może ktoś udzieli takiej informacji, albo będzie można pomyśleć, że za 250 zł zostanie się uczestnikiem kółka wielbicieli BJJ dla bananowców.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie
bylo co najmniej dwa razy, sprawdz jeszcze raz dla pewnosci ;)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie

w cenie kosmicznej rownej chyba lekcjom prywatnym z renzo gracie:)

ale zes bzdure dowalil 8O
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukujemy chetnych do grupy BJJ w Warszawie

Dalej nie padła odpowiedź kto będzie prowadził zajęcia albo ja jestem ślepy. Może ktoś udzieli takiej informacji, albo będzie można pomyśleć, że za 250 zł zostanie się uczestnikiem kółka wielbicieli BJJ dla bananowców.


Padlo nazwisko: Wojtek Janc
Ale slowa nie ma ze bedzie prowadzil. Tylko tyle ze pokazal ludziom co to jest bjj :wink:
Jak widac oferta skierowana dla tych co maja kase i nie chca sie spocic :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024