Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak cwiczyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_stealthninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak cwiczyc?
skoro tak mowisz to Ci wierze ;) bede cierpliwy oby tylko moja cierpliwosc nie byla dluzsza niz moje zycie;)
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak cwiczyc?

Szczerze mowiac nie pamietam, znalazlem to gdzies na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Rozmawialem z jakims gosciem co tam pracuje i wyszlo na to ze nie ma szans pracowac tam bez znajomosci i to bardzo dobrej japonskiego, a nie wiem jak tam cwiczyc nie pracujac przeciez trzeba miec srodki na utrzymanie, przy czym mowie tu o pracy w branzy informatycznej bo moze ktos by mnie zatrudnil do sprzatania sklepu bez japonskiego


:? To zyczę powodzenia są wogle jacyś informatycy? Którzy kumają japoński i to w okresie studiów lub zaraz po nich, nie żeby coś miał ale sme studia inf. dają w kość, a co dopiero nauczyć się japońca? Ta wymiana to chyba na pare osób będzie. Heh można iść na jponistykę ale tłumaczy polsko japońskich to raczej tam nie potrzeba (a alfabet japoński ja cie.... :) Hiroszima)[/code]
  • 0

budo_stealthninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak cwiczyc?
no fakt mi studia daja w kosc ale Karate daje mi sile i sobie radze. Ale znam osobiscie kilku informatykow znajacych dosc dobrze japonski, sam za bardzo jeszcze nie mam czasu na jego nauke na razie to ucze sie krzaczkow zwanych hiragana i katagana ;) ale sredni mi idzie ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024