Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto was zaczepial?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
121 odpowiedzi w tym temacie

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
A mnie najczesciej zaczepiaja starsze panie 8O w rodzaju tych z "Moherowych Beretow" albo nieco bardziej wojownicze tzn. dzierzace siaty jak z pod Hali Targowej.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
A mnie najczesciej zaczepiaja starsze panie 8O w rodzaju tych z "Moherowych Beretow" albo nieco bardziej wojownicze tzn. dzierzace siaty jak spod Hali Targowej.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?

A mnie najczesciej zaczepiaja starsze panie 8O w rodzaju tych z "Moherowych Beretow" albo nieco bardziej wojownicze tzn. dzierzace siaty jak spod Hali Targowej.


Mnie nie tyle zaczepiają, co prześladują - jakaś klątwa czy cuś chyba :roll: :wink:
Ostatnio napadają mnie nawet w domu. Wieczór, zimno, ciemno, leje deszcz. Ktoś dzwoni do drzwi. Miał się odbyć u mnie kurułtaj więc z radością podążam w stronę drzwi. Otwieram, a tam 2 dziadków z parasolami "Dzień dobry, zbieramy na budowę kościoła" 8O :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
bez obrazy ale opcje w tej sadzie sa delikatnie mowiac bez sensu i wogole potego ;)
ktos sie niezbyt wysilil i chyba zapomnial pomyslec nieco.
ot, tak, zwykle czepniecie sie.
Bal.
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Balofy - Czy mógłbyś wyjaśnić, proszę. Chyba jestem rozkojażony i nie załapałem, o co biega.

Na ulicy, przez całe życie, nie zaczepiał mnie nikt, w celach "złych". Natomiast kilka razy zaczepiali mnie nieznajome drechy, w celu pogadania. Jako że nie żywię do nich uprzedzeń, rozmowy były ciekawe. Mili ludzie :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
chodzi o to, ze odpowiedzi sa poprostu bezsensowne.
to tak jakby zalozyc sonde:
kto was zaczepial
-dresy
-babcia z kokielspanielem
-inni

Widzisz tu jakis sens?:) ja srednio
jesli juz maja nas zaczepiac tylko tzw subkultury a nie poprostu uliczne chuje za przeproszeniem to sensownie byloby wymienic kilka tych "najpopularniejszych" a nie obok tych co zaczepiaja 90% razy w ogole postawic metali i "innych".
No troszke glupie poprostu :)
Bal.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Ktos tu niezle odgrzal kotleta... w orginale z tego co pamietam dawalem wiecej opcji... zreszta co to zmienia :P Nie pamietam juz poco ten temat zakladalem.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Przeczytalem temat jeszcze raz... nie ma kilku opcji ktore dawalem jak go zakladalem.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
no to mozemy przyjac ze to imperialistyczny spisek dazacy do obalenia ustroju ;)
jesli tak tak zwracam honor.
Pozdrawiam
Bal.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Na subkulturkach sie dobrze znam wiec takiej kichy bym nie odstawil :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
La Sombra odgrzane dania rzekomo są najlepsze :D
mnie nikt nie zaczepia staram się maskować w tłumie, jak ktoś chce ognia to daje(nie pale ale nosze na zapas), itd.... :-)
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?

Widzisz tu jakis sens?:) ja srednio


Cóż, ja też nie za bardzo. Ale Gab3d twierdzi, że nie ma tu paru opcji, które powinny być.

Ostatnio, na szkolnym boisku, pykałem sobie z kolegami w kosza. Po skończonej grze, znajomy wziął szkolną piłkę, z zamiarem oddania jej Wuefiście. Niestety przypałętał się jakiś gimnazjalista, wyrwał koledze piłkę, kopnął ją , narobił zamieszania. Poczułem się zobligowany do odzyskania gały. Podchodzę do gostka i grzecznie proszę, by oddał piłkę, najpierw nie chciał, potem oddał i wytrącił mi ją z ręki, potem jeszcze raz. Zaczęło mnie to już trochę wpieniać, ale gostek chudy, sam, a za mną stoi pięciu moich ziomali, którzy przywalić potrafią. Natomiast gdy gimnazjalny pędrak żucił mi piłką w łep, to już nie mogłem się powstrzymać, dostał low-kicka, upadł i zaczął kwiczeć. Wziąłem piłkę i poszedłem sobie z kolegami. I tak myślę: czy ja właściwie dobrze zrobiłem? Może to jakiś masochista, co zaczepia innych i lubi jak się nad nim znęcają?
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Ja mieszkam w takim ciekawym zakątku Oliwy. Jak wracam do domciu, to muszę minąć 2 sklepy monopolowe i w dodatku mieszkam przed barem, w którym oczywiście zbiera się cały kwiatek. Zaczepki liczę w tysiące - na szczęście tylko słowne.

A co do skinów, to należy rozgraniczyć skina od zwykłego łysola (nie każdy łysol to skin). Chyba zamieszczanie linków o treściach faszystowskich jest zabronione (propagowanie faszyzmu?), ale to w celach edukacyjnych. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zrzeszenia skinheadów.
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
@xiosan imho zrobiles dobrze. Koles igral z ogniem, nie wiedzial kiedy przestac i trudno. Poza tym lowkick to nie koniec swiata dla tego gimnazjalisty :) .
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Mnie? Mnie zaczepiają wszyscy :cry: Ide sobie a tu taki jeden z piaskownicy pobił mnie łopatka do piachu :cry: :cry: Ide dalej a tu mi gołąbek narobił na głowę i tak sobie idę a tu mnie wszyscy zaczepiają w końcu ja zaczepiłem Odciąg od Mona 100 i już dalej se nie poszedłem. :) Obserwuję tą rozmowę i niemogę uwierzyć. Po cholerę stwarzać psychozę na ulicy - tu metal zaraz mi wpierdoli a tam idzie dres to zaraz mi prz#$%$%%^ a tam znowu skin itd........ Ludzie Bądzcie poważni jak tak dalej będziecie pisać to w końcu świra dostaniecie jakiś Fefrów dostaniecie i u psychologa skończycie. Ja ma swoje lata w czasie tych lat biłem się na ulicy może z dwa razy w szkole parokrokrotnie ale to raczej szarpaniny były i raz na wiejskim weselu bo mi jeden cymbał chciał dziewuchę wymacać. Wielu poważnych ludzi z Budo nie pisze na ULICY bo to co tu jest prezętowane to może przyprawic o ból brzucha od śmiechu. Koledzy naprawdę to forum powinno podnosić naszą wiedzę na temat treningu, sprawności, umiejętności zachowania sie w trudnych sytuacjach a nie roztrząsania tematów - zajebać mu przy dziewczynie czy nie i tym podobne kwiatki. Sami budujemy swój wizerunek i postrzeganie nas przez społeczeństwo.
Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem - Hakas.
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?

Mnie? Mnie zaczepiają wszyscy :cry: Ide sobie a tu taki jeden z piaskownicy pobił mnie łopatka do piachu :cry: :cry: Ide dalej a tu mi gołąbek narobił na głowę i tak sobie idę a tu mnie wszyscy zaczepiają w końcu ja zaczepiłem Odciąg od Mona 100 i już dalej se nie poszedłem. :) Obserwuję tą rozmowę i niemogę uwierzyć. Po cholerę stwarzać psychozę na ulicy - tu metal zaraz mi wpierdoli a tam idzie dres to zaraz mi prz#$%$%%^ a tam znowu skin itd........ Ludzie Bądzcie poważni jak tak dalej będziecie pisać to w końcu świra dostaniecie jakiś Fefrów dostaniecie i u psychologa skończycie. Ja ma swoje lata w czasie tych lat biłem się na ulicy może z dwa razy w szkole parokrokrotnie ale to raczej szarpaniny były i raz na wiejskim weselu bo mi jeden cymbał chciał dziewuchę wymacać. Wielu poważnych ludzi z Budo nie pisze na ULICY bo to co tu jest prezętowane to może przyprawic o ból brzucha od śmiechu. Koledzy naprawdę to forum powinno podnosić naszą wiedzę na temat treningu, sprawności, umiejętności zachowania sie w trudnych sytuacjach a nie roztrząsania tematów - zajebać mu przy dziewczynie czy nie i tym podobne kwiatki. Sami budujemy swój wizerunek i postrzeganie nas przez społeczeństwo.
Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem - Hakas.


poklon poklon poklon Nic dodać, nic ująć
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?

Mnie? Mnie zaczepiają wszyscy :cry: Ide sobie a tu taki jeden z piaskownicy pobił mnie łopatka do piachu :cry: :cry: Ide dalej a tu mi gołąbek narobił na głowę i tak sobie idę a tu mnie wszyscy zaczepiają w końcu ja zaczepiłem Odciąg od Mona 100 i już dalej se nie poszedłem. :) Obserwuję tą rozmowę i niemogę uwierzyć. Po cholerę stwarzać psychozę na ulicy - tu metal zaraz mi wpierdoli a tam idzie dres to zaraz mi prz#$%$%%^ a tam znowu skin itd........ Ludzie Bądzcie poważni jak tak dalej będziecie pisać to w końcu świra dostaniecie jakiś Fefrów dostaniecie i u psychologa skończycie. Ja ma swoje lata w czasie tych lat biłem się na ulicy może z dwa razy w szkole parokrokrotnie ale to raczej szarpaniny były i raz na wiejskim weselu bo mi jeden cymbał chciał dziewuchę wymacać. Wielu poważnych ludzi z Budo nie pisze na ULICY bo to co tu jest prezętowane to może przyprawic o ból brzucha od śmiechu. Koledzy naprawdę to forum powinno podnosić naszą wiedzę na temat treningu, sprawności, umiejętności zachowania sie w trudnych sytuacjach a nie roztrząsania tematów - zajebać mu przy dziewczynie czy nie i tym podobne kwiatki. Sami budujemy swój wizerunek i postrzeganie nas przez społeczeństwo.
Bardzo przepraszam jeśli kogoś uraziłem - Hakas.


poklon poklon poklon Nic dodać, nic ująć


I znowu człowiek o boskim nicku muhahahahahahaha :) :) :) :) :)

Hakas, ja jak mam zjebany humor to ide poczytać sobie Ulice:) Takie perełki że ja pierdole.
Aż mi Adam walnął ostzreżenie za bezsensowne posty typu "buhahahahah" :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Sytuacja prawdziwa i świeżutka bo z dzisiaj.

Szedłem sobie dziś po 17stej spokojniejszą ulicą w stronę miasta. Z naprzeciwka pojawiło się dwóch, na oko 18stolatków, w strojach "sportowych". W zasadzie nikogo innego w okolicy nie było. Kiedy już prawie się mijaliśmy, jeden z nich wyciągnął w moim kierunku rękę tak, bym się zatrzymał - tak jakby mi STOP pokazywał czy coś ode mnie chciał. Na chwilę kroku zwolniłem bo nie bardzo wiedziałem jeszcze o co chodzi i usłyszałem:
-"Co się głupio uśmiechasz. Ja ćwiczę 8 lat aikido".
Przez chwilkę nie wiedziałem co powiedzieć. Trochę śmieszne mi się to zdawało, bo gość zupełnie nie wyglądał na takiego co cokolwiek by ćwiczył, pozatym niemógłem sobie wyobrazić aikidoki z tak długim stażem, który nie ma co robić tylko chodzi po mieście w dresie i zaczepia ludzi. Wydało mi się to na tyle śmieszne, że nie brałem całej tej sytuacji zbytnio poważnie. Odpowiedziałem pewnym głosem:
-A ja ćwiczę kung-fu. - co było najzupełniej prawdą. Odwróciłem się od nich i dalej poszedłem w swoją stronę. Nic więcej nie gadali, nie poszli za mną ani nic.

Dopiero po chwili przestałem się w duchu śmiać z tego "aikidoki co już 8 lat ćwiczy" i zdałem sobie sprawę, że w zasadzie to chyba coś chcieli ode mnie i że miałem dużo szczęścia, że ich nie rozdrażniłem moim tekstem.
Przyśpieszyłem kroku i poszedłem do księgarni, gdzie czekała na mnie upragniona książka


:wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?

Sytuacja prawdziwa i świeżutka bo z dzisiaj.

Szedłem sobie dziś po 17stej spokojniejszą ulicą w stronę miasta. Z naprzeciwka pojawiło się dwóch, na oko 18stolatków, w strojach "sportowych". W zasadzie nikogo innego w okolicy nie było. Kiedy już prawie się mijaliśmy, jeden z nich wyciągnął w moim kierunku rękę tak, bym się zatrzymał - tak jakby mi STOP pokazywał czy coś ode mnie chciał. Na chwilę kroku zwolniłem bo nie bardzo wiedziałem jeszcze o co chodzi i usłyszałem:
-"Co się głupio uśmiechasz. Ja ćwiczę 8 lat aikido".
Przez chwilkę nie wiedziałem co powiedzieć. Trochę śmieszne mi się to zdawało, bo gość zupełnie nie wyglądał na takiego co cokolwiek by ćwiczył, pozatym niemógłem sobie wyobrazić aikidoki z tak długim stażem, który nie ma co robić tylko chodzi po mieście w dresie i zaczepia ludzi. Wydało mi się to na tyle śmieszne, że nie brałem całej tej sytuacji zbytnio poważnie. Odpowiedziałem pewnym głosem:
-A ja ćwiczę kung-fu. - co było najzupełniej prawdą. Odwróciłem się od nich i dalej poszedłem w swoją stronę. Nic więcej nie gadali, nie poszli za mną ani nic.

Dopiero po chwili przestałem się w duchu śmiać z tego "aikidoki co już 8 lat ćwiczy" i zdałem sobie sprawę, że w zasadzie to chyba coś chcieli ode mnie i że miałem dużo szczęścia, że ich nie rozdrażniłem moim tekstem.
Przyśpieszyłem kroku i poszedłem do księgarni, gdzie czekała na mnie upragniona książka


:wink:

Powinienes jeszcze dodac "Spojarzelm na zegarek, byla 17.02" :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto was zaczepial?
Przeniose chyba temat do działu Kung Fu / Wu Shu, bo to przeca jednoznaczny i ostateczny dowod na wyzszosc Kung Fu nad Aikido :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024