Skocz do zawartości


Zdjęcie

podobne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

podobne
Czy nie wydaje wam sie ze kravka jest podobna do shootfightingu? Poza oczywiscie brudnymi sztuczkami i technik z bronia.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
gdzie trenowałeś shootfighting??? w Polsce???
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
jeszcze nie trenuje ale chce zaczac gdyz kravka za bardzo pustoszy moje kieszenie.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
myślisz że shootfighting będzie tańszy? Sczerze w to wątpię.
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Co to są "brudne sztuczki"?
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Temat "brudnych sztuczek" byl juz raz przerabiany,i to calkiem niedawno.A sa to min.kopanie w genitalia i wbijanie palcow w oczy...
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Co oczywiscie nie znaczy ze zgadzam sie z tego typu okresleniami.W realnej walce nie ma brudnych sztuczek i metod honorowych,kazdy sposob jest dobry jesli pozwoli ci przetrwac.
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Dla mnie to sa brudne sztuczki i ja nie gram na takich patentach chyba ze gosc pierwszy mi tak zrobi albo bedzie mial bron lub kolegow do pomocy.
  • 0

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne

Dla mnie to sa brudne sztuczki i ja nie gram na takich patentach chyba ze gosc pierwszy mi tak zrobi albo bedzie mial bron lub kolegow do pomocy.


No to honorowy jestes :lol:
Jak gosc pierwszy Ci tak zrobi, to będzie już po wszystkiemu. Jak będzie miał broń, to tym bardziej. Z kolegami może byc podobnie :lol:
Chyba, że jak kolo wsadzi Ci palec w oko (a może być np. instruktorem tsunami :wink: ), to Ty mu powiesz: "enooooo - ja się tak nie bawię.... miało nie być chamskich zagrywek..." Do czego zmierzam? Na ulicy nie ma żadnych "patentów" (czyt. reguł)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
smook
każdy może wybierać techniki, tylko feden wybierze "ładne" drugi honorowe, a zwycięży ten który wybierze skuteczne.
  • 0

budo_krav_magik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne

Dla mnie to sa brudne sztuczki i ja nie gram na takich patentach chyba ze gosc pierwszy mi tak zrobi albo bedzie mial bron lub kolegow do pomocy.



wydaje mi sie ze ty poprostu nie miales nigdy starcia ulicznego skoro tak mowisz na ulicy licza sie tylko takie patenty jak tego nie stosujesz to giniesz .
:!: :!:
honorowo to mozesz walczyc w szkole na przerwie gdzie kazdy cie zna z widzenia i jak komus zrobisz krzywde to cie latwo znajda .
na ulicy nie ma miejsca na piekne i honorowe techniki :!:
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Na ulicy nie faktycznie nie mialem ale na chodniku na trawie na parkiecie dyskoteki nie raz i ani razu nikt mnie nie kopnal w jaj czy wiercil palcem po oku jak ktos by mnie tak zalatwil to ja na drugi czy trzeci dzien biore teleskopa i tluke drania az sie zmecze. I jezeli gosc jest z mojego miasta to dopadl bym go na bank swiat jest maly. Poza tym najczesciej bije sie z ludzmi ktorych znam przynajmniej z widzenia i nie w szkole bo juz nie te lata.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne

Poza tym najczesciej bije sie z ludzmi ktorych znam przynajmniej z widzenia i nie w szkole bo juz nie te lata.


No właśnie Ty się bijesz z nimi, oni z tobą. Taka solówa dla "starszaków"?
A ja się nie biję, a jak ktoś mnie napadnie, to mu daję odpór. Wszystkim, co mam pod ręką, najszybciej i najskuteczniej jak się da, bez żadnych bzdur o "niehonorowej" walce. Jedyne miejsce honorowej walki, to sala treningowa lub zawody. Jak ktoś szuka okazji gdzie indziej, to jego zmartwienie ...
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Smook ale ty mowisz powaznie???Tzn ze jak ci ktos poprostu (twoim zdaniem) honorowo skasuje twarz to go nie bedziesz scigal?Tylko tego bys chcial dopasc kto by ci wlozyl palec w oko?
Nie nie ,Ty napewno nie mowisz powaznie :wink:
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Jakbym dostal normalnie tak jak powiedziales odpuscil bym co najwyzej bil bym sie drugi raz ale jak by ktos np. uszkodzil mi oko albo pozbawil ojcostwa albo skopal na ziemi jak psa to zrobil bym tak jak napisalem nie ma tu nic do smiania. Zalezy jeszcze od sytuacji ale jak ktos w pojedynku nakopalby mi bo wyraznie byl lepszy to nie scigal bym go chyba ze nakopalby mnie bo byl gorszy ale uzyl jednego z brudnych trickow wtedy bym oszalal i nie odpuscil.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne

Jakbym dostal normalnie tak jak powiedziales odpuscil bym co najwyzej bil bym sie drugi raz ale jak by ktos np. uszkodzil mi oko albo pozbawil ojcostwa albo skopal na ziemi jak psa to zrobil bym tak jak napisalem nie ma tu nic do smiania. Zalezy jeszcze od sytuacji ale jak ktos w pojedynku nakopalby mi bo wyraznie byl lepszy to nie scigal bym go chyba ze nakopalby mnie bo byl gorszy ale uzyl jednego z brudnych trickow wtedy bym oszalal i nie odpuscil.


Czyli jak ktoś fair-play Ci wybije zęby i połamie żebra, to w porząsiu :?: Przybijasz piątkę i mówisz "Dzięki za honorową walkę" 8O
Wracam z roboty, śpieszę się odebrać dzieciaki z przedszkola i mam nagle brać udział w jakiś ulicznych eliminacjach, bo znudzony koleś po siłowni ma nadmiar pary. Sprzętem go a nie fair-playem
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Tez bym uzyl sprzetu ale palca w oko na pewno nie. Widzialem wiele razy jak po walce podawali sobie grabe. Przeciez jak ktos ci ublizy to walniesz mu a nie odgryziesz mu przeciez krtani nie? Jak zlodziej wejdzie ci do domu to juz co innego ale ja mowie raczej o czyms innym.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne

Tez bym uzyl sprzetu ale palca w oko na pewno nie.

To Tobie chodzi o to, żeby nie mieć oślizłego palca umazanego gałką oczną. No względy estetyczne, to rozumiem :)


Przeciez jak ktos ci ublizy to walniesz mu a nie odgryziesz mu przeciez krtani nie?


Ja jestem na wyższym poziomie oświecenia :D Nie zauważam ubliżających - wcale. Oni się albo nudzą , albo przechodzą do bardziej bezpośrednich prób zaczepki, wymuszając inny sposób reakcji.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
Pan smook chyba nie jest z tej epoki.Jak ktos mu ublizy to zada satysfakcji i to jeszcze na honorowych zasadach...
Szok.Gdzie ty zyjesz czlowieku?
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: podobne
smook
chłopie daj se spokój z walką... jeśli trenujesz sztuki walki dla przyjemności albo żeby być sprawnym -ok. Twoje podejście jest właściwe, ale gdy będziesz musiał się bronić na ulicy - bęcki masz pewne...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024