Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabór do policji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Nabór do policji
Szwagier mi wczoraj mówił że policja szuka chętnych do jakiś specjalnych jednostek. Szkolenie podobno odbywa się 4 lata ale nei wiem dokładnie o co loto wiec jeżeli wiecie cos na ten temat piszcie lub dajcie jakies linki. Acha informacja podobno była podawana na TVN narazicho (możliwe że szwagier coś przekręcił)
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
Słyszałem coś o grupach interwencyjnych policji i coś o zarobkach około 1tys. zł. i o braku chętnych.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
pokręciłeś.cbś szuka chętnych na mięso armatnie wśród policjantów..nabór do policji zawsze rozpoczyna sie 6 mies.szkoleniem podstawowym i 3 latami słuzby przygotowawczej.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
Z tego co ja sie orientuję to do policji co 4 miesiące jest nabór, min. średnie wykształcenie, odbyta słurzba wojskowa albo jej odroczenie, nieskazitelna opinia ( czyt. niekarany ), i min. 180 cm. wzrostu. Niech mnie ktos poprawi jesli cos się zmieniło albo jeśli się gdzieś pomyliłem.
  • 0

budo_stealthninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
do policji przyjmuja wg nie zdefinniowanego algorytmu wg ktorego widuje policjantow ktorzy na pewn nie maja 180 cm al ludzi ktorzy niby spelniaja wymagania nie przyjmuja

chyba chodzi tu o jakies uklady
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
teoretycznie co najmniej 175 cm.wiadomo jednak,ze w interwencji tego typu rzeczy sa wzniejsze niz w kriminalnej ( pocieszam sie,bo mam 170 i planuje isc na sledczego :) )
  • 0

budo_tyson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
SORRY : CHWDP
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
qrwa,kolejny cwol.....wyjasnisz skad masz takie originalne podejscie?:?
btw- u wojewodzkiego byli kiedys tacy hiphopowcy,jeden zaproponowal cos takiego-CHWDP :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
Scigaj cwoli Macias, scigaj :wink: A jak sie zalapiesz na tego sledczego to moze przez Twoja osobe Policja doceni prawdziwe szkolenia, profesjonalnych instruktorow :wink:
  • 0

budo_tyson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
Macias,
u mnie na wsi kręci się obok domu jakiś podejrzany zwierz, mozliwe ze jest to niedzwiedz, mogłbyś sprawdzić co to jest, śledczy :) :lol:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji

Macias,
u mnie na wsi kręci się obok domu jakiś podejrzany zwierz, mozliwe ze jest to niedzwiedz, mogłbyś sprawdzić co to jest, śledczy :) :lol:

widze,ze skoro kumple pisza na lawkach chwdp to i ty chciales napsiac,tyle ze na forum.choc nie,pewnie zaraz napsizesz,jaka to policja jest pojebana,ze kiedys twojego kumpla spisali itd.ile ty masz lat tyson?13?
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
E..., nie znacie się:

CHwała Wam Dzielni Policjanci
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji

SORRY : CHWDP

kolejne zabiedzone dziecko z rozbitej rodziny które wymaga przytulenia i pochylenia sie nad jego niedolą...
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji

odbyta słurzba wojskowa albo jej odroczenie

juz poza ta klutnia wyzej... czy nie uwazacie, ze kazdy policjant a przynajmniej ci z prewencji powinni miec odbyta sluzbe zasadnicza w WP ?? no chyb, ze odroczenie odbywalo by sie w policji ;)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
nie.nie bardzo wiem po o im sluzba w wp?nie pokrywa sie ona z praca w prewencji i lepiej zeby policjanci spedzali te kilkamiechow w szczytnie niz w garnizonie
  • 0

budo_rajek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
A może miał na myśli CHętnie Wstąpię Do Policji!!! Chociaż jak widać po testach które trzeba zdać wcale nie musi to być łatwe :) :) :)
No bo podciągnąć się 4 razy(bez względu nachwyt czy podchwyt), zrobić 18 brzuszków w 30 sekund czy rzucić piłką lekarską oburącz zza głowy 8 metrów toż to wymaga lat treningu :) :) :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
moim zdaniem jest wiele ciekawszych, bezpieczniejszych lepiej platnych i bardziej wdziecznych zawodow czy zajec niz praca w policji. Garnac sie do takiego zawodu to jakby swego rodzaju desperacja szczegolnie majac na mysli polska rzeczywistosc. Korupcja, bieda, czesto wrecz zacofanie , roznego rodzaju uklady i ukladziki a szczegolnie czeste przypadki niesprawiedliwosci i chamstwa wsrod policjantow potwierdzaja fakt iz lepiej szukac kariery w czyms innym.
  • 0

budo_~woyo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
no dobra ;-)
skoro poruszany jest temat naboru do policji to czy ktos moze podac mi szczegoly.
conieco juz czytalem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale i tak dalej mam kilka niewiadomych. :roll:

1. Jak wyglada egzamin sprawnosciowy? Jakie konkretnie cwiczenia nalezy wykonac?

2. Jak wygladaja testy psychologiczne?

3. Ile tygodni trwa przeszkolenie? Czy wtedy kandydat zostaje KURSANTEM? Oczywiscie przyjmujac ze wszelkie testy i badania bede pozytywne ;-)

4. Ile mija czasu od np. pierwszego ezgaminu do podjecia juz pracy jako policjant?

5. Ile wynosza przedzialy czasowe miedzy kolenymi egazminami, testami i wyjazdem na kurs?

To na razie tyle ;-) Czekam na jakiekolwiek odpowiedzi za ktore z gory dziekuje. Mam nadzieje ze zbytnio nie przytrulem ;-)
Dotychczas bylem tylko czytelnikiem forum. Ale czasem trzeba sie przeciez odezwac ;-)

Pozdrawiam
  • 0

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
Otóz na początku tej strony Rajek juz napisal jakie sa testy sprawnosciowe, wiec nie bede powtarzal. Poza tym musisz jeszcze przejsc badania lekarskie. Psychol to typowe testy, czy lubisz szybko jezdzic, czy pijesz, od kiedy, pytania o wspolzycie, a potem rozmowa.
Przeszkolenie trwa 9 miesiecy.
Wiecej nie pamietam
pozdrawiam
  • 0

budo_~woyo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabór do policji
czy szkolenie jest na zasadzie skoszarowania?
czy to znaczy ze przez 9 miesiecy bede poza domem?

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024