Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bali - z ktorej strony clip?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Bali - z ktorej strony clip?
Zamierzam zalozyc klipa do mojego balka... Popatrzylem gdzie go montuja inni i... troche zglupialem. Sa przynajmniej trzy miejsca (trzecie metoda Szabo). Co Wy radzicie? Jakie sa Wasze w tej materii doswiadczenia?
K_P
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bali - z ktorej strony clip?
Mój bali noszę w pochewce uszytej z pasów samochodowych. Proste, tanie, skuteczne. Można nosić w pionie i w poziomie.
Dodatkowo z mojego bali usunąłem zabezpieczenie na końcy rękojeści. Czasami przeszkadzało.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bali - z ktorej strony clip?
Pochewke mam oryginalna. Swietna zreszta. Ale ja lubie na klipsie.
K_P
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bali - z ktorej strony clip?
nie mam kasy na bm, wiec kiedys (zanim dowiedzialem sie o spyderfly) intensywnie zastanawialem sie nad herbertzem + wlasne modyfikacje
moj typ - na ramieniu z latchem, z lewej strony patrzac na ostrze otwartego balka - bali w prawej kieszeni - po wyciagnieciu otwieram puszczajac dolne ramie (bez zaczepu) dolem, lapie gora i mam w 1 sekunde otwertego w chwycie prostym, ostrzem do ziemi. potem jak juz mam otwartego w dloni - trzymam za ramie bez zaczepu, czyli bezpieczne, mozna robic co sie chce.
na ramieniu z latchem nie montowlabym, bo przeszkadzalby w 'wiatrakach' (nigdy nie pamietam nazw technik :( - chodzi mi o otwarcie/zamkniecie balka krecac nim 'koleczka'... dobra wiecej nie bede opisywal bo mi slabo idzie :) ).
oczywiscie pisze caly czas o batangas, bo manile rzadkie sa... jednego mialem i juz nie mam... batangas imho wygodniejsze...
no i oczywiscie tip-up-carry :) chociaz w folderkach nie wydaje mi sie o wiele lepsze niz tip-down ale tutaj tip-down jest nierozsadne
pozdrawiam
przepraszam ze tak zawile napisalem... bede tlumaczyl jakby co
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024