Skocz do zawartości


Zdjęcie

Junglee Special Forces - anybody?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Junglee Special Forces - anybody?
Miał ktoś z was nóż Junglee Special Forces? Kumpel przysłał mi go w prezencie w '99 albo Y2K . Nic o firmie nie wiedziałem (teraz też wiele nie wiem, poza tym, że firma już nie istnieje). Materiały jednak mówią same za siebie (AUS8/Kraton), a i poręczny skurczybyk był wyjątkowo. Niestety straciłem go jakiś czas temu podczas awantury z pijanymi zmrolami pod sklepem nocnym w rodzinnym Brwinowie. Po prostu opadli mnie jacys gówniarze, którzy nie uznają szlachetnych zasad walki w parterze i skopali mnie niemiłosiernie ;(.

Wymiana standardowych uprzejmości, przejście do gróźb i rękoczynów. Dostaję w pysk. Ja próbuję klepać napastnika na glebie, a jego trzech kolegów mnie okłada mnie po bokach. Po serii kopów i bluzgów następuje wymiana kolegi na innego, świeższego a ja dalej jestem niszczony. Pod koniec po prostu nie za bardzo wiedziałem co robić (okoliczna ludność jakoś nie kwapiła się z pomocą) i jak głupek wyciągnąłem nóż - w końcu czterech na jednego to mało komfortowa sytuacja.

No i nie mam noża, bo napastnika jakoś nie zraził widok zimnej stali, a tylko rozwścieczył.

Mając 2 sek. do wyboru:
a). Użyć noża i zabić/zranić atakującego.
B). Wyrzucić nóż w krzaczory i próbować walki konwencjonalnej.
..wybrałem to drugie.

Jak już przyjechała Policja, to nie miałem ochoty, chęci ani okularów by szukać noża po krzakach. Następnego dnia noża już nie było.

Po Junglee została mi tylko pochwa i specyficzny szacunek wśród tubylczej bandyterki (jebani mówią mi cześć :( ) .

Dołączona grafika
Pochwa od Junglee SF robi teraz za pokrowiec na mini maglite'a


Miał ktos z was Special Forces lub inny produkt Junglee? To naprawdę miły nóż, ale nie miałem okazji go sprawdzić w terenie i ciekawy jestem waszych opinii. A może ktoś ma i chce sprzedać/wymienić/oddać? ;)

Obiecuję więcej nie wyciągać go przeciwko ludziom. Po prostu szkoda.... :)

BTW - Swiat Noży, wracam. Koniec z IACSem, zabieram się do roboty.
  • 0

budo_drengir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Junglee Special Forces - anybody?
Wyszu :)
Lubię te twoje teksty. Wielka :nie: że zachlapani( :drinking: ) tubylcy pozbawili ciebie tak użytecznago narzędzia walki jak ten nożyk. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że twoja :dupa: nie ucierpiała zanadto :D
Teraz tylko trochę :paker: , a potem cała okoliczna ludność będzie poklon na twój widok! I to za jeden kozik! A gdybyś tak miał jakiegoś OTF Microtecha? Kurde! Leszcze sami skakali by w krzaki, jeden przez drugiego.
Szacunek :)
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Junglee Special Forces - anybody?
Jakbym miał OTFa to bym pewnie teraz w pierdlu siedział. :twisted:

Na szczęście nie było na tyle groźnie. A Junglee planuję wreszcie odkupić. Tylko gdzie? Prawie wszędzie jest off-stock, pomimo że oferują go niby w ciągłej sprzedaży.

Jakieś namiary?
  • 0

budo_kieleka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Junglee Special Forces - anybody?
Gratuluję reakcji, mam nadzieję że też bym sie tak zachował, a nie pozwolił komus nadziać sie na nóż. :)

znalazłem dwa miejsca gdzie maja i wysyłaja do Polski

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Junglee Special Forces - anybody?
Ja dorzucę jeszcze:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
-wój-
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024