Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co kupic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_therm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Co kupic?
Kupilem niedawno balisonga Benchmade model 43 od Vinca. Bawie sie nim jak tylko mam okazje i chyba bedzie to na dobre moje nowe hobby bo juz mam ochote kupic nastepnego :D Ktory jest wart teraz uwagi? Wykluczajac juz benchmade bo one roznia sie jedynie ostrzema a ja chcialem doznac czego nowego :twisted: Nie chce tez wydac na noz 650$ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :D
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
To chyba nie bardzo na tym forum... Mod..?

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_therm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
No jak nie na tym forum. Interesuja mnie nowosci :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
hehe Witam :)

Jak jestes cierpliwy, poczekaj na spyderfly od spyderco, balisong ma duze szanse, zeby namieszac... Alternatywa dla tegoz moze byc Dragonfly od Microtecha (recenzja u pitera) ale zauwaz ze rekojesci ma z aluminium przez co gorzej sie nim macha.
  • 0

budo_therm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
Nom Microtech ma ladne balki ale jak mowisz z aluminiowa rekojescia. Moze nawet bym kupil dragonfly tylko musze go sobie obejrzec z bliska. Wydaje mi sie, ze w jednym sklepie w Warszawie widzialem kilka modeli balisongow microtecha. Ten Spyderfly tez ciekawy ale za malo w nim "polotu", a finezji za duzo :D Ze zdjec wydaje mi sie, ze do jakosci Benchmade daleko mu brakuje.
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
narazie poki co bylo tylko pare fotek(reszta "unikalnych" zblizen to poprostu zblizenia z jednej z 4 fotek bodajze) tego prototypu Spyderfly - takze nie oceniajmy jeszcze finalnego produktu poki go nie ma ;)

Osobiscie uwazam ze Spyderfly moze sie okazac jednym z lepszych posuniec Spyderco :)
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
Pewnie wolał bys żeby twoja endura była motylkiem :twisted:
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
nie obrazil bym sie gdyby nagle morphowala w spajderflaja :wink:
  • 0

budo_therm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
Jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego noz, ktory na zagranicznych stronach kosztuje 110 $ w Polsce osiaga cene 1000 zl? To eyglada tak jakby polskie sklepy nie kupowaly nozy u producenta tlyko ze sklepwo internetowych i jeszcze narzucaly na to swoja marze. Jezeli nawet tak nie jest to nie sadze zeby clo wynosilo 50% wartosci. Mozecie mi podac jakas strone gdzie mozna kupic noze?
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?

Jedna rzecz mnie zastanawia. Dlaczego noz, ktory na zagranicznych stronach kosztuje 110 $ w Polsce osiaga cene 1000 zl? To eyglada tak jakby polskie sklepy nie kupowaly nozy u producenta tlyko ze sklepwo internetowych i jeszcze narzucaly na to swoja marze. Jezeli nawet tak nie jest to nie sadze zeby clo wynosilo 50% wartosci. Mozecie mi podac jakas strone gdzie mozna kupic noze?

poszukaj w archiwach... wszystko już było...
  • 0

budo_therm
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co kupic?
ok
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024