Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
327 odpowiedzi w tym temacie

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Witam

AV MEDIA, któa nagrywała materiał została wynajęta przez nas czyli ORGANIZATORA.
Cały materiał z imprezy jest wyłączną własnością ORGANIZATORA,
ale nie martwcie się ośmiogodzinny materiał podzielimy na części i zrobimy z tego ciekawy film.

pozdarwiam wszystkich uczestników i jeszcze raz dzięki za mie słowa oraz te krytyczne.

Piszcie proszę o wszystkim co Wam się podobało i co było słabe. Pomożecie w ten sposób przygotować kolejną edycję festiwalu.

PAMIETAJMY, ŻE JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY KAŻDEMU DOGODZIŁ.

I nawet gdyby wszystko było na festiwalu OK to i tak będą krytyczne opinie.

To pierwsza taka impreza . Ludzie uczą się na błędach i ORGANIZATOR również. W kolejnej edycji Fetiwalu będzie kilka zmian, o których już dziś wiemy.


Dzięki SAV za obszernego posta. Masz wiele racji z tymi CD , dlatego na następnym Festiwalu nie będziemy czekali aż płytka zostanie dostarczona przed występem ale przynajniej 7 dni przed imprezą .

Info o Klubie i stylu będą czytać wyłącznie przedstawicele klubów, aby uniknąć błędów podczas czytania i przekręcania słów oraz nazw.
Jest oczywiście wiele innych elementów, które należy zmienić i będziemy nad nimi pracowali.

Najważniejsze jest że I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUK WALKI się odbył i teraz można pracować i udoskonalać jego regulamin i inne elementy.

Będziemy wdzięczni za wszystkie wskazówki !!!!!!!!!!!!


POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

ORGANIZATOR
  • 0

budo_jazzy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Panowie i Panie
Myślę, że mimo małych niedociągnięć festival można uznać za udany. Dla mnie osobiście to wielki zaszczyt brać udział w imprezie na takim poziomie. Szczególnie duży szacunek dla Ninjustsu, Warszawskiego TD oraz Roztańczonej Cappo.
Myślę, że dobrym pomysłem jest urządzanie lokalnych pokazów wspólnie w całej Polsce, "budocy łączcie się".
Pozdrawiam wszystkich uczestników festivalu i gratuluję - sztuki walki w Polsce są na naprawdę dobrym poziomie.

Jazzy, Weng Chun, Łódź
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
No dobra ja na festiwalu nie bylem, ale mialem okazje sluchac radia gdy reklamowano ten festiwal i byla to wzmianka typu powiedziec i olac. Jest festiwal wszystkie sztuki walki we wroclawiu niedlugo <--- mniej wiecej cos takiego. Bardzo rzadko tez o tym mowiono wiec latwo to bylo pominac zreszta gdybym nie wiedzial o tej imprezie to na ta wiadomosc bym w ogole nie zwrocil uwagi.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest link do naszego pokazu z targów poznańskich - to do dla sceptyków którzy wątpili w jego wykonalność (sorry za jakość - zgrywane z VHS).


Nie wiem dlaczego, ale ten filmik wyświetla mi się do góry nogami!? Zaznaczam, że jestem trzeźwy :)
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Wiatm
Festival był miłą imprezą ale przede wszystkim dla uczestników, bo było ich znacznie więcej niz widzów. Niedociągnięcia organizacyjne było widać praktycznie od samego początku. Jako juror na festivalu często byłem niemile zaskoczony brakiem przygotowania do pokazów niektórych klubów, innym za to należą sie słowa podzięki za profesjonalne wykonanie i kilka ciekawych pomysłów. Osobiście oddałem swoje głosy na dwa kluby taekwondo oraz klub shidokan za wspaniałe kata dzieciaczkuf. Zdziwił mnie bardzo werdykt bo pokaz judo był taki sobie. Moim zdaniem ani pomysł ani wykonanie ani trudność techniczna nie były wyższe od pokazów klubów które wymieniłem wcześniej. Zresztą kiedy pojawią się materiały filmowe każdy będzie mógł ocenić...
Pozdrawiam
Gasparzinho
Grupo I.U.N.A. de Capoeira
  • 0

budo_sav
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
:) filmik jest ok... znaczy sie nie-do-góry-nogami :) sprawdz kodeki (pamietam ze jesli masz zainstalowane nimo to przy niektorych kartach graficznych dzieje sie cos takiego). otpal bestpalyerem - tam we wlasciwosciach jest opcja "filp picture" - powinno pomóc... nawet w stanie upojenia ;)

pozdro
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
shotokan a nie shidokan
ponadto judo bylo naprawde reality i napewno nalezalo miejsce w czolowce
kwestia podejacia oceniamy realizm technik walki czy pokazowosc technik? jedno z drugim nie ma nic wspolnego...
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Popieram Gaspara bo widze ze nie tylko ja zauwarzylem kompletny brak przygotowania do pokazu niektorych ekip a co zatym idzie? brak szacunku dla widza
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Judo mi się naprawdę podobało może nie to co pokazywali młodsi starzem zawodnicy ale to co było pokazywane przez czarne pasy to naprawdę była klasa.
  • 0

budo_sav
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
do poprzedniego postu - mialo być "odpal to"... wyszło "otpal" :)

jeszcze raz co do rozreklamowania festivalu to w poznaniu nie bylo o tej imprezie nic nigdzie - nawet w radiostacji ktora słucham cały czas w robocie. nie wiem dokładnie na czym polega patronat medialny.. ale chyba nie na tym ze sie nie mowi o patronowanej imprezie ;)

do organizatora - plyta na 7 dni przed festivalem ?? ja ją skonczylem składać o 02:20am w dniu festivalu :) stwierdzilismy ze raczej następnym razem poprosimy tylko o wpięcie nas w konsolete a cały podkład pójdzie z np. laptopa. zachowujemy zasadę "my nie dotykamy konsolety" z zachowaniem zasady "oni nie dotykają laptopa" :)
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Ja wprawdzie widziałem tylko drugą część festivalu, ale chyba większość klubów była dobrze przygotowana. Mam nadzieję, że nie mówicie o nas (kung fu) :) bo my tłukliśmy nasz układ prawie 2 miesiące nonstop :)

Jedynie w drugiej części słabiej oglądało mi się taichi i wingchun, ale nie było źle, troche za mało dynamiki.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

"my nie dotykamy konsolety" z zachowaniem zasady "oni nie dotykają laptopa" :)


:rofl:
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Do festivala - ja tam zainteresowany jestem pełnym materiałem filmowym be z cięć, a wiem że było kilka kamer więc co nieco przekroczy to 8h :) . Jeżeli chodzi o uwagi w kwestii technicznej to nie ma problemu żeby podzielić się wiedzą. Może byc na forum i na priv.
freestyler - z tym realizmem w pokazie judo nie przesadzaj, wystarczy popatrzeć na ich zawody. Tak pięknie to już nie wygląda :)
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
ale judo jest to przynajmniej walka sportowa bo sportowa ale nie taniec towarzyski...
mysle ze powinno sie oceniac w roznych kategoriach:
widowiskowosc
realizm
przekrojowosc
dokladnosc
dla tradycyjnych wiernosc tradycji :)
albo nawet lepiej nie oceniac bo ocena zawsze bedzie subiektywna...
jak ja mam oceniac np tai chi albo capoiera jezeli z samego zalozenia obecnie nie ma to nic wspolnego z walka a bardziej z tancem
owszem jest widowiskowosc i piekno i coz wiecej ?
a jak maja nas oceniac tradycyjni skoro na wstepie mowimy ze olewamy formy i uznajemy jedynie cwiczenia z partnerem i sparringi?
zadnego machania w powietrzu i sztuki dla sztuki?
moze gdyby ocenial ktos niealezny to wygladaloby inaczej a srodowisko MA i MMA to 2 rozne bajki...
mowiac szczerze bardzo podobal mi sie zarono pokaz taekwondo z Warszawy jak i capoiera z Wrocka pod wzgledem widowiskowosci a ze wzgledu na dokonala technike i poziom umiejetnosci pokaz judo
nie potrafie jednak ocenic kto jest lepszy a kto gorszy bo nie ma takich kryteriow ktore by zadowolily kazdego
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Ja jako czlowiek z mediow (taka plakietke dostalem...a jak sie laski na nia patrzyly"czesc jestem z mediow" :) ...thx Fiod i LvB) obsmaruje pania co sprzedawala precle,kanapki ...itd. Za co? za to jak obsluzyla LvB ...babka wpieprzala hotdoga wszystko cieklo jej po palcach i tymi uwalonymi lapami podawala jedzenie i wydawala reszte ...straszna wiocha ...niech sie festiwal wstydzi za te babsko ....potega mediow :P 8)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Dlatego jeśli w ogóle oceniać to tylko pod względem twojego własnego subiektywnego wrażenia. Mnie się podobał najbardziej pokaz Pankration, bo to mnie najbardziej takie właśnie rzeczy interesują i jeszcze nie było tego propagandowego bełkotu, co na Krav Maga, która powinna być mi najbliższa.
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Co ty pitolisz gacman :twisted: . Sos jej siekł z koncików ust i wąsów, dokładnie taki sam jak w tym toście zaczepno obronnym.
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
to co ty pitolisz 8) . W hot dogu to co jest bez sosu...sama parowka jak ta u aikidokow?
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Ehh o ile dobrze pamietam to miał być festival sztuk walki. A to ile sztuki jest w systemie walki jakim jest krav maga czy pankration nie mi oceniać. To co paokazała moja ekipa jeśli chodzi o capoeira to był właśnie pokaz, nie walka. Taka jest - lub powinna być capoieira na pokazach, Mogliśmy pokazać walkę i rozlać conieco krwi, ale z tego co widziałem to na tego typu imprezach nikt z pokazu nie robi krwawej masakry.
Freestyler - jeżeli mówisz, że w waszej sztuce walki nie ma nic ze sztuki tylko sam system w którym stawiacie na maksymalna efektywnośc to co robiliście na tym pokazie ? ( tak poza tym podobał mi się wasz występ )
Zgadza się co do kryteriów ocen - liczy się subiektywizm. Osobiście wydaje mi się, że to właśnie widzowie powinni oceniać pokazy a nie uczestnicy, ponieważ to dla widzów robi się takie imprezy.
  • 0

budo_sav
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Zgadza się co do kryteriów ocen - liczy się subiektywizm. Osobiście wydaje mi się, że to właśnie widzowie powinni oceniać pokazy a nie uczestnicy, ponieważ to dla widzów robi się takie imprezy.

święte słowa - ankieta (czy cokolwiek) dla WIDZÓW... a nie taki festival "SAMI SOBIE".. a te kilka glosów z soboty to nawet szybko by mozna bylo przeliczyc i wydac werdykt... miejmy nadzieje ze nastepnym razem bedze co liczyc (wyniki, ankiety, widzów) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024