Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
327 odpowiedzi w tym temacie

budo_jazzy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Osobiście wydaje mi się, że to właśnie widzowie powinni oceniać pokazy a nie uczestnicy, ponieważ to dla widzów robi się takie imprezy.

Tu sie z Tobą nie zgodzę, pokazy nie są tylko dla widzów, szczególnie jak chcesz zaprezentować swój styl walki innym adeptom.
Ja sporo dowiedziałem się o pankration (bardzo dobrze przygotowany pokaz i dla laików i dla ćwiczących) - pokazał główne atuty systemu jak i kierunek rozwoju technik.
Akrobatyka jest bardzo widowiskowa, ale na pokazie powinny być też zaprezentowane użytkowe aspekty systemu/sztuki.
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
na poczatku zostalismy zaproszeni na Festiwal i odmowilismy
pozniej pomyslalem ze moze by tak pokazac druga strone medalu czyli nie sama sztuke walki a koncepcje prowadzaca do walki przekrojowej...
aktualnie nie zaluje poniewaz bylo wiele milych slow i fajnych sytuacji po pokazie :)
typu: no w sumie pokaz fajny tylko troche za brutani byliscie :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Sprawa jest prosta powinna być nagroda publiczności i szlus wszyscy byli by szczęśliwi. :-)
  • 0

budo_radix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
do organizatora festivalu:
mysle ze dobrym gestem i zacheta na przyszlosc byloby obdarowanie poszczegolnych ekip zapisem video z ich wystepem. nie musi byc vhs wystarczy zgranie na cdr'ze.
Kazdy uczestnik chcialby zobaczyc jak wypadl. Relacje slowne wszystkiego nieoddaja.
Pozdro - mysle ze nie jest to kosztowna sprawa a moze przyniesc duzo radosci i satysfakcji.
  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Do radixa pomyślimy jak najlepiej to rozwiązać.

Pozdarawiamy
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Jazzy... Często capoeira jest zarzucane, że na pokazach jest dużo akrobatyki. Cóz jest to najbardziej widowiskowa część capoeira więc dlaczego jej nie pokazywać ? A na ukazanie wszystkich aspektów capoeira czy choćby połowy z nich nie było czasu. Zreszta większośc pokazów ukazywała właśnie jakis tam aspekt danej sztuki walki. Np. po występie grupy taekwondo z Warszawy mozna by odnieść wrażenie, że ta sztuka walki polega na widowiskowym łamaniu desek ( wszyscy dobrze wiemy, że tak nie jest ). Freestyler - nie byliście zbyt brutalni ( widziałem w Rio de Janeiro pokazy braci Gracie i Luta Livre ) :)
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Tak poza tym wracajac do pokazu dla samych uczestników mozna by urzadzić spotkanie w którym udział brali by własnie sami adepci sztuk walki. Wtedy mozna by było zrobić pokazy ukazujące różne aspekty systemu czy sztuki walki, a po pokazie pogadać o każdej sztuce walki, przede wszystkim popytać i uzyskać sensowne odpowiedzi. Coś bardziej na zasadzie kameralnego spotkania ludzi zainteresowanych MA niz publicznego festiwalu.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
freestyler - już podajesz jakieś kryteria, i jest to wstęp do bardziej obiektywnej oceny. Nic nie przeszkadza oceniać w dwóch kategoriach - jak to widzą sędziowie, i jak ocenia publiczność. I tak naprawdę nie chodzi o to czy ktoś zajął pierwsze, piąte czy inne miejsce, ale żeby robiąc pokaz przyjechali ludzie przygotowani. Wiadomo, wszystkiego co najlepsze nie dasz rady pokazać, ale to nie jest tak że nie da się nic zrobić.
Mnie osobiście drażniły ekipy bez koncepcji na pokaz. Brak zorganizowania. I nie wiem, czy jest nieumiejętność czy lekceważenie. Warto docenić coś co nie wyszło a było trudne i nowe - tutaj ukłon w strone TENGU.
  • 0

budo_jazzy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Gaspar. To co napisałem jest tylko sugestią. I zgodził bym się z Tobą, gdyby Warszawiacy na pokazie tylko łamali deski. Pokazali też parę praktycznych zastosowań.
Szanuję Twoją szukę i wiem, jak bardzo groźne są kopnięcia z taką siłą, ale (tylko sugeruję), że można by też zaprezętować trochę zastosowań praktycznych.
Może na następnym pokazie uda mi się to zobaczyć. :D
  • 0

budo_jazzy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Tak poza tym wracajac do pokazu dla samych uczestników mozna by urzadzić spotkanie w którym udział brali by własnie sami adepci sztuk walki. Wtedy mozna by było zrobić pokazy ukazujące różne aspekty systemu czy sztuki walki, a po pokazie pogadać o każdej sztuce walki, przede wszystkim popytać i uzyskać sensowne odpowiedzi. Coś bardziej na zasadzie kameralnego spotkania ludzi zainteresowanych MA niz publicznego festiwalu.

to jest naprawdę świetny pomysł...
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
jerz czy moge uzyc Twoich zdjec u siebie na stronie ?
W formie galerii rzecz jasna Dołączona grafika.


! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_kosciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Brakowalo "after-party" dla uczestnikow :) Mozna by bylo wtedy podyskutowac przy fla... herbacie o MA i wymienic poglady... :wink:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Brakowalo "after-party" dla uczestnikow :) Mozna by bylo wtedy podyskutowac przy fla... herbacie o MA i wymienic poglady... :wink:


Ja tam mialem before-party, w trakcie-party i after tez :wink:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Brakowalo "after-party" dla uczestnikow :) Mozna by bylo wtedy podyskutowac przy fla... herbacie o MA i wymienic poglady... :wink:


Ja tam mialem before-party, w trakcie-party i after tez :wink:


Dobrze ze nie przespales naszego pokazu :)
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Do organizatora: potwierdzam fakt z wyżywieniem. Ta Pani obsługująca była jak z filmów w stylu Miś...
Poza tym imprezka była super!

Cały czas wspominacie że niektórzy byli słabo przygotowani do festiwalu.... Kto taki? Nie zauważyłem tego... no może taichi trochę słabiej, ale czy ja wiem... chyba biorąc udział w takim festivalu to trzeba się przygotować...
  • 0

budo_kosciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
No Tae Tad mial caly czas mega party :)
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Gaspar ma racje ...na pokazach sie stawia na ...pokaz...przeciez trza sie jakos zareklamowac jak np. TKD i Capo ,imho najlepsze pokazy ...a nie taka zalosc ze az sciska dupe jak u aikidokow...albo kendo ...medytacja i cep cep po glowach jak bejzbolkiem....esz nudy
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
After party bylo, tylko zescie nie dotarli ;)
Tak, on mial mega party, od dzis ma ksywe : "szrama"8O :D
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Party było od przyjazdu do wyjazdu. Kończymy pisać i obrabiać zdjęcia, czekać cierpliwie.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Party było od przyjazdu do wyjazdu. Kończymy pisać i obrabiać zdjęcia, czekać cierpliwie.


dzisiaj bedzie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024