Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
327 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
nie mam pojecia ... może karate
Dołączona grafika
Tekwondo Warszawa
Dołączona grafika
Ninjitsu tengu
Dołączona grafika
Eskrima
Dołączona grafika
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Eskrima
Dołączona grafika
Hwarang do (jeśli to się tak piszę)
Dołączona grafika
Combat Kalaki
Dołączona grafika
Kung fu
Dołączona grafika
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Judo
Dołączona grafika
Nie pamiętam :(
Dołączona grafika
Judo
Dołączona grafika
Tai chi
Dołączona grafika

To wszystkie które są w względnie dobrej jakości.

Pozdrawiam jerz.
  • 0

budo_rustam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Czesc. Czy ktoś był moze na tej imprezie?? Bo ja byłem i bardzo mnie zdziwil ten wynik bo myslalem ze jezeli robi sie taki festiwal to powinno sie oceniać pokazy sprawedliwie.
Jako widz bylem zbulwersowany tym co reprezentowała większość ekip,pokaz ma byc pokazem a nie 15 minutową rozgrzewką , tylko ekipy Taekwondo i Ninjitsu podeszli do tego w sposob powazny, obie ekipy pokazaly na czym polega ich sztuka walki. Ale i tak Najwieksze wrazenie zostalo mi i wiekszości pobliczności po grupie Taekwondo "Taeyang" z Wa-wy,poprostu wyczesali taki pokaz ze mnie zatkalo z wrażenia.

A teraz maly apel do reszy ekip ktore byly na tym Festiwalu.
-Mozecie dac sobie spokoj z pokazami jezeli będziecie robic je w ten sposób jak wczoraj.

Mam nadzieje że ni kogo nie uraże tym tekstem tak jak jest to moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

A teraz maly apel do reszy ekip ktore byly na tym Festiwalu.
-Mozecie dac sobie spokoj z pokazami jezeli będziecie robic je w ten sposób jak wczoraj.

Mam nadzieje że ni kogo nie uraże tym tekstem tak jak jest to moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam.


Tak jasne.... :roll:

Te dwa pokazy podobały Ci się najbardziej i spoko, ale równanie z ziemią reszty ot tak po prostu to lekki przegięcie, bo zaraz wpadnie ktoś i powie podobało mu się co innego a te dwie ekipy to niech sobie lepiej dadzą spokuj.

pzdr
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Stary kazda z ekip wlozyla wiele pracy i serca do tego wszystkiego...nie dokazuj...

Pozdro
  • 0

budo_diamson
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Rustam miales swoj pokaz ? Jesli tak to przedstaw sie z jakiego klubu... jesli nie brales udzialu to nie pisz textow w stylu "dajcie sobie spokoj" ... kazdy lubi co innego.Jednemu sie podobala akrobatyka capoeiry/taekwondo, innemu kontaktowe judo ... Ja nie mowie ze pokazy byly doskonale ale po to je kazdy przygotowywal aby sie pokazac i nauczyc czegos, zdobyc nowe doswiadczenie np na macie na ktora skierowany jest wzrok publicznosci... moze faktycznie niektore pokazy byly nudne ale to nie znak ze maja dac sobie spokoj tylko pracowac nad efektywnoscia i dynamika.
  • 0

budo_diamson
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
haha siema TaeTad :> ta twoja Cola byla jak dynamit ;) ;);)
  • 0

budo_mk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Czesc. Czy ktoś był moze na tej imprezie?? Bo ja byłem i bardzo mnie zdziwil ten wynik bo myslalem ze jezeli robi sie taki festiwal to powinno sie oceniać pokazy sprawedliwie.
Jako widz bylem zbulwersowany tym co reprezentowała większość ekip,pokaz ma byc pokazem a nie 15 minutową rozgrzewką , tylko ekipy Taekwondo i Ninjitsu podeszli do tego w sposob powazny, obie ekipy pokazaly na czym polega ich sztuka walki.

Jaka sztuka walki?
Od kiedy Taekwondo jest sztuką walki?
Jaka 15 min. rozgrzewka?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Od kiedy Taekwondo jest sztuką walki?


Od zawsze.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki


Od kiedy Taekwondo jest sztuką walki?


Od zawsze.


Ej to bylo tak na "wkreta" wiesz o co chodzi :wink:

Szkoda ze nie bylo Muay Thai, ale w sumie to nie bylby ciekawy pokaz, moze pare technik na tarczach, wai khru i walka pokazowa to wszystko...

Pozdro
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
ja mam pytanie od kiedy krav maga jest sztuka walki?
nie mam nic przeciwko samej km, ale tam ni cholery sztuki nie ma :P
ale nauczylem sie patrzac na ich pokaz jednaj waznej rzeczy: trzeba chronic krocze :)
  • 0

budo_festival
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Witajcie,

Wielkie dzięki za słowa miłe i te krytyczne.
Pozwolą one lepiej przygotować kolejne edycje festiwalu.

Kilka wyjaśnień:

1. Ilość publiczności - To co było widać na trybunach to wynik dużej rotacji.
Część osób poprostu przychodziła na wybrane style walki i opuszczała nas (szkoda) W tym dniu we Wrocławiu odbyło się kilka naprawdę dużych imprez - "bicie rekordu Guinessa" , mecz Idei Śląsk Wrocław, Pokazy skoków spadochronowych i kilka imprez towarzyszących. Mamy nadzieję, że następnym razem nasza ( czyli także Wasza) przyciągnie większą ilość widzów niż inne imprezy.

2. Wyniki - Organizator nie miał żadnego wpływu na wyniki Jury, które składało się wyłącznie z przedstawicieli występujących na festiwalu klubów. Wszystkie wyniki zostały podliczone a matematyka jest nieubłagana i ustaliła w sposób oczywisty ocenę Jury.

3. Prowadzący - zapowiadał kluby i nie czytał komentarzy do danego stylu walki. Większość klubów zapewniła własnego lektora ( ich prośba i wybór) , kluby które nie miały lektora pozostawiły notatki ( nie zawsze czytelne) , które czytała inna osoba.

Chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować, przede wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele trudu i wysiłku w przygotowania swoich pokazów.

Dla nas każdy z pokazów był fantastycznym przeżyciem!!!


Pozdrawiamy WSZYSTKICH

Organizator
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
Dzięki za wyjaśnienia.

A tak nawiasem mówiąc, to zastanawiam się ogólnie nad sposobem oceniania takich pokazów. No bo niektóre style są "predysponowane" do pokazów i efektowych technik (capo, teakwondo, wushu), w innych trudniej jest coś wymyśleć.
Co do lojalności lokalnej - to jest w miarę oczywiste, jakby festiwal odbywał się w Lodzi i byłbym w jury, to pewnie też trudno byłoby mi być obiektywnych. Kto twierdzi inaczej, to raczej ściemnia ;-)
Dlatego może lepszym pomysłem było zaangażowanie osobnego niezależnego jury.

Ale co tam, wyniki nie są najważniejsze. Ja się tam świetnie bawiłem i spełniłem marzenie, aby wykonać formę z kijem przed publicznością i zebrać chociaż kilka oklasków :)
  • 0

budo_paker2k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki
dokładnie i to było najbardziej zajebiste bo to był FESTIWAL a nie zawody i uczestnictwo jest ważne...poziom jaki był taki był i juz - ważne że było milo. No ale jak wiadomo zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie starał sie jakies tam klasyfikacje przeprowadzac itp i kazał "dawać sobie spokój"
ja tam zdanie takich osób mam w głebokim poważaniu - ważne jest że było milo, wesoło i wiele ekip pokazało że "ma jaja" :) (m.in.Acapullco w wykonaniu Combat Kalaki czy "pojedynek sprzątaczy" z muzyką z kankana w wykonaniu TKD (ehhh ale to dziewcze było urocze- gdybym był pare lat młodszy ;) )

pozdrawiam
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

[...]
ja tam zdanie takich osób mam w głebokim poważaniu - ważne jest że było milo, wesoło i wiele ekip pokazało że "ma jaja" :) (m.in.Acapullco w wykonaniu Combat Kalaki czy "pojedynek sprzątaczy" z muzyką z kankana w wykonaniu TKD (ehhh ale to dziewcze było urocze- gdybym był pare lat młodszy ;) )


mnie sie jeszcze podobaly rozowe majtki :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

[...]
ja tam zdanie takich osób mam w głebokim poważaniu - ważne jest że było milo, wesoło i wiele ekip pokazało że "ma jaja" :) (m.in.Acapullco w wykonaniu Combat Kalaki czy "pojedynek sprzątaczy" z muzyką z kankana w wykonaniu TKD (ehhh ale to dziewcze było urocze- gdybym był pare lat młodszy ;) )


mnie sie jeszcze podobaly rozowe majtki :)


LOL tego to ja bez kitu nie pamietam :!:
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

[...]
ja tam zdanie takich osób mam w głebokim poważaniu - ważne jest że było milo, wesoło i wiele ekip pokazało że "ma jaja" :) (m.in.Acapullco w wykonaniu Combat Kalaki czy "pojedynek sprzątaczy" z muzyką z kankana w wykonaniu TKD (ehhh ale to dziewcze było urocze- gdybym był pare lat młodszy ;) )


mnie sie jeszcze podobaly rozowe majtki :)


LOL tego to ja bez kitu nie pamietam :!:


bo Ty spales tam na trybunach u gory :lol: albo Cie juz nie bylo :D :D :D
BTW. co Ty masz na tym tatuazu oprocz tego typka z mieczem ? :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

[...]
ja tam zdanie takich osób mam w głebokim poważaniu - ważne jest że było milo, wesoło i wiele ekip pokazało że "ma jaja" :) (m.in.Acapullco w wykonaniu Combat Kalaki czy "pojedynek sprzątaczy" z muzyką z kankana w wykonaniu TKD (ehhh ale to dziewcze było urocze- gdybym był pare lat młodszy ;) )


mnie sie jeszcze podobaly rozowe majtki :)


Chce zobaczyć zdjęcia
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 Ogólnopolski Festival Sztuk Walki

Chce zobaczyć zdjęcia


nie ma zdjec :P trzeba bylo sie pofatygowac ;) a poza tym byly widoczne tylko przez chwile ;) ale pozniej jakas siedziala tylko ze nie widzialem koloru ;) wiec nie wiem czy to ta ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024