Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

budo_dabeer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

1. więc Ving Tsun nie jest najmłodszym stylem kung-fu

No tu się nie popisałem, fakt.

2. nie tylko Yip Man nauczał Ving Tsun, więc nie można pisać że to on ocalił ten styl :)

Masz rację, słowo "ocalić" możne sugerować że to on jedyny. Pogrzebię przy tym zdaniu.

Ogólnie komercyjna lipa i ściemniarstwo....

Nie napisałem że Twój mistrz jest jakimś cieniakiem i wciska ciemnotę...


Ogólnie szkoła OK, ale strona strasznie niedopracowana :)

dlatego zawsze się cieszę gdy ktoś jest mi w stanie pomóc ją poprawić poprzez konstruktywną krytykę


pozdrawiam

dabeer
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
witam wszystkich po dluzszej przerwie.
moja nieobecnosc na forum spowodowana byla przez jednego z 'dowcipnych' uzytkownikow vortalu, dzieki ktoremu otrzymalem email z niespodzianka w postaci wirusa (niech go szlag trafi przy najblizszej okazji :twisted: )
moja skrzynka email zapchana jest spamem a ow wirusek zrobil niezle spustoszenie w systemie. nie pomogly programy antywirusowe wiec stracilem jednoczesnie wiekszosc danych, zdjecia, pliki video oraz listy kontaktow. dlatego przepraszam wszystkich tych, ktorzy nie mogli sie ze mna skontaktowac.

PS. ze wzgledu na napiety harmonogram dnia moj przyszly udzial na forum rowniez bedzie ograniczony lecz niewykluczony :)

pozdrawiam

Vujek Ving
  • 0

budo_janchatko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
Skoro juz jest ksiega skarg i obelg i innych takich nieprzyjemnych rzeczy, to moze napisze, jak mnei to wkur..za ze nie ma w moim miescie dobrej sekcji Tai Chi! Tak ! o, jak mnei to denerwuje niepospolicie! Czlowiek tu naladowany energia, chce sie wyzyc, a tu jeszcze sie dowiaduje ze nawet nie ma gdize!! I co, znowu bedzie trza wracac do szydelkowania!!

Ale skoro juz nawyzywalem, to jeszcze podziekuje ludziom z forum co mi sie starali pomoc odnalezc moja wymarzona super-nieoszukańcza sekcje Tai Chi w Poznaniu. Tyle ze jej nie bylo. ALe licza sie checi! No, i teraz dzieki ich pomocy juz nie musze zyc w niepewnosci i moge sie podenerwowac i nakrzyczec na klawiature, i jeszcze wkurza mnie to, ze nie moge chodzic na Wing Tsun bo to stoi w sprzecznosci z gra na pewnym instrumencie ktory wymaga intensywnego uzycia palcow, a KungFu powodowalo, ze palce czasami byly intensywnie nieużywalne. O, jak mnie to wkurza nieprzecietnie! Tak! No!.
Dziekuje, pozdrawiam.
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
Ponieważ od czasu zapoczątkowania tego tematu zmienił się sposób administrowania forum, temat odklejam i zamykam, jako niepotrzebny.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024