Skocz do zawartości


Zdjęcie

Qigong - rzeczywistość a domysły i imaginacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Qigong - rzeczywistość a domysły i imaginacje
Ćwicząc qigong miałem kontakt z wieloma b.dziwnymi ludźmi:uzdrowiciele(różnego formatu),bioenergoterapeuci,szamani itp...
Każdy z nich miał własną koncepcję medytacji,ćwiczeń, czy "wszechogarniającej energii" :D
Naprawdę na początku dość ciężko ich odróżnić ale potem zaczyna się dziać...
Opowieści dziwnej treści itp.

Tak naprawdę wielu z nich ma,lub miało jakieś wrodzone zdolności...To fakt!

Można by pisać niezłe "fantasy" :D

Ale pytam się gdzie w/g Was jest granica,jak ja w Waszym doświadczeniu zauwyżyliście różnicę u adeptów między prawdą a fikcją-wyobraźnią itp.

Ja naprawdę poznałem już tylu dziwaków,którzy ćwicząc np Jogę,Reiki,Qigong doznali takich "olśnień",że "aż strach" :D
  • 0

budo_tomifu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong - rzeczywistość a domysły i imaginacje
Nie cierpie oszołomów wszelkiej maści. Brak mi pokory w sprawie fanatyzmów wszelakich.

Granica tak jak w wielu innych wypadkach jest bardzo płynna ichyba nie da sie jej określić. Czasami sami przechodzimy zjednej strony na dryga nawet o tym nie wiedząc.

Jeżeli potrafisz wykorzystać "odmienne" stany jest OK. Jeżeli istnieja one tylk ow Twojej głowie i przysłaniaja ci prawdziwy obraz to nie jest OK.

Jeżeli doświadczasz żeczy "innych" i nadal jesteś otwarty na innych i ich racje jest OK, jeżeli stajesz sie wyznawcą jedynie słusznej DROGI czas się zastanowić.

Tomi Fu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024