Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
tu zgodnie z tematem i jak za czasow Komuny prosze wpisywac swoje skargi, zazalenia, obelgi i inne takie, po to by nie zasmiecac nimi innych tematow. moze to jakos pomoze

dajcie smialo upust swoim emocjom tutaj - bo na priva rzadko kto ma odwage pisac - wszelkie epitety dozwolone



:!: do moderatorow: prosze nie banowac tu nikogo. czas i ilosc postow pokaze czy ow watek jest potrzebny czy nie
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
:bad-words:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
Taaaa... czy ja wiem... :drinking:
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
A więc ....ludzie przejrzyjcie na oczy, nie dajcie sie ruchać w dupę za własne pieniądze. Kung Fu to świat ściemy, pieniędzy, nieuczciwej konkurencji, układów, niekompetencji, oszołomstwa. Nie przyjmujcie bezkrytycznie tego co serwują "Szyfowie", "Si jo", "GrandMaJster" itp.
Komuna w pełnym wydaniu,układy,układziki,jedynie słuszne doktryny.
Ufff :)
No to sobie ponarzekałem :splat:
Wiem, wiem banały ale jakie powszechne w naszym kraju.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
Tak! Jarozwierz ma racje wszystkie szkoly to sciema!! Oprocz mojej szkoly i jego...zaraz ale ja nie mam szkoly...ale gdybym mial to bylaby jedyna szkola bez sciemy, znaczy ta moja i ta Jarozwierza.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

Tak! Jarozwierz ma racje wszystkie szkoly to sciema!! Oprocz mojej szkoly i jego...zaraz ale ja nie mam szkoly...ale gdybym mial to bylaby jedyna szkola bez sciemy, znaczy ta moja i ta Jarozwierza.


No moja szkoła....hmmm...to szkoła życia :) najpierw podstawówka,później średnia,studia..a teraz to szkoli mnie przyszła gorsza połowa (jak to przeczyta to zrzutka na rehabilitację,ewentualnie przyszycie urwanych członków/ka mile widzana)

A tak w temacie to patrząc z perspektywy starszego pana,to jak się dobrze poszuka to ściema znajdzie się wszędzie,mniejsza lub większa. Tak samo pieniądze, są wszędzie, taki świat konsumpcyjny.

A teraz trochę bluzgów: czemu ku...a nie znam chińskiego, dlaczego do chu..a trening pod okiem chińskiego nauczyciela to sfera marzeń, dlaczego kung fu jest takie ch..owe w 90% przypadkach w tym kraju gdzie szkoły powstają znikąd i znienacka a uczyć może każdy.
No to tym miłym akcentem, pozdrawiam drogich czytelników.
Kultura wypowiedzi to podstawa :wink:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
dlaczego tak :bad-words: jest? lizusostwo, wlazenie w dupe i klepanie po ramieniu. jak ja kurwa tego nienawidze. pocieszam sie tylko tym, ze prowadzac szkole w dobrych czasach moglem sobie pozwolic na 'wykopywanie' lizusow z listy obecnosci. dlaczego buraki 'z gory' nie sluchaja tego co maja do powiedzenia inni? zaprawde powiadam, kiedys im przypierdole :box:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
:evil: jak ja niecierpie falszywych ludzi i podrzegaczy. kiedys uwazali sie za moich kolegow a teraz to najlepiej noz w plecy by wsadzili.

na szczera i otwarta rozmowe ze mna nikt z nich nie ma odwagi.

parszywi intryganci !!! :twisted:
  • 0

budo_maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
I dlaczego za wszystko trzeba placic :evil: :evil: :evil: Nikt nie chce uczyc za darmo :evil: :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_lukash
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
To ja mam jedno i to chyba nawet calkiem ciekawe.

Kto do k***y nedzy wpadl na pomysl zeby robic egzaminy na szarfy w kung fu? Zeby jeszcze za te 40 zeta dali szarfe, a to nie pazerne wiesmacki nawet tego nie dadza, tylko brac im sie chce...

Zeby jeszcze ten egzamin cos znaczyl, a to wystrczy jakas jedna forme zrobic i tyle, no ludzie toz to smiech na sali.

Serio, wawa (mysle tu o zarzadzie kung fu modliszki) nic tylko kase by ciagnela, tylko im pomyslow ciagle brakuje jak to zrobic...

:evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
A więc ....ludzie przejrzyjcie na oczy, nie dajcie sie ruchać w dupę za własne pieniądze. Kung Fu to świat ściemy, pieniędzy, nieuczciwej konkurencji, układów, niekompetencji, oszołomstwa. Nie przyjmujcie bezkrytycznie tego co serwują "Szyfowie", "Si jo", "GrandMaJster" itp.
Komuna w pełnym wydaniu,układy,układziki,jedynie słuszne doktryny.


Masz rację, że wiele jest sekcji szemranych! Gdzie goście uczyli się gdzieś tam i teraz robią treningi tylko dla kasy.

Ale nie uogólniaj ,że "KUNG-FU TO ŚWIAT ŚCIEMY",bo to bzdura!!
Popatrz na tradycję, gdyby to była bzdura to nie wytrzymało próby dziejów!!
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

I dlaczego za wszystko trzeba placic :evil: :evil: :evil: Nikt nie chce uczyc za darmo :evil: :evil: :evil: :evil:


Powiedz, gdzie uczą za darmo, chyba ,że środowiska wzajemnej adoracji... :D :)

Uczenie za darmo , pod wzgledem psychologicznym nie prowadzi do dobrego.

Naturalne jest to, że jak płacisz to więcej żądasz od prowadzącego i od siebie.

Pomijając sprawy ekonomiczne w ogóle jak opłaty sali itp.
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
[quote name="LukAsh"]To ja mam jedno i to chyba nawet calkiem ciekawe.

Kto do k***y nedzy wpadl na pomysl zeby robic egzaminy na szarfy w kung fu? Zeby jeszcze za te 40 zeta dali szarfe, a to nie pazerne wiesmacki nawet tego nie dadza, tylko brac im sie chce...


Szarfy wymyslono dla ludzi z zachodu. Sami to chcieli
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

Uczenie za darmo , pod wzgledem psychologicznym nie prowadzi do dobrego.

no patrz a podobno chinski Tomasz za damo sie uczy. Ale faktem jest ze najpier bulil sporo zeby docenil:)
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

To ja mam jedno i to chyba nawet calkiem ciekawe.

Kto do k***y nedzy wpadl na pomysl zeby robic egzaminy na szarfy w kung fu? Zeby jeszcze za te 40 zeta dali szarfe, a to nie pazerne wiesmacki nawet tego nie dadza, tylko brac im sie chce...

Zeby jeszcze ten egzamin cos znaczyl, a to wystrczy jakas jedna forme zrobic i tyle, no ludzie toz to smiech na sali.

Serio, wawa (mysle tu o zarzadzie kung fu modliszki) nic tylko kase by ciagnela, tylko im pomyslow ciagle brakuje jak to zrobic...

:evil: :evil: :evil:



:) :) :) Naprawdę uśmiałem się czytając tego posta. Dam ci dobrą radę przestań ćwiczyć modliszkę. W innych Stowarzyszeniach zapłacisz jeszcze więcej więc będziesz mógł mocniej pobluzgać w tym temacie. W Lublinie egzamin jeszcze nic ci nie daje. W Warszawie tym, którzy zdadzą daje to że są mocniej napier..... w walce. Bo łosi, którzy nic nie potrafią nie ma po co bić. Masz jeszcze inną szansę wyjazd do Wielkiej Hameryki pode
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
shit ciąg dalszy ...

podeślę ci kilka adresów szkół w USA gdzie u tego samego nauczyciela nauczysz się oprócz modliszki, baji, taiji, wing chun i ch.... wie jeszcze czego. Po co w tej Polsce męczysz się i ćwiczysz tylko jeden styl. Szarfy wymyślili wiele lat temu sami uczniowie. Jest to drugi oprócz składek sposób pozyskiwania kasy na działalność Stowarzyszenia i tego nikt nigdy nie krył. Do egazminu nie musisz podchodzić są przecież nieobowiązkowe jeszcze zdasz i ktoś ostrzej potraktuje cię w walce :twisted: :twisted: :twisted: Jeśli jednak przystąpisz i zdasz to Twoje 40 zeta przeznaczymy na chlanie na ............... wszystkim ......... .
:D :D :D
Pozdrawiam i życzę wszystkim frustratom z tego tematu aby mogli ćwiczyć to co chcą. W zasadzie to po co ćwiczycie to kung fu jeśli jest takie ch.......... .
MW
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

To ja mam jedno i to chyba nawet calkiem ciekawe(...)
Serio, wawa (mysle tu o zarzadzie kung fu modliszki) nic tylko kase by ciagnela, tylko im pomyslow ciagle brakuje jak to zrobic...

:evil: :evil: :evil:


zarzad kung fu modliszki? mhm... prosze, wytlumacz co to znaczy. jakos przeoczylem te rzeke pieniedzy w miedzyczasie jezdzac na zawody i staze za swoje prywatne pieniadze - z wlasnej woli, nikt mnie nie zmuszal, nawet w latach gdy bylem juz tzw. starym uczniem i startowalem na zawodach, czy pomagalem w prowadzeniu zajec. nie ma ludzi idealnych i nie ma idealnych ukladow. mysle ze skoro modliszka byla dla ciebie taka wyrachowana i dzieki niej stoisz na skraju bankructwa, wybierz kredyt zaufania w innej "fabryce pieniazkow" - bo mam wrazenie, ze tym sie miala dla ciebie stac sie modliszka.

sorry Panowie ale ten topic jest zalosny i nie o modliszke mi chodzi. troche godnosci wobec siebie, to co robicie w zyciu zalezy tylko od Was, nikt do niczego nie moze Was zmusic. jesli nie jestescie zadowoleni z tego co cwiczycie lub kto was uczy - zmiencie to, kto powiedzial, ze musicie sie uczyc w Polsce, dlaczego nie mozecie sie nauczyc chinskiego. inni wyjechali by sie uczyc, wy tez mozecie. nie plujcie na innych, skoro potraficie byc lepsi pokazcie to. nauczcie sie a potem rozdajcie Swoja wiedze za darmo - kto Wam broni. to jest jeszcze jeden objaw tej naszej polskiej pierd.... mentalnosci. szkoda
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
"4. Zakaz obrażania innych użytkowników.
(...)
8. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen."
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg

:evil: jak ja niecierpie falszywych ludzi i podrzegaczy.(...)


tak, to czym jest ten topic?
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiazka Skarg i Wnioskow, Wyzwisk i Obelg
sorry Panowie ale ten topic jest zalosny i nie o modliszke mi chodzi. troche godnosci wobec siebie, to co robicie w zyciu zalezy tylko od Was, nikt do niczego nie moze Was zmusic. jesli nie jestescie zadowoleni z tego co cwiczycie lub kto was uczy - zmiencie to, kto powiedzial, ze musicie sie uczyc w Polsce, dlaczego nie mozecie sie nauczyc chinskiego. inni wyjechali by sie uczyc, wy tez mozecie. nie plujcie na innych, skoro potraficie byc lepsi pokazcie to. nauczcie sie a potem rozdajcie Swoja wiedze za darmo - kto Wam broni. to jest jeszcze jeden objaw tej naszej polskiej pierd.... mentalnosci. szkoda[/quote]

To prawda że wszystko zależy od człowieka i tego co chce robić. Ale nikt tu nie wymienił konkretnych osób ani nie pluje na jakąś wymienioną z nazwy szkołę(poza Lukashem-ale konflikt Lublin Warszawa istniał od dawna). Myślę że każdy człowiek zaangażowany w trening kung fu,pasjonujący sie tym co robi, chciałby ćwiczyć jak Tomasz z nauczycielem z Chin, znać język żeby wiedzieć o czym mówi nauczyciel i móc poznawać w pełni to co ćwiczy. Czy nie chciałbys mieć mozliwości ćwiczenia pod okiem YuTianChenga przez kilka lat ? Dla mnie byłoby to wspaniałe jeżeli coś takiego mozna by urzeczywistnić Z tego co napisałeś wnioskuję, że niespodobało Ci sie to co międzyinnymi napisałem ja. Przecież jest napisane dlaczego JA nie znam chińskiego a nie ktoś inny. Prywatnie myslę, że aby naprawdę móc uważać się za osobę posiadającą wiedzę trzeba znać system który się trenuję,a trudno go poznac nie wiedząc wielu rzeczy z powodu braku rozumienia tego o czym mówi mistrz. Niestety żeby móc sie nauczyć języka i wyjechać do Chin trzeba czasami spełnić warunki niezależne od zainteresowanego. Za żałosne uważam za to większość reklam gloryfikujących szkoły,style jak i również branie pieniędzy za nauczanie podróbki a nie oryginału,dotego nie małych pieniędzy.Żałosne są artykuły pisane na przestrzeni kilku lat w prasie dotyczącęcej sztuk walki, po lekturze których sądzić można,że mamy w Polsce same tradycyjne,realne systemy. Nawiazujac do Qi Xinga, tak Kung Fu w Polsce poza malutkimi wyjatkami jest tak jak napisał kiedys Tomasz, z czym się zgadzam-na poziomie przedszkola, ja patrząc jak w tak trudnych czasach,przy bezrobociu, ktos bierze za to całkiem niezłe pieniądze,mówię bez ogródek, że uczy chu..owo. Ilu jest nauczycieli naprawdę uczących tradycyjnie ? Większość szkół to marna podróbka wu-shu, nie dajaca wartosciowego przygotowania do walki,ani nie posiadająca kompleksowego programu nauczania. Mnie to osobiscie bardzo wnerwia, że ktoś bierze od małolatów(i nie tylko zresztą) pieniądze za ściemę, w czasach jak już pisałem wcześniej,cięzkich gdzie każdy grosz sie liczy. Przedsiębiorczych nie brakuje.A żerowanie na nieznajomości tematu uczniów nie jest uczciwe.
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024