Skocz do zawartości


Zdjęcie

Neil Blackwood Balisong... OMG!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Neil Blackwood Balisong... OMG!
Jakbym miał obstawiać, to bym zakładał, iż najbliższe "wolne" sztuki wyjdą spod ręki Blackwooda za rok... może...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Neil Blackwood Balisong... OMG!
Wspanialy noz, "na oko" widac, ze nadaje sie i do ciecia i do pchniecia... Ale czy na pewno? Czyzby ostrze doskonale?! Od dawna "chodzi mi po glowie" duzy motyl. Myslalem o motylu (tym wielkim) Laci Szabo, ale poraza mnie jego cena ponad 500$. Tymczasem nabylem standardowego motyla Benchmade. Dla proby. Dla przymiarki.
Nadal podtrzymuje, tego typu noze nie nadaja sie do samoobrony, ktora w istocie swojej powinna polegac na blyskawicznym ataku. Chociaz - co tu sie oszukiwac - ta blyskawiczna obrona to tez fikcja. Raczej realne jest odparcie np. pierwszego ataku bez broni i w "chwili oddechu" wyjecie czegos takiego jak omawiany noz.
"Chodzi" mi po glowie noz na tyle duzy i "fajterski", ktory zwolnialby z noszenia innej broni - typu palka na bejzbolstow, yawara na licznych, ale nieuzbrojonych, etc.

Jakbym mial jakies wobec niego uwagi, to taka, ze fajnie jakby mial nieco jelca... No... i (wiem, ze jestem klipotematyczny), wlasnie ten klip.
Zatem... zaczynam juz zbierac kase.

Acha... jak wspomnialem mam Bencmade motyla. Chce dorobuc do niego kip. jakby ktos mial klip takiej firmy na zbyciu, to chetnie kupie. Nie wypada bowiem do takiego noza (chce to zrobic profesjonalnie - zastanawiam sie jak go umiescic czy tradycyjnie np. tak jak u Pokowskiego, czy tak jak u Szabo?), zebym zakladal zwyklego tandetnego.
K_P
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Neil Blackwood Balisong... OMG!
Kubuś, wrzuć mi na emaila jaki chcesz klip bo mam trochę różnorakich... coś się dobierze.
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Neil Blackwood Balisong... OMG!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(chwila na zaczerpnięcie oddechu)


Wreszcie skończyła się sytuacja : F. Ikoma i reszta świata..
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Neil Blackwood Balisong... OMG!

to juz robia balki-maczety ?

Od dawien, dawna
Dołączona grafika
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Neil Blackwood Balisong... OMG!

to juz robia balki-maczety ?

Od dawien, dawna
Dołączona grafika


to jest miecz :lol: ;)


a ten motyl hmmmm... cudo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024