Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bujinkan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Informacja nie sprawdzona - nie mam pojecia kto tam uczy ani czy ta sekcja jest powazna - dostalem taka informacje od kogos kto sie podpisal "Dzik":

"Mam wiadomość dla wszystkich szukających NINJUTSU w KRAKOWIE .Jest sekcja ,zajęcia zaczynają sie jutro o godzinie 18 00 adres:Chełmońskiego 37(liceum)nr tel do trenera 694051428 treningi mają być we wtorki i czwartki" - i tylko tyle - zadzwoncie i zapytajcie --- nie zapomnijcie dac nam znac co i jak za jakis czas.
  • 0

budo_lukiz1
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Cały czas tekst i to każdy o innej wersji nawet nie wiadomo, kto to pisze. Czy osoby które pisą te informacje wogule mieli do czynienia z ninjutsu czy to tylko informacje które znaleźli Internecie lub plotki przekazywane dalej.
Jestem z Lubina i bardzo bym chciał spotkać się z kimś, kto trenuje lub trenował, ninjutsu i ma doświadczenie, żeby opowiedział o ninjutsu tam gdzie trenuje, co sądzi itp.
Mam nadzieje ze ktoś się taki znajdzie i odpisie na forum lub na E-Maila.
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Lukiz - doszedles tak daleko w temacie i nie zauwazyles kto cwiczy wsrod nas ninjutsu? :twisted: Wiekszosc z nas cwiczy Bujinkan i pare osob cwiczy efemerydy Bujinkanu, Genbukanu czy Jinenkanu - takie wolne style ninjutsu... wspolczesne :wink:
  • 0

budo_lukiz1
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
A czy ktoś mieszka blisko Lubina, lub jest przejazdem, ktoś, kto trenuje ninjutsu .Bo zależy mi żeby spotkać się z kimś, by opowiedział mi osobiście
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Ja jestem z Legnicy ale w Polsce bywam dosc zadko... polecam ci udac sie do Zgorzelca i tam pogadac w sekcji Bujinkan... pociagi do Zgorzelca sa z Legnicy ;)
  • 0

budo_tomek pol
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
JAk chcesz coś wiedzieć o czerwionce Mice Lukaszczyku pisz ja powiem Ci wszystko siedziałem tam ponad 5 lat
Tomek
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Tomku witamy na forum - jak cwiczyles 5 lat to na pewno masz czym sie z nami podzielic - pisz jak najwiecej - :wink:
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Nowa stronka i nowe namiary na trening w Lodzi i Warszawie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_toshio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Witam! Jeśli ktoś jest zainteresowany treningiem Ninjutsu organizacji Bujinkan to moge ogłosić, że za jakiś czas otwieram oficjalną szkołe w Polsce. Szkoła będzie się znajdować w trojmieście. To ma być Bujinkan Poland. Będzie to jedyna oficjalna szkoła jak narazie, nielicząc tej w Zgorzelcu ponieważ ona należy do niemieckiej placówki Bujinkan a ta już będzie własna Polska. Szkoła będzie na początek znajdować się w trojmieście ale po jakimś czasie jak sie zacznei coraz bardizje rozszeżać to w całym kraju. Jednak nim zostanie moja szkoła w trojmieście otwarta to jeszcze jakiś czas potrwa bo dopiero zaczynam trening i prosze sie nei ździwić jak będzie na początke trener ze stopniem KYU trenujący pod nadzorem Shidoshi i spowoiadający się mu ciągle i biorący od niego rady ale co jakiś czas będe upgradował więć po ilus miesiącach bede mial juz stopień DAN. Oprócz tego musze jeszcze sale wynająć więc to też troche opóźnia oprócz tego koszty organizowania. Pozatmy jestem studnetem i teraz mam troche piekła na sesji więc nauka może mi opóźniać nieraz zroganizowanei wszystkiego. Ogłaszam jeszcze raz, że jest to oficjalna szkoła jestem wspierany przez Shidoshiego bezpośrednio i przez neigo pośrednio przez dwóch Shihanów posiadających stopień 15 DAN, czyli najwyższy jaki w Bujinkanie można osiągnąć. Pozatym od kilku tygodni nei gadałem z Shidoshim więc bede musiał w przeciągu kilku dni się odezwać ponownei i jak sie wyrobie to ide sie w przeciągu paru tygodni podszkolić zagranicą i uzgodnić z nim wszystko z otwarciem Bujinkan Poland. Jak będą jakieś nowe wiadomości to ogłosze tutaj. Jak ktoś będzie chętny na seminaria to podam namairy na zgloszenie się i moge zapowiedzieć, że jedno jest szykowane choć według mnei troche wcześnei ale Shidoshi jest troche szybki co się niedawno przekonałem o tym:). Tylko, że ja mam troche problemów bo ksozty i czas kolidowania zajęć i nauki na uczelni. To jak narazie na tyle wszystko jak coś nowego będzie to zapowiem. A i jeszcze powiem, że przyjmujemy osoby naprawde tym zainteresowane i oprócz tego osoby karane czy jakieś pokroju szalkowców, hooliganów,dresów czy skinów wstępu na trening nie mają ponieważ naszym celem jest sprawiedliwość i do teog to są wymagania Bujinkan jakie niedawno senssei Hatsumi zmodyfikował tak smao sie to tyczy osób zarzywających narkotyki i niepoczytalnych psychicznie; dodam jeszcze, że naszym celem jest posiadanei czystego serca i żadnej agrssji a osoby agresywne nigdy nie zajdą wysoko bo międzyinnymi by zdać test SAKKI na 5 DAN trzeba mieć czyste serce i brak agresji. Tu będzie trening ostry i prawdziwy i robimy wszystko tak jak sensei Masaki Hatsumi. Więcej opowiem o wsyztskim za jakiś czas lub jak dostane nowe inforamcje i polecenia lub jak ktoś napisze tu do mnei jakieś pytania a tka to pozdrawiam!

SHINKIN HARAMITSU DAIKOMYO
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Zaczynasz trenowac i juz myslisz o otworzeniu dojo? Dziwne ze to jest twoim glownym celem... brzmi to dosc odpychajaco - przykro mi.
Dziwi mnie takze dosc chaotyczny sposob wypowiedzi - co studiujesz? Jak sie nazywasz? Kim jest twoj Shidoshi? Po paru miesiacach bedziesz mial DAN???
  • 0

budo_toshio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Witam! Wiem, że brzmi to dość chaotycznie ale wiesz ja sam jeszcze o wszystkim, jeszcze z Shidoshim nie ustaliłem czemu tak szybko. Sądze, że to gdzieś tak za tydzien będe do niego lecieć. Mój Shidoshi nazywa się David Jessie Holt 5 DAN z Ginrei Dojo w Budapeszcie, który jest wspierany przez Darena Horvatha 15 DAN z Austarlii i Edwarda Martina z Stanów Zjednoczonych. Jak narazie mam pracować mam nad Kihon Happo i Sanshin no Kata. Jak masz jakieś pytania do niego co u mnie to droga wolna, moje imie Wojtek z północnej polski z trómiasta. Ja sam sie dziwie, że tak szybko to jest ale jest on oficjalnym i szanowanym Shidoshi więc mu ufam. Ja z nim kilka tyogdni nei rozmawiałem bede musiał do niego sma napisac dzis lbu w weeknd bo musze połączenia linii lotniczych sprawdzic do budapesztu i zorbic rezerwacje i koszty ustalić. Mó post, który wysłałem jest zareklamowaniem Bujinkanu, że zostanie otwarty. Shidoshi w grufniu na zebraniu w japonii już o mnei z pozostałymi Shihanami i Hatsumim rozmawiał na mój temat i powiedział, że jest uzgodnione i wita mnei na pokładzie oprócz teog wymaga bym był najlepszy w kraju najwięcej się udzielał i bym był osobą główną Bujinkanu na Polske. Powiedział jeszcze, że dopoki bardizje się nei wyuczen ei nabiore wpray to żębym był podłączony pod jego Ginrei Dojo.
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Uzyles duzych imion aby sie poprzec he he he - no i dobrze - choc powiem ci szczerze ze to troche dziwnie brzmi jak mowisz ze o tobie rozmawiano w Japonii - to tak nie dziala... przy okazji tak abys wiedzial - jedynymi ludzmi upowaznionymi do prowadzenia dojo i reprezentowania Bujinkan sa Shidoshi i shidoshi-ho pod nadzorem Shidoshi albo Shihana.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] o sensei Holt slyszalem - nie spotkalismy sie nigdy na macie :)
Mimo tempa mysle ze jestes na dobrej drodze - skoncentruj sie bardziej na wlasnym rozwoju - nie spiesz sie z tym dojo!!! Kogo i czego bedziesz uczyl jak sam dopiero uczysz sie Kihon i Gogyo?
Poswiec sobie min. rok (albo dwa) intensywnego treningu. A z tym danem to tez nie powinienes tak publicznie wyskakiwac... nie wiem jak tam w Europie to wyglada ale ja pracowalem na moj shodan 5 lat - i to wydawalo mi sie ze nic nie umiem jak mi go przyznano - jeszcze przez rok nie nosilem czarnego paska...
Zwolnij tempo Wojtku bo sie wypalisz...
  • 0

budo_toshio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Witam! Ja wiem o tym, że stopnie nie świadczą o wielkości. Powiedziane jest zgodnei z Buddyjską filozofią, że uczymy się przez całe życie nawet pewne holenderka, ktora jest jedyną kobietą posiadającą stopien 15 Dan mówi, że czuje się początkującą. Z Holtem nawiązałem kontakt w październiku. Ze stopnia to urzyłem ich po to bo David Holt mnie sam zaskakuej bo wiem, że trzeba mieć conajmniej stopien Shidoshi-Ho by nauczać. Sam nie wiem co palnuje ale po 4 lutym planuej leciec do nieog i dowiem się więcej i wtedy moge dalej mówić co i jak. Podejrzewam, że planuje tą metode gdzie wysokie stopnei kyu nauczają po okiem Shidoshiego ale to musiałby być namiejscu choć neidawno jest nowy system monitoringu gdzie jest uzywany monitor i oboje sie widzimy przez ekran na sali i pokazuej co i jak trenować i także jak ktoś ma telefon z opcja filmów to jak np jest na wakacjach albo w szpitalu czy coś innego to przesyłają na komórke nagrany trening i by nei tracić. A przy okazji możesz mi podać link do twojego Dojo z ciekawości chciałem zobaczyć twoje Dojo wasz program. Sensei Holt stosuje Circulum Stopni taki sam jaki Sensei Hatsumi w Hombu Dojo w Noda. Wogule to bardzo kopiuje Senseia Hatsumiego i jego metodą jest brać bardoz duży przykład z trenigów w Japonii jakei na codizeń się odbywają. Dziś w Ginrei Dojo u Senseia Holta jesli chodzi o ten monitoring to był trening bezpośrednio z Japonii do Budapesztu przez ekran z Senseiem Noguchi.
  • 0

budo_toshio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
A dodam jeszcze, że ja się nei spiesze z otwarciem Dojo tylko to sensei Holt mnie popędza i sam się temu dziwie.:)
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Wojtku - oddychaj miedzy zdaniami he he he... rozumiem o czym mowisz i wiem jak wyglada system stopni w Bujinkan - mam pare latek treningu za soba ;) Ja osobiscie nie mam dojo - mozesz mnie tu znalezc : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] no i oczywiscie w stopce jest link do mojej stronki... znajdziesz na niej swego Shidoshi :) jak dobrze poszukasz. Powodzenia i daj znac CO I JAK I GDZIE - OK?
  • 0

budo_toshio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Żaden problem za jakiś czas jak będe coś wiedzieć to dam znać. Chyba już keidyś byłem na stronei twojego Dojo, zresztą ja jakoś na kandyjskich stronach Bujinkanu żadko bywałem. A link swojego Shidoshi znalazłem. Dzięki za link!
  • 0

budo_toshio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Witam! Jak narazie jeszcze moj Shidoshi nic nie odpisał ale w tygodniu do niego zadzwonie. Chciałem napisać, że jak będzie w Polsce semianrium to wiem, że pierwsze będzie miało program "Shinden Fudo Ryu Koppojutsu - Taijutsu / Grand Opening". Jeszcze będe musiał z nim na date tego seminarium pomówić bo to zależy też odemnie keidy będe wstanie. Dobra jak narazie nic nowego nie dostałem ale w przeciągu dwóch tygodni już będe coś wiedział. Dodam jeszcze, że program na ten rok ma być jazda konna ale też będzie nacisk na Shinden Fudo Ryu co ostatnio na spotkaniu Shidoshi-Kai 2006, Sensei Hatsumi powiedział. Jeśli ktoś jest pasjonatem wiedzy filologicznej Japonii jak ja to jeśli jest zainteresowany. To te techniki polegają na naturze i nie posiadają żadnego Kami(istota duchowa bądź boska w Japonii). Jak narazie pozostanie czekać aż się czegoś nowego dowiem. A na koniec podziele się tym, że neistety przegapie semianrium bo moge lecieć tam dopiero najwczęsniej dzień po a program jaki będzie miał to "Shinden Fudo Ryu Iaijutsu-Dakentaijutsu" :/ . Jutaijutsu będzie tam dokładnie taki sam jak w poprzednim miesiącu w Japonii w Hombu Dojo było.
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Walka mieczem wywodzaca sie z tego stylu jest naprawde ciekawa - :)
  • 0

budo_t e n g u
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Witam wszystkich.Pytanko:czy to seminarium jest otwarte dla wszystkich?
  • 0

budo_t e n g u
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bujinkan
Chetnie bym sie wybral na taka impreze w polsce........ :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024