Skocz do zawartości


Zdjęcie

Drogo :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Drogo :(
Jestem zaskoczony niektórymi cenami w Polsce, szczególnie tymi gdzie sie płaci za cały rok 50 zł... o ile dobrze pamiętam... czy jednak te sekcje są dobre??? Chyba ze ktos ma dojo wybudowane w domu... to może spuscic z ceny. Plusem warszawy jest to ze mozna tu wszystko znalezc... i wybrac dobra szkole... wiekszy popyt na zajecia powoduje wiekszy wybór w godzinach a co za tym idzie mozliwosc dopasowania sobie z własnymi zajeciami dziennymi. Duzy wybór szkół ma swój plus ze mozesz trenowac to co chcesz, ze nie jestes uzalezniony od dystansu (sasiadnie miasto). Wszystko pod nosem. Jednak cena zawsze bedzie budziła u mnie mieszane uczucia... cena w duzej mierze zalezy od miejsca gdzie sie cwiczy, jezeli sekcje przeniosą sie do szkół to ona spadnie. Jednak czy to sie odbije na konforcie cwiczących... niektóre style wymagają materaców, badz mat. Jednak są to niektóre style.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Drogo :(
No cóż, mnie właśnie takie style interesują.
Konkretnie to dotychczas ćwiczyłem jj, chcę dalej ćwiczyć km, bjj lub jj.
Zdecyduję się chyba na bjj.
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Drogo :(
w jednej szkole sekcja ma składana mate.... przychodzą 15 minut wczesniej... iraz dwa tzry.... mata gotowa... nie sa uzaleznieni od klubów... maja swoja mate... na obozy i szkolenia wszedzie zabieraja ja ze soba... tak skladana jak puzle...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024