Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sie stalo z forum gorinkan?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Co sie stalo z forum gorinkan?
No wlasnie jak w topicu?
rzeczywiscie zakonczyli dzialalnosc?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
tak.
Chris zamknal sklepik.

poszukaj postow Cwiary, on tu gdzies ostatnio podawal, gdzie mozna archiwum znalezc.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
i nie bedzie juz nigdy Julineczka? Jak to? :cry: :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
tez nad tym ubolewam Dołączona grafika

sciagnij sobie to archiwum ze strony gorinkanu i poczytaj ostatnie posty Chrisa, nie bedziesz mial pytan.
  • 0

budo_julineczek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Hi rybak

Chris zamknal sklepik

.

No nie .... grozil juz w poprzednim roku ze zamknie .... hm co tu duzo jest do powiedzenia chyba ze ....


Co kurwa mac zamkneli Gorinkan ?
Nie prosze Pana ale to decyzja pojebana.
Takie chujowe, fajne Forum rozjebali .
Nie chce mnie sie wierzyc Kurwa ....
Zauwazyles, ze jak sie takie slowa jak Kurwa czesto uzywa to jego znaczenie zanika ?
I tak to kurwa nie tylko sie nie skurwia a przeciwnie sie odkurwia i w koncu nawet taka kurwa nie wkurwia.
To tak jak obsrane gacie jak dostatecznie dlugo pierzesz to po gownie sladu nie zostanie.

Ja tam lubialem strasnie to Forum i tych wszystkich pojebancow co tam o dupie Maryni pierdolili ....
Zauwazyliscie ze w tym Forum mozna bylo pierdolic, kurwowac jebac jak popadnie i nikt tego prawie nie robil ?
Dziwne nie ?
Ciekawe dlaczego ?

No jak juz do kurwowania zostalem niektorych ktory nazwe po nazwisku ale troche pozniej sprowokowany to rozwine kurwa mac ten temat kurewski.
Jak ktos mnie powie ze kurwa jestem to znaczy w ryja chce gosc ?
Mam racje ?
To znaczy jak ktos przeklina to agresywny jest: no bo zamiast powiedziec : przepraszam Pana ale Panskie spojrzenie wprawia mnie w rozterki duchowe i jezeli Pan bedzie dalej tak na mnie spogladal to bede zmuszony opuscic ten lokal. Ale nie ten lampucer agresywny podchodzi i bluzga : Co tak lukasz chuju ?
No wiec agresywnie atakuje mnie verbalnie ....
No wiec ostatnio coraz wiecej i w prasie i na zebraniach rodzicielskich w szkole, na posiedzeniach klozetowych sie mowi na temat wzrastajacej agresji um mlodocianych i jakie tego sa pierdolone przyczyny i jakie skurwiale kurewskie kroki przeciw tej zajebanej agresji u tej pojebanej mlodziezy podjac.
Obwinia sie telewizje, zlych kolegow, gry komputerowe i inne takie chujstwa ....
Ale ja tam mysle to takie pierdolenie studwudziestoletniej Hermenegildy - bez sensu , no bo najpierw trzeba sie dobrze najebac zeby ja z grobu wykopac a zaraz potem przy pierwszym pchnieciu rozpadnie sie ....
Czyli wilk dalej glodny a kozka sie rozleciala ...
Co chce powiedziec to to ze te wszyskie dyskusje w ktorych szuka sie winnych zamiast sie agresja sama w sobie zajac to jak pierdolenie studwudziestoletniej Hermenegildy ale o tym juz pisalem powyzej - bez przenosni znaczy ujal bym to tak : Jezeli ktos uwaza ze telewizja czy gry komputerowe robia agresywnym to jest sam taka Hermenegilda i ja go (jak bedzie chcial) wyrucham co tam wyrucham przy pierwszym pchnieciu ta Hermenegildowata argumjentacja rozjebie sie jak szklanka ktora codziennie rano rzucam w sciane by wychodzic - do pracy...

No tak ... zeby zrozumiec agresjie i dlaczego ktos na ten przyklad co drugie slowo pisze kurwa chuj zajebany pierdolony to najpierw trzeba zbadac zawartosc agresji w agresji ...

Ale jak wiadomo agresja jest starym slowem i te spedalone i na wszystkie inne sposoby skorwione Rzymiany starozytne je wymyslili i aggredior - aggredi znaczy zblizyc sie, przyjsc w sensie stosonkow miedzy ludzkich no wiec w podstawowym sensie to jak ja tu kurwuje i rzucam chujami to znaczy to nic innego jak to ze ja sie do Ciebie albo i do ciebie zblizam i chce kontakt nawiazac .
No wiec nic zlego to niejest do kurwy nedzy ?
Czyli jak ktos agresywny jest to szuka kontaktu i zblizenia.

I wlasnie my rodzice ropierdalamy poprzez (dla mnie niepojeta) Pedagogie chalupnicza te niewinne proby zblizania i kontaktowania u naszych dzieci - i oczywiscie nauczyciele w szkolach dokanczaja roboty : najmniejszy przejaw agresji czyli zblizenia i kontaktu na innym poziomie jest dlawiony w zarodku.
Kurwa .... co chce powiedziec to to ze przyczyna wzrastajacej agressji u mlodziezy jest to ze my (prawie ) wszyscy zbyt przewrazliwieni na kazdy przejaw agressji (zblizenia) jestesmy.

A przyczyny agresji u mlodziezy ?
Podstawowa moim zdaniem to to ze u takich mlodych Lebkow juz w momencie urodzenia upierdala sie wszystkie przejawy agresji.
Rodzi sie wyje, ryczy i co ?
Pierwsze to mama przytula i mowi : cicho cicho, cichutko . mamusia jest juz przy tobie Adolf
Jezeli dziecko ktore od malenkosci jest uczone tlumic swoje agresje to wyrasta pojeb ktory jak sie pokluci z kumplem w szkole to wyciaga pistolet i strzela mu z pieciu centymetrow w oko albo jak kumpel nie usmieje sie do lez z wlasnie opowiedzianego dowcipu to wybebesza go nozem ....
Dlaczego - no bo kurwa nie nauczyl sie poprzez popierdolonych kulturalnie ... tfu kurewsko rodzicow i tepych impotenckich nuczycieli albo szczegolnie "wyuczone" niedoruchane nauczycielki agresywnym byc ....

Jak dziecko a potem mlodzieniec (znacie to : Wiosna, wiosna panie Mietku trawa sie zieleni, pizda sie czerwieni i chuj staje jak sosna ?) od poczatku uczy sie kurwowac i wlasne agresjie uskuteczniac to na pewno nie strzeli w leb panu Profesorowi Mnietkowi i nie zaciuka kumpla za to ze mu dziewczyne wyruchal ....

To jest do przemyslenia do wszystkich apostoluw moralnosci i czystosci werbalnej i obschlosci seksualnej ja tam jestem za kamasutra i Kurwa wszeteczna.... bo i zdrowe to i przyjemne w ten sposob bezbposrednio sie do rozmowcy zblizyc tak po Kurewsku, Staro - chujsku a nie krazyc jak sep i usto mowa kwitnaca plamic - jak pan Mnietek co tak mowi wykwntnie i wyszukanie ze tylko mu druta do obciagniecia daj ....

Czyli tlumienie agresji zamiast jej wolne loty dac i dopiero wtedy kanalizowac i kierunkowac jest najwieksza przyczyna zboczonej pojebanej i kurewsko niebezpiecznej Agresji - tej zlej , nikczemnej, podstepnej - kurwy .
Bo jak sie tlumi agresjie to ta dobra dazaca do kontaktu, zblizenia zamienia sie w ta zla destruktywna i wtedy sa tylko dwie mozliwosci : albo pozre takiego pojeba od wewnatrz - doatanie roznych alergii, cisnienia krwi, ataku, serdca, wylewu , czy krwawienia jelita albo dochodzi do drugiej mozliwosci : spiecia - tak sie agresja nazbiera ze jak temu pojebowi ktos powie ze ma krzywy nos albo malego chuja to on rzeczywiscie zaciuka takiego ....

Czyli ja tam kurwa niemam nic przecwko agresji - tej kurewsko zdrowej zajebiscie cool agresji - a wy ?

A dlaczgo tak przeklinam tutaj ?
No bo sie wkurwilem - bo zamneli Gorinkan i jezdem zly ...

Ach jezeli jednak komus przeszkadzaja moje przecinki typu chuj i pizda w nocy gwizda to prosilbym zglosic to Administratorowi tego forum i tegoz Administratora prosilbym zeby wykreslil wszystkie nieestetyczne slowa czarnym flamastrem zensorskim i postawil trzy kropki w ich miejsce ....

Ale prosilbym Administratora zeby - zanim wykasuje moj tekst zeby sie chwile sie zastanowil czy jeat myslacym skurwysynem czy Pedagog-chalupnik ....

Jak ktos to powiedzial (H. I. Khan) :
Poznalem i dobro i zlo
Grzech i Cnote, Prawo i Bezprawie
Przeszedlem przez Narodziny i Smierc
Radosc i Smutek, Niebo i Pieklo
Na koncu rozpoznalem
Ze w to wszystko to ja
I alles we mnie jest .

Po coz wiec pierdolic o pzdzie Ciotki Genki zamiast ja wyruchac ?

A teraz co do glownego objektu mojej Agresji - tej pozytywnej kontaktowo-zblizeniowej - do Chrisa.
Dlugo myslalem o Chrisie , medytowalem muzgi napinalem i chyba wymyslilem dlaczego dokonal tej podlosci niewybaczalnej ...


Jak sobie przypominam to Chris pisal (jeszcze) w (bylym) Gorinkan Forum ze jest alergikiem.
Jak my wszyscy cieszymy sie wiosna, sloncem, wisnia kwitnaca i palimy Mary .... Mrzanne na swiezym oczywiscie wiosennym powietrzu to taki Chris nie przymiezajac sie poci, goraczkuje, smarka duchoty rozne go przesladuja puls spoczynkowy skacze do gory I co najgorsze w tym okresie nie odruznisz u takiego nie przymierzajac Chrisa Bulbusa od Anusa - tyle ma wrzodow i pikli alergicznych.

A trzeba wam wiedziec, ze alergie sa rozne ale jedno maja wspolne wszystkie alergiki : podly, podstepno-tchorzliwy charakter.

I jeszcze wam cos powiem nie wiem czy wszyscy wiecie ale jakby takiego nie przymierzajac koniecznie Chrisa polozyc pod narkoze to i w tej narkozie wysypac mu na ryja worek pylkow nasiennnych (nie mylic ze sperma bo zaden mezczyzna nie ma spermium alergicum ) no jak mu ten worek piecdziesieciokilowy pelny nasion traw roznistych i lipy na dodatek na morde wysypac to nie przejawi najmniejszych objawow alergicznych nie dostanie najmniejszego dychawicznego ataku astmy !

Dziwne nie ?

Czyli mamy pierwszy wniosek - Alergie maja podloze psychiczne i co za tym idzie : Chris jest psychiczny.

I na odwrot pokaz takiemu Chrisowi zdjecie wiosennego krajobrazu - laka, kwiatki, nasionka niesione wiaterkiem to juz od takiego samego widoku zacznie sie dusic .
Innym alergikom wystarczy powiedziec ze ma sie kotka to odrazu karetke trzeba wzywac.

Alergia jest zwiazana oczywiscie z systemem obronnym (Immunologicznym) organizmu to znaczy ten system jest na obrone nastawiony.
A co jest przeciwienstwem obrony - nie wpuszczania, odpierania wroga - milosc , milosc jest przeciwienstwiem immunologi- obrony.
Sa rozne rodzaje milosci ale jedno maja wspolne one wszystkie : otworzyc sie zaakceptowac kogos albo cos jakie to jest i w milosci jest obojetnie czy to kurwa czy Maryja .
I ja wiem o czym ja mowie bo ojcu memu Pokoj a matce Tolerancja na imie bylo.
Czyli milosc znaczy przepuscic kogos przez ta niwidzialna granice - a co jest ta granica `?
Jak myslisz hm ... co tak broni i chroni system obronny a co otwiera i przepuszcza milosc ?

Ego oczywiscie - Ja .
Wszystko co w tych granicach lezy nazywami Ja a co lezy poza ta granica nazywamy Ty .
Czyli wszedzie gdzie budujemy granice - nie kochami a gdzie burzymy te granice - kochamy.

Ten zwrot : mechanizm obronny zawdzieczamy Freudowi i jest to nic innego jak takie sobie zabawy i gierki nasczej swiadomosci
ktore to maja za zadanie "niebezbieczne" "budzace strach" zawartosci z naszej podswiadomosci odeprzec i jeszcze glebiej w ta podswiadomosc z powrotem wpierdolic .

I tak juz u niektorych Chuj czy Kurwa budza strach i najlepiej by to z tego Forum wycenzurowali ....
Ale dlaczego ?

Kazda obrnna reakcja organizmu przeciw swojemu otoczeniu (np: przeciwko pylkom kwiatowym czy nasiona Lipy ) jest zewnetrzna manifestacja duchowej rekacji obronnej.
To znaczy kazda reakcja obronna wzmacnia wlasne Ego - podkresla i robuduwuje jego granice.
Za kazdym razem jak mowisz NIE (np: To Forum nie bedzie dalej istniec) kazdy przeciwstawienie sie pozwala wyraznie odczuc nasze Ego i przeciwnie przy kazdym TAK rozmywa sie ta granica jakos tak czuje sie czlowiek niebyt mesko czy jakby troche slabszy mniej bochaterski.

Ten problem juz owiany tajemniczoscia wschodu a szczegolnie w Zen - buddyzmie zakrzatal i zakrzata pojebancow ktorzy chca doskonalosc duchowa pana Mietka czy Hermenegildy osiagnac - lamia swoje glowy i lamia a tajemnica oswiecenia jest prosta jak chuj pana Mnietka (nie mylic z Mietkiem - on nie ma chuja) i brzmi ta tajemnica : Wszystko co jest jest dobre .
Kropka .
Tylko w ten sposob osiagniesz oswiecenie przyglupie zdzenowany - ale intelektoalnie nie pojmiesz tego bo intelek ma mechanizm obronny ktory odcedza dobre od zlego i zle blokuje w podswiadomosci.

I tak jak ta psychiczna duchowa obrona walczy przeciwko "niebezpiecznym" budzacym strach zawartosciom z podswiadomosci tak samo reaguje organizm Alergika on walczy przeciwko swojemu otoczeniu "Wrogom" taki jak siersc kotka zapach konia czy pylkom kwiatowym to wszystko jest bowiem zaklasyfikowane jako Trucizna czy niebezpieczne zarazki.

Kazdy z nas majsterkuje swoj wlasny system wartosci i w koncu tak beszczelnie zonglujemy nim i poslugujemy sie nim w zyciu codziennym ze sami zaczynamy w niego wierzyc ze ten wymajsterkowany system wartosci ma wymiary absolutne .
Ale jak sie glebiej zastanowic to zaden z nas nie ma prawdziwego Wroga - naszym wrogiem jest tylko ktos albo cos co my sami jako wroga okreslimy.

Alergia jest po prostu przegieciem paly w mechanizmie obronnym organizmu wlasnie na cos co my sami (czesto podswiadomie)
jako wroga okreslilismy.
Ten system immunologiczny sam w sobie jest pozytywny - broni organizm przed szkodliwoscia otoczenia : tworzy antygeny przciw Alergi i jest rozsadna obrona przeciwko wrogim zarazkom.

Ale u takiego nie przymierzajac Chrisa-alergika ten wlasnie mechanizm obronny jest tak absurdalnie rozbudowany ze nawet pylki kwiatow wisni klasyfikuje jako "Wrogow " , czyli Chrisowy organizm produkuje wrogow jakich mu potrzeba.

U alergika dochodzi do wyscigu zbrojen i mechanizm obronny zaczyna sie rozprzestrzeniac do tego stopnia ze widok pizdy moze wywolac reakcje obronne typu astma.
Pizda - Wrog .

Przyczyna reakcji alergicznych jest wyparta agresywnosc - kazdy alergik ma strach przed wlasna agresja , wypiera ja do podswiadomosci i nie moze jej przezyc na wlasnej skorze.

Taka wyparta agresja szaleje w organizmie i tak zeby wrogow do zwalczania nie zabraklo wiec wymysla sie nowych takie jak np: strasznie niebezpieczne pylki kwiatowe tu kurwa mozna bronic sie walczyc zwyciezac do woli zabraknie pylkow to wymyslimy se kurwa powiedzmy zloto jako niebezpieczny dla zycia material i taki Chris - prosze bardzo hokus pokus - nie moze nosic obraczki slubnej no bo jak ja zaklada to zaczyna sie dusic ...
Zloto nie wystarcza - prosze bardzo - kurz jest niebezpieczny dla zycia - zona musi caly dzien zapierdalac ze sciereczka i sprzatac i taki Chris nie boi sie ze glopoty jej sie w glowie trzymac beda.
Kurz nie wystarcza ?
A od czego sa truskaweczki prosze Pana ...?
Itd, itp .... wybor jest nieograniczony.

Ktos powie ze Chris przeciez dobrze napierdala wiec ma ta agresje i jej nie wypiera co ten tu pierdoli o wypieraniu ....

Pobieznie patrzac brzmi to paradoksalnie ale prosze nie zapomniec ze agresja (ta zla - tlumiona, wypierana) jest scisle zwiazana ze strachem - walczy sie tylko przeciwko temu przed czym ma sie strach.

I tak jak sie przyjzec poszczegolnym alergiom to dosc szybko sie znajdzie to przed czym taki alergik ma stracha.
Kazdy objekt alergi ma znaczenie symboliczne i tak : wlosy kocie - z kotem kojarzy sie pieszczoty, tulic sie, ale prosze nie zapomniec ze kocia siersc jest nie tylko pieszczotliwa ale animaliczna - pierwotnie zwierzeca - kot zeby wyruchac kociczke musi ja pokonac po polsku znaczy to najebac jej zanim kociczka zaakceptuje go jago zaganiacza.
I tak ta alergia ma znaczenie symboliczne : strach przed miloscia, pieszczota albo tez strach przed wypuszczenia tego niezaspokojonego zwierza co by jebal, jebal, jebal ....
I to jak jest tlumione to buzuje w organizmie i moze sie przerodzic w alergie przeciw niebezpiecznej kociej siersci - facet dusi sie ....

I tak pylki kwiatowe symbolizuja zaplodnienie, rozmnazanie sie i wlanie pozna wiosna gdzie wszyscy sie rozmnazaja na potege ludzie ktorzy maja tak mocno wyparty strach przed wlasna (im immanentna, indywidualna) seksualnoscia, miloscia prawdziwa , albo popedami w tym wlasnie okresie najmocniej "cierpia" i wlasnie strach przed miloscia otwarciem sie na zewnatrz powoduje u alergika taka wyolbrzymiona agresywna reakcje obronna - taka projekcja wlasnego wewnetrznego strachu na zewnatrz.

I jest jeszcze jedna cecha ktora trzeba napomknac - ta najpodlejsza obok tchurzostwa - u alergikuw wszelkiej masci ta podla cecha : taranizowanie swojego otoczenia swoja wydumana choroba : i tak nie ma tu zadnych granic : kurzowi alergicy tyranizuja swoje zony - ktore musza sprzatac na sto dwa , siersciowcy nie pozwola dzieciakowi kotka w domu trzymac, a pylkowcy wlasnie wiosna maja "swoje Ataki " ktore zmuszaja cale otoczenie na paluszkach chodzic i sie o biednego Chrisa martwic czy aby nie dostanie znowu duchot niebezpiecznych - i o to chodzi tak styranizowac otoczenie ze samemu sie stoji jak ta gola dupa na oltarzu i siem wszyscy patrzom - i to jest powod (tak przypuszczam) ze Chris Forum Zamkna - przestali sie gapic ....

Szkoda, naprawde szkoda .....

Ale co to ja wlasciwie chcialem ach prawda .... moze mi ktos powie gdzie znajde to archiwum Gorinkan - chetnie poczytam ostatnie posty bo ze wzgledu na rozne sprawy ostatnio nie mialem tam czasu zagladac ?

Podacie mi ten Adres ?


Dzieki zly okropnie zly ... Julineczek.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Julineczek poklon poklon
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
...o kurwa chciałbym napisac coś więcej ale moje IQ całkowicie poszło na tym tekście ..o kurwa :)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Archiwum i program do przeglądania (na dole)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
no musze powiedziec Julineczek, ze masz klase jak malo kto poklon poklon poklon
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
o ja pierdole... kurwa ... pojebalo..? eee.... 8O
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
ROTFL!!!! SUPER!!!
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Panowie,
wasze przeklenstwa to 5 liga.
Julineczek , to extraklasa.
wiec dajcie sobie siana, nie osmieszajcie sie :roll:
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Padam na pysk, Julineczek poklon
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
chcialem cos napisac ale po tym tekscie juz nie jestem w stanie :)

Pozdro.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Wow Julineczek :lol:
Jako walczący z alergią od wielu lat poznałem różne teorie nt. przyczyn i metod zwalczania tej pomyłki organizmu, również powyższą, ale muszę przyznać poklon , że Julineczek tę teorię pogłębił i poszerzył...w każdym razie idę kurwa dać upust swym złym emocjom, których się kurwa trochę nagromadziło przez te (rany boskie ludzie tyle lat nie żyją :? ). Poczekamy do późnej wiosny, może kurwa to pomoże :?:
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?

Hi rybak

Chris zamknal sklepik

.

No nie .... grozil juz w poprzednim roku ze zamknie .... hm co tu duzo jest do powiedzenia chyba ze .....


pozwolilem sobie ukrasc...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ps

w weekend wrzuce cale archiwum na strone gorinkan Julineczku..
  • 0

budo_chris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Braunschweig

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sie stalo z forum gorinkan?
Hi Bunny,

Chris Forum Zamkna - przestali sie gapic ....


Nöööö... Znudzilo mu sie. - Znalazl inne hobby w innym miejscu.

Hej, a co z wizyta w Brunsviku, he? (mialem Ci pokazac kung-fu-trick...)

Ciao
Chris
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024