Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Ale Adamczyk pierd.... na swojej stronie

Jak uważnie się wczytać w to co on tam wypisuje na swojej stronie (vide: oszuści- instruktorzy), chamsko (przemycając podteksty) atakuje przedstawicieli innych organizacji Krav Maga.

1) "...nikt z tak zwanych liderów europejskich działających poza IKMF nie przeszedł podsobnego szkolenia (militarnego KM). Poza podstawowym kursem instruktorskim samoobrony cywilnej lub walki wręcz cywilnej... . Ich wiedza jest wycinkowa a efektem jest niski poziom oferowanych kursów, tzw drukowanie dyplomów i wypaczanie obrazu Krav Maga."

Przecież on wyraźnie atakuje R. Douieba "europejscy liderzy", podważa jego wiedzę i kompetencje, a przecież parę lat temu on sam uczył się od Richarda i wtedy Douieb miał najwyższe kwalifikacje. Hipokryzja i obłuda, aż wstyd. Poza tym jak on może podważać kompetencje człowieka który jest jednak parę poziomów lepszy i od którego się uczył Krav Maga, swojego byłego mistrza i nauczyciela.

2) "Podkreślić należy że IKMF jest jedyną organizacją oficjalnie rekomendowaną przez Izraelskie ministerstwo obrony."

Od kiedy to do jasnej cholery jakieś Izraelskie Ministerstwo Obrony może cokolwiek oficjalnie rekomendować w Polsce!!!, niech no się tu ktoś puknie w głowę!!! To tak jakby Chińskie Towarzystwo Stomatologiczne rekomendowało chińskie szczoteczki do zębów marki "cing-ping" naj.lepsze dla polskich zębów!!!

3) Panu Tomkowi się chyba coś pomyliło Krav Maga to nie on czy jego Instytut, nieraz wyraża się jako jedyny oficjalny przedstawiciel Krav Maga na Polskę (kłamstwo bo są jeszcze dwie organizacje Stowarzyszenie i Krav Magen), uzurpuje sobie prawo wydawania uprawnień instruktorskich i stopni (instruktorem KM jest ten, którego powiesił sobie na swojej stronce a inni to oszuści) - jakim prawem pytam?
Pisze o złej jakości Krav Maga i o drukowaniu dyplomów a sam znam przypadek jak policjant w Lublinie dostał dyplom po.... 2 tygodniowym kursie...., mam w d.... to że polityka jest taka żeby wejść do mundurówek i załapać kontrakty na szkolenie, ale to nie powód że powinno się odwalać chałturkę

4) "bywa że instruktor jest policjantem lub oficerem co ma uwiarygodnić jego kwalifikacje"
Tutaj pije się chyba do Stowaryszenia bo jego liderzy to oficerowie, a ja pytam jaki stopień ma Pan Tomasz Adamczyk?, bo wiemy że Włodek Kopeć i Piotr Tarnawski mają I dan w Krav Maga od R. Douieba, Małgorzata Kicana też ma I dan od E. Avikzara. A jaki stopień ma T.A.?, wiemy że ma jakiś tam "dyplom exluzywny" (co to jest u licha????), "ma jako jedyny w Polsce stopień ekspera" (a to co za czort nowy?, czarny pas?, niebieski?, sraczkowy?) może to on jest oszustem? he?

I jakie ma plenipotencje by oceniać innych, he?
Więc niech nie wypisuje tych głupot, że jest jedynym krajowym reprezentantem KM w Polsce, bo nie jest... już nie.

Ktoś zaripostuje? he?
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
aa najlpsze jest to ze polowa chłopaków z poznania i organizacji ktorej sie tak boi Adamczyk pochodzi jesxcze z jego kursów.
tylko odeszli.
bo ich robil na kase krotko mowiac....
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
obronca, ale przeciez jezeli choc troche w tym calym swiatku siedzisz to wiesz jak to sie skonczy, a wlasciwie jak to sie juz praktycznie skonczylo.
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Siedzę bardzo głęboko w tym światku, zagrzebany po same uszy, he he.
Ale o co konkretnie chodzi?
  • 0

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Witaj Kudłaczu ! :D :D :D Moim skromnym zdaniem to jest jak w tej piosence ... Money ! Money ! Money !.... To się nazywa agresywny marketing vel PEPSI vs Coca Cola :) Mnie to już przestało denerwować, mam to totalnie w dupie. Męczą mnie te pyskówy ze stron www IKMP. Ja miałem okazję poszaleć w obydwu "organizacjach" i tak naprawdę dla mnie liczy się tylko to u kogo (jakiego instruktora) mam ćwiczyć. Czy jest dobry w tym co robi, jakie ma doświadczenie wyniesione z innych sztuk/sportów walki, co jeszcze oferuje w cenie oprócz samych treningów (siłownie, obozy, strzelanie ew. treningi na basenie itp). A te wojenki pomiędzy federacjami, stowarzyszeniami, sekcjami w środowisku MA zawsze były, są i będą. Każdy nie wiedzieć czemu jak już się wyuczy chce mieć własną organizację, styl itd. Widać to najlepiej po Karate czy TK. Trzeba na to wyłożyć lachę i robiś swoje. I co z tego, że sie bedziemy gardłować na forum co tak naprawdę T.A. wypisuje. On swojej strony www przez to nie zmieni, a kto się ma zapisać to i tak musi zweryfikować osobiście swoją sekcję i instruktorów. Notabene w swoim mieście mam obydwie organizacje ze swoimi sekcjami. W IKMP jest jak zwykle drożej niż u "konkurencji" (co mnie osobiście wkurza) ale przekonała mnie postać prowadzącego, który jest naprawde dobrym fachurą zarówno od MA, spraw wojskowych, technik policyjnych i AT etc. co mi osobiście bardzo odpowiada i tyle. A u konkurencji też czasami bywam i chwalę sobie jak najbardziej. Pozdrawiam.
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
O pieniądze to zawsze chodzi, ale że się przy okazji ludzi obraża i robi z nich durniów i oszustów to prawdziwe żydziorstwo!!!.
  • 0

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

to prawdziwe żydziorstwo!!!.


czyli idąć tą drogą rozumowania ... możemy wywniosokować, że... to .... właśnie KRAV-MAGA w czystej nieskażonej postaci prosto made by Izrael!!!! :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
stary, nie od dzis wiadomo, czemu są dwie organizacje w kraju, i czemu obydwie(przynajmniej wielu puierwszych instruktorów) uczyło sie od Adamczyka.
a to ze bluzga i objezdza ludzi ktorzy sa normalnie i dobrze wyszkoleni to jest skr.. poza tym sadze ze pan A. dostałby w dupe od richarda....

ale widac niektorzy są mocni wtedy kiedy maja zdjecia z karabinem na stronie...

szkoda gadac, skrw...zachowanie
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
a co za roznica? niech sobie pisze a my trenujmy u dobrych instruktorow czy to w Instytucie czy Stowarzyszeniu
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Heheheh...co do drukowania dyplomów jako komerchy, na której stronie jest sklepik z gadżetami z logo KM, kubki, portfele itd. Wszysto jasne :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
biznes to biznes bo jesli biznes to nie jest biznes to to zaden jest biznes a tylko prawdziwy biznes to biznes....... i w tym biznes .... :) :) :)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

a co za roznica? niech sobie pisze a my trenujmy u dobrych instruktorow czy to w Instytucie czy Stowarzyszeniu


Ano taka że wizerunek "marke" KM niszczy, obrzucając wszystkich wokoło błotem nie zauważa też że sam się tym błockiem ochlapał.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Mnie się wydaje ze agresja Adamczyka do konkurencji wynika z tego iż zaczyna czuć ich oddech na swoich plecach. Jak by nie było to ceny w stowarzyszeniu są niższe i Adamczyk czując zagrozenie wymysla bajki o wyłączności, najwyższej jakości itd. KM w Polsce :?
Niesmak pozostaje...

pzdr
charlie
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
dokładnie.
zreszta wie ze coraz wiecej ludzi zaczyna mowic o tym ze gra nie fair...
  • 0

budo_lifefighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
niech gra tak dalej a straci "swoich" ludzi ....
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
A bierzesz pod uwagę, że Adamczym jest bardzo charyzmatycznym gościem i raczej ma sporawy wpływ na "swoich". Tak więc jeszcze długo minie zanim się zorientują, że coś tu nie gra. Tak to już bywa, trener czy sensej, zawsze ma wpływ na uczniów.
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
jakie są właściwie ceny w Stowarzyszeniu (może są nawet jakieś zniżki)?
jak często odbywają się treningi? i czy jest możliwość uczestniczenia w dodatkowych (np w innej sekcji)???
  • 0

budo_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Naleze do IKMP i powiem szczerze, ze gdyby nie to ze mam swietnego instruktora olałbym to, ale i tak na 3 miesiace robie sobie przerwe, mam taki niesmak po ostatnim egzaminie. Nierzetlenie prowadzony, zdali prawie wszyscy (no bo przeciez zaplacili) czesc osob dostała "zjebki" , ze są do niczego, ale mimo to zdali, Ci co nieumieli nic tez zdali, stopnie przestaly miec wartosc, w organizacji panuje burdel, instruktorami sa chłopcy z dwuletnim doswiadczeniem KM i bez stopni Instrukotorskich nawet!!! Nie dba sie juz nawet o pozory, calkowita komercja i pojscie na zalapanie jak najwiekszej liczby klientow. Poza tym arogancja T.A. jest faktycznie niesmaczna. probuje on tworzyc woklo KM otoczke systemu elitarnego, gdy sam robi skok na kase, ulegl koncepcji masowosci, nie dba juz zupelnie o poziom grup szkoleniowych, o kompetencje instruktorow oraz o rzetelnosc oceny na egzaminach. Niesmak, niesmak, niesmak...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
stopnie robimy tylko po to by miec "jeszcze jeden papierek"
i tak kazdy wie ze rozdaje sie bezproblemowo
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Właściwie to wszelkiego rodzaju kolorowe pasy i inne takie to wprowadzono gdy SW dotarly do europy. A widomo, że europejczycy lubią wszelakie podziały i inne wyróżnienia, tak więc wprowadzono to wszystko by się dobrze w europie sprzedało. W japoni kiedyś byl jeden pas, czarny-dostawał go od mistrza jego najlepszy uczen, mogl opuscic mistrza i isc w swiat propagowac to czy tamto. A fakt, że dziś wielu trenuje dla dyplomów, pasów a nie dla umiejętności. Umiejętności na ścianie nie powiesisz. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024