Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

A fakt, że dziś wielu trenuje dla dyplomów, pasów a nie dla umiejętności. Umiejętności na ścianie nie powiesisz. :wink:

sekcji bez dyplomu nie zalozysz :wink:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
a ja tam przyznaje. zbierasm papierki i kolekcjonuje je namiętnie,.
wiadomo im więcej tym lepiej.
co sie da. i te na wode i te powietrzne:) trzeba tez i jakies umiejetnosci zyskac w MA i potem miec papierek(jako dodatek OC)
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Tak,to sie zdarza we wszystkich sztukach walki chyba...
Opowiem wam jak bylo w mojej bylej sekcji AIKIDO.na poczatku juz dobrych pare lat temu bylo bardzo obiecujaco.Sekcja sie rozrastala.Az tu nagle trenerowi kasa do glowy uderzyla,i zaczal ze skladkami szalec.Po jakims czasie nawet ci co juz trenowali dosyc dlugo ,zaczeli sie wykruszac.
I jak moj obecny trener COMBATU jezdzic do mjr.Kupsa i zalozyl wlasna sekcie COMBAT56 to tamten trener AIKIDO mial straszne pretensje ze nauczyl sie technik AIKIDO i teraz robi mu konkurecje!On wogole uwazal ze COMBAT JUDO i wiele innych stylow to AIKIDO tylko troche przerobione.Wiec jak zobaczyl kilka technik COMBATU to juz sobie dorobil filozofie ze techniki mu ukradli!
Slaby gosc?Ogolnie klapki na oczach.Jak mu probowalismy wytlumaczyc ze sekcja sie sypie przez zbyt wysokie skladki,to on tylko pierdzielil cos o inflacji.Tak wiec kasa wszedzie zamydla ludziom oczy!
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Co tu duzo gadac
To jest sprawa polityczna hehe
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
O i znowu Pan Adamczyk zakłamuje rzeczywistość na swoich stronach
internetowych (zresztą jako psycholg z wykształcenia ma do tego możliwości). Oto co można wyczytać:

"Czy wojsko Polskie wprowadza krav maga do szkolenia - absolutnie nie" bo.... ja i tylko ja Pan Adamczyk, zresztą Tomasz :) mam prawo do wprowadzania w wojsku krav maga!!!, a reszta to barachło :blus: :? co nic nie umie, jest bez kwalifikacji!!! :2gunfire: , nikt nie ma takich ładnych dyplomów i znaczków jak ja!!! poklon (na całym świecie jest tylko jeden dyplom wyprodukowany dla mnie-tylko jeden jedyny!!!) :) .
A to że instrukcje tą wprowadzają do Wojska Polskiego dwaj posiadacze z 3 obecnych czarnych pasów Krav Maga w Polsce sie nic nie liczy, a to że program konsultowany był z R.Douiebem (6dan KM) i E. Avikzar (8dan Krav Magen) też się nie liczy. Program nie jest oparty na Krav Maga bo tylko ja go mogłem napisać, a że nie napisałem więc się samo przez się rozumie że to nie jest Krav Maga, bo Krav Maga to ja!!!!!!! :)



Pan Tomasz Adamczyk wypisując takie półprawdy (czy półkłamstwa), które pozwoliłem sobie "skondensować" tworzy rzeczywistość która jemu pasuje, ludzie mają skłonność wierzyć słowu pisanemu i tak "świadomość określa byt" lub też "kłamstwo 1000 razy powtarzane staje się prawdą". Niestety taki mareting dociera do ludzi ci wierzą (niezorientowani) i kłamstowo "staje się prawdą"


Instytut Krav Krav Maga przypomina strukturą sektę, lub kościół (kościoł krav maga) bardzo podobny jest do partii komunistycznej z czsasów stalinowskich. Oto bowiem mamy ludzi pełniących funkcje:

-Bogów (za komuny Marks,Engels, Lenin) tu są to Imi Lichtenfeld (z całym szacunkiem dla niego) i Eyal Yanilow.

-Najwyższych kapłanów, intrpretatorów słowa i myśli Boga (za komuny Stalin i kolejni szefowie KC KPZR) tu jest to Tomasz Adamczyk, mający aspiracje dołączenia do grona Bogów (jeszcze za swojego życia)

-kaste kapłanów wysokiego i średniego szczebla (za komuny wysocy urzędnicy partii i państwa, których można poznać po lekturze gazet sowieckich, kolejność nazwisk w gazecie onaczała ich akualny ranking w hierachii) tu są to instruktorzy posiadający i zdobywający kolejne stopnie, uprawnienia, przeznaczeni do siania adamczykowego slowa bożego, ranking ich znależć można na internetowej stronce IKMP.

-kastę instruktorów młodych i aspirujących doń (za komuny młodszy szczebel urzędniczy),tzw młosdzi i ambitni...

-i wreszcie ludek boży (lub świecki za komuny) z którego te pasożyty czerpią soki na swe istnienie.

I wiele wiele innych sytuacji, zachowań przypominaących dzialalność organizacji sekciarskiej (lub totalitarnej- nie bez kozery przyrównuje się partie bolszewików i faszystów do sekty). Np. kategoria wroga obiektywnego, (za komuny mógł to być każdy- czy kułak czy arystokrata -nie miało znaczenia biały czy czerwony) tu każdy kto ośmieli sie niezgodzić z wykładnią najwyższego kapłana "sekretaża" T. Adamczyka, jest atakowany, nic nie umie, nie ma uprawnień itd...
Kłamstwa kłamstwa kłamstwa ot co.
A my możemy tylko :dupa: i zachować papieros , niezapominając o :splat: .
  • 0

budo_samson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Trochę racji w tym jest. Byłem na jednym ze stażów P. Adamczyka i mam mieszane uczucia. Po 3 godzinach biegania i walenia w "cień" P. Adamczyk powiedział: teraz przerwa godzina i do zobaczenia po przerwie. Po przerwie już nie wrócił. Za to zostawił instruktora, który nie pokazał, żadnej techniki natomiast powiedział, ze należy walić jak popadnie i jak kto czuje. Byliśmy wszyscy rozgoryczeni postawą "guru" który nas olał bo wolał poćwiczyć z "AT" licząc na kontrakcik. Ogólnie przez 5 godzin zobaczyłem dokładnie trzy techniki i zapłaciłem 60 zł.
Mimo tego jednak uważam, że coś w tym jest skoro do Polski przyjeżdzają instruktorzy z Izraela i to własnie do Adamczyka. Może to coś to po prostu szmal a ich przyjazd to dla P. Adamczyka jedynie działanie marketingowe. Trudno mi się wypowiadać. Ja innych możliwosci kontaktu z KM nie mam jak tylko wyjazdy na tego typu spędy jak w Kielcach i w każdej formie ruchu widze korzyści. Rozgrywki "klubowe" zostawiam tym co mają pełne "kuleczki" przy nicku.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Wszystko wporzo, ale Eli Avikzar jako założyciel Krav Magen ma oczywiście 10 dana. Jeśli chodzi o Krav Mage to nie wiem, ale wyraźnie napisałeś.

E. Avikzar (8dan Krav Magen)


I sorki, że się czepiam :twisted: .
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
ja bylem na 3 stazach Adamczyka i jestem bardzo zadowolony
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

Wszystko wporzo, ale Eli Avikzar jako założyciel Krav Magen ma oczywiście 10 dana. Jeśli chodzi o Krav Mage to nie wiem, ale wyraźnie napisałeś.

E. Avikzar (8dan Krav Magen)


I sorki, że się czepiam :twisted: .


ot widać pamięć ulotna
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

ja bylem na 3 stazach Adamczyka i jestem bardzo zadowolony


A ja byłem na... wilelodniowych szkoleniach z P. Adamczykiem, do tego z paroma najlepszymi swiatowymi instruktorami KM, więc mam co porównać...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

ja bylem na 3 stazach Adamczyka i jestem bardzo zadowolony


A ja byłem na... wilelodniowych szkoleniach z P. Adamczykiem, do tego z paroma najlepszymi swiatowymi instruktorami KM, więc mam co porównać...


i...?
  • 0

budo_joshin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
WIdzę że krav maga też nie jest wolna od tego typu zawirowań . szkoda . zamiast wspólnie tworzyć dobry wizerunek toczy się walkę na własnym podwórku .
waszym zdaniem na terenie śląska można znaleźć uczciwe sekcje KM ?
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
[quote name="samson"]Trochę racji w tym jest. Byłem na jednym ze stażów P. Adamczyka i mam mieszane uczucia. Po 3 godzinach biegania i walenia w "cień" P. Adamczyk powiedział: teraz przerwa godzina i do zobaczenia po przerwie. Po przerwie już nie wrócił. Za to zostawił instruktora, który nie pokazał, żadnej techniki natomiast powiedział, ze należy walić jak popadnie i jak kto czuje. Byliśmy wszyscy rozgoryczeni postawą "guru" który nas olał bo wolał poćwiczyć z "AT" licząc na kontrakcik. Ogólnie przez 5 godzin zobaczyłem dokładnie trzy techniki i zapłaciłem 60 zł.
Mimo tego jednak uważam, że coś w tym jest skoro do Polski przyjeżdzają instruktorzy z Izraela i to własnie do Adamczyka. Może to coś to po prostu szmal a ich przyjazd to dla P. Adamczyka jedynie działanie marketingowe....."- DOKLADNIE TAK!DZIALANIA MARKETINGOWE I OCZYWISCIE SZMAL.NAKRECANIE KONIUKTURY TAKIMI CHWYTAMI JAK POWOLYWANIE SIE NA TO ZE IZRAELCZYCY PRZYJEZDZAJACY DO ADAMCZYKA SĄ SPECJALISTAMI OD IZRAELSKIEJ TECHNIKI STRZELANIA I ZABEZPIECZEN NA LOTNISKACH W IZRAELU I GDZIES INDZIEJ :? TYLKO CZY TO MOZE WPLYWAC NA POZIOM SZKOLENIA WALKI WRECZ NP. NA POLSKIEJ ULICY?
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
[quote name="budo_Vercengetoryx"]A bierzesz pod uwagę, że Adamczym jest bardzo charyzmatycznym gościem i raczej ma sporawy wpływ na "swoich". Tak więc jeszcze długo minie zanim się zorientują, że coś tu nie gra. Tak to już bywa, trener czy sensej, zawsze ma wpływ na uczniów.[/quote] -LUDZIE ZWIAZANI BARDZIEJ CZY MNIEJ Z T.ADAMCZYKIEM CORAZ NIECHETNIEJ PATRZA NA JEGO POCZYNANIA I SPOSOB ODNOSZENIA SIE DO KONKURENCJI[/quote]
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Instytut rozrusł sie w kraju.To już nie sekcja dwie to fabryka i jako taka podlega prawom komercji . A główny szef to już coraz mniej instruktor a coraz więcej ...menager .......cóż ..... :roll: .pozddro.
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

Instytut rozrusł sie w kraju.To już nie sekcja dwie to fabryka i jako taka podlega prawom komercji . A główny szef to już coraz mniej instruktor a coraz więcej ...menager .......cóż ..... :roll: .pozddro.

:) fabryką KASY! Najwazniejsze w tym eszystkim jest to aby stworzyc dosc szybko jak najwieksza liczbe instruktorow,ktorzy mogliby stworzyc wiele sekcji z ktorych zapewne niemaly dochód ma szef IKMP!...... "jako taka podlega prawom komercji"..... :lol: jasne ze tak! to wylacznie komercja!Poczytaj wczesniejsze posty i stronke IKMP :P
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Pozekamy , zobaczymy kiedy SKM osiągnie rozmiary IKM :roll:
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie

Pozekamy , zobaczymy kiedy SKM osiągnie rozmiary IKM :roll:

SKMP -jak dotychczas opiera sie na jakosci a nie na ilosci(odnosnie do caloksztaltu dzialalnosci) i miejmy nadzieje ,ze tak pozostanie.Natomiast wszelkie posuniecia IKMP to aroganckie i bezczelne dzialania dyskryminujace konkurencje tak aby wszelkimi srodkami zdobyc jak najwieksza ilosc cwiczacych bez liczenia sie z poziomem seminariow czy drogich egzaminow .Liczy sie tu ilosc a nie jakosc.
  • 0

budo_orangenigga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
Hmm, sam cwicze w IKMF ale osobiscie mam w dupie podzialy i niebede za nikogo mordy wystawial ani na nikogo najeżdzal, sadze jedynie ze co na gorze to na gorze ale ja znam instruktorow kilku oni czesto niezgadzaja sie z Adamczykiem bo sa poprostu PASJONATAMI i chca najzwyczajniej w swiecie SZKOLIC! Niezrzucajmy wizerunku przedstawicieli (czy to stowarzyszenia czy tez instytutu) NA LUDZI KTORZY TAK NAPRAWDE SA SERCEM TEGO SYSTEMU bo wyzadzamy krzywde wszystkim ktorzy sie przykladaja do szkolenia siebie czy tez szkolenia innych....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale Adamczyk pier.... na swojej stronie
rzeczywiscie ,mozna sie z tym zgodzic.NIE WSZYSCY instruktorzy musza tak samo myslec i dzialac jak ich zwierzchnicy albo koledzy.wiem ze w IKMP sa instruktorzy doswiadczeni i dobrzy w swym fachu oraz otwarci na inne rozwiazania techniczne z innych systemow jak np.bjj.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024