Skocz do zawartości


Zdjęcie

TKD a obowiązki??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
imprezy i kobiety :) :) :) :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
Kobiety ( im wiecej tym lepiej :) ).
  • 0

budo_miki3d
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??

Kobiet jest wiele tkd jedno. :twisted: .


Tkd jest jedno 8O :?: :)

Pracowac mozna w wielu zawodach, a w kd sa 3 federacje tylko :twisted:


Że niby jakie 3 federacje? Dla Ciebie chyba 3 federacje ITF :wink:

Cóż dla mnie najważniejszą federacją (prawie tak ważną jak mój klub) jest PUT. A oprócz tego światowe federacje TI, GTF, ETF...

Pozdrówka
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
TKD samo w sobie nie jest obowiązkiem. Ale jak już ktoś chce to robić to trning jest jednym z obowiązków. Pozatym nie widzę problemu żeby wypełnić obowiązek trengu z przyjemnością :)
  • 0

budo_hajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
doskonałym przykładam połączenia obowiązków szkolnych i tkd jest moja kolezanka klubowa.
w grudniu 2002 zdobyła mistrzostwo swiata (juniorów) w walkach, pod koniec I semestru 3 klasy liceum miała średnią 4.9 .
Na ostatnich mistrzostwach Polski zdobyła srebro jej wyniki z matury to : polski 5, historia 5, angielski 5, na świadectwie maturalnym miała średnią ponad 5.0, nie pamietem dokładnie ale była jedną z najlepszych uczennic w szkole.

Co do pytania o inne zaineresowania ja gram na gitarze całokowicie amatrosko ale znajduje na to czas, czasami jeszcze napisze jakąś stroke internetową dla kolegi na informatyke, robie jeszcze kilka innych rzeczy o których nie bede pisał bo po co, (dodam jeszcze ze droga na sale zajmuje mi 0,5h w jedną strone). Jeśli komuś na czymś zalezy to mozna pogodzić wszystko, treba chcieć :)

Pozdrawiam Hajo
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??

Jak to trzy federacje? Ja sam znam ze dwadzieścia... :D

Gizmo


Federacje tak, ale style najwyżej dwa!!! Reszta to Ameryka (czytaj wolna amerykanka) :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??

Federacje tak, ale style najwyżej dwa!!! Reszta to Ameryka (czytaj wolna amerykanka) :lol: :lol: :lol:


No patrz. A mnie się wydawało, że jest parę stylów TKD starszych od tego, który Ty ćwiczysz. Też wolna amerykanka?

Gizmo
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
Tia..... a Freestyle Taekwondo to jeden z nich
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
He, he... pudło. Freestyle TKD to nie styl. Jak łatwo zauważyć po emoticonie, jest to po prostu żarcik na temat tego, co robimy...

No ale żeby tak nie trzymać Cię w niepewności, to np. Chung Do Kwan TKD (Won Kuk Lee, a potem Son Duk Song, który do tej pory żyje i działa - organizacja World Taekwondo Association) albo Sang Moo Kwan TKD...

Gizmo
  • 0

budo_sirkrzysztof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
Ciekawe, podobny wątek założyłem na konkurencyjnym forum :)
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
Ja uważam, że każdy z nas (uczących) daje jakąś swoją cząstkę przemyśleń do tego czego uczy. Ale to chyba nie znaczy żeby od razu tworzyć własny styl.

Wiem, że azjaci w tym temacie są naprawdę konsekwentni. Co mistrz do już coś mu się tam nie podoba i zaraz wymyśla nowe np. TKD jeszcze lepsze od poprzednich :lol: :lol:

Wystarczy spojrzeć co się stało ze sztukami walki w Chinach.

Dziwię się dlaczego ewolucja nie może przebiegać w ramach stylu tylko trzeba zmieniać nazwę?
Zapewne chodzi jak zwykle o kasę.

Ale chyba odbiegłem od tematu.

Pozdro Gizmo.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD a obowiązki??
No i blues. Tylko niektórzy starzy koreańscy masterzy dokładnie w ten sposób kiedys oceniali gen. Choi. W skrócie - że młody i się za bardzo wychyla...

A chodziło mi o to, i tylko o to, że w taekwondo jest sporo więcej niż 2 style i te kolejne wcale niekoniecznie są odłamami tych dwóch, które masz na myśli ;)

Gizmo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024