Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar A


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Widziałem z daleka, więc mogłem się pomylić. Ale sędziego na macie ci nie zazdroszczę :-)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
no kurcze... trzeba bylo podejsc :) myslalem ze bedize jakas impreza TKD tamu po zawodach a tu nicccc :(

a co z tym sedzia? :)
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Zawody zawody i po zawodach :D Poziom wysoki, startowała cała czołówka.Było kilka ciekawych walk ale zdażały się też i te gorsze :P Trzeba będzie się poprawić za rok
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Laskę podnieca mordobicie, więc dopuszcza do zbyt silnego kontaktu. A w końcu to sa zawody i jako sędzia powinna dbać również o bezpieczeństwo zawodników.
  • 0

budo_lolipopka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wArszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
hmmm a jaka tam laska sędziowała :?: wiem,ze było tam chyba 4 sędziów z warszawy, ale kto sędziował walke Moro nie wiem :?:

no poziom rzeczywiscie dośc wysoki, troche gorzej z walkami finałowymi seniorów, które były gorsze niz eliminacje... :? Pare wyników też zaskakujących :!: ... nio dośc krwawo było... 8O :!:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A

Laskę podnieca mordobicie, więc dopuszcza do zbyt silnego kontaktu. A w końcu to sa zawody i jako sędzia powinna dbać również o bezpieczeństwo zawodników.

no bez przesady... kontakt byl taki jaki byc powinien, fakt ze zgaslo mi swiatlo na chwile a potem bylem troche nieswiezy :wink: ale coz... trzeba lepiej trzymac garde
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Mata C, jak patrzyłem to najwięcej porozbijanych ludzi wychodziło. Najmniej chyba z A. Nie było chyba maty gdzie byłoby 4 sedziów z warszawy.
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Niektórzy sędziowie to powinni wogóle się tam nie pokazywać. Np kumpel został zdyskwalifikowany za mocny kontakt a tak naprawde wcale tak mocno nie było no może chociaż raz :P to była małą przesada
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
A nie było to na środkowej macie?
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Dokładnie na środkowej
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
I jak IRA masz juz wszystkie testy wypelnione? Jak ostatni raz cie widzialem brakowalo ci z 3 sztuki.

A tak btw. czemu tak malo uzytkownikow pojawilo sie w hali :evil: .
  • 0

budo_lolipopka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wArszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Co do maty A to bylo 3sędziów z Warszawy i 1 z okolic, licząc of korz tych przy stoliku :lol:

A nie wiecie moze skad był ten chłopak, który startował w juniorach i złamał se palca u nogi :?: :roll:
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Ten chłopak był z Łodzi napewno bo miał walke przed moją.Palca nieźle złamał i to poważnie
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Batonn, na środkowej macie to niejaki Dmitruk sędziował. Ale u niego to normalne. Bo na C może było mocno, ale sprawiedliwie. A ten to potrafi zasędziować q..wa.
Picachu - w zasadzie z grupy ćwiczącej mam już wszystko, ale żeby to miało sens to musze zastować dobór parami, więc sporo pracy. No i oczywiście do tego co mam podstawić klucze, przepuścic przez tabele norm i wprowadzić . . . troche potrwa.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A

...Bo na C może było mocno...


Bylo tak mocno ze az mi tchu zabraklo. :)

Ogolnie turniej byl spoko, dobra organizacja. Kilka niespodzianek w walkach. No i na finalach zaje....ty zespol taneczny (trzeba byl ich wypuszczac w przerwach miedzy rundami :D ).
  • 0

budo_lolipopka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wArszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
No tak co do zespoły to był super :!: Qrde :!: Tak czekałam na tych breake dance'owców, ale musiałam jechac i w rezultacie ich nie widziałam :cry: nio i nie zobaczyłam pokazu tkd :X
acha bardzo mi sie podobał pan burmistrz... o kaczym głosiku :)


pozdroofka :wink:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A

Tak czekałam na tych breake dance'owców


Ale stracilas. Taki super pokaz :) :) :)
  • 0

budo_ramok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
sedziowałem na tych zawodach i powiem ze jestem troszeczke zawiedziony. ale tylko troszke zwłaszcza przez gości którzy uważani byli za potencjalnych faworytów a nie pokazali za dużo. nie widziałem wszystkich walk bo na mojej planszy ("C") było tylko 71 i +80 seniorów. bardzo zaskoczyli mnie juniorzy prezentujac naprawde wysoki poziom. jeszcze pare lat i moze cos pokazą. moim zdaniem najlepsze walki były w kategorii 58kg juniorów a zwłaszcza finał. co do pracy sedzów nie moge sie wypowiadac bo sam sedziowałm.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Moro widziałem twoją walke- za dużo chciałeś cudowałeś .Proste techniki są najskuteczniejsze.
Co do poziomu seniorów to nie był jakiś powalający , było przeciętnie , przynajmniej z tego co widziałem.
  • 0

budo_lolipopka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wArszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar A
Oooo rzeczywiście, finał juniorów w kat -58 był naprawde bardzo dobry :!: :!: :!: Chłopaczek, który wygrał był fenomenalny :o :!: Walczył też w seniorach, i tam co prawda o ile pamietam przegrał swoją 1 walkę, ale i tak zaprezentował bardzo wysoki poziom :-)

Dollyowryj no to teraz jeszcze mnie dobiłes mówiąc, że pokaz breake'a był dobry :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024