Skocz do zawartości


Zdjęcie

kick boxing w radomiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariusz kaczy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WOJ. Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

kick boxing w radomiu
elo

szukam namiarow na kluby tej walki w tym mieście....
  • 0

budo_mariusz kaczy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WOJ. Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
ewentualnie namiary na MUAY THAI w Radomiu , wymienie sie informacjami..... :)
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
kickboxing w radomiu jest w szkole podstawowej nr 13(nie jestem pewien co do numeru) znajduje sie ona niedaleko katedry...muay thay z tego co wiem nie ma
  • 0

budo_mariusz kaczy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WOJ. Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
Dzieki za odpowieć wiem gdzie jest szkoła podstawowa nr 13 koło katedry ale z tego co wiem to tam sie nic nie dzieje chyba że od niedawna....
PRZECIEŻ MUSI BYĆ JAKIŚ PORZADNY KLUB W TAKIM DUŻYM MIEŚCIE JAKIM JEST RADOM ,TO BY BYŁ SKANDAL JAK BY NIE BYŁO POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW I ZWOLENIKÓW SZTUK WALKI...
  • 0

budo_mariusz kaczy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WOJ. Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
Dzieki za odpowieć wiem gdzie jest szkoła podstawowa nr 13 koło katedry ale z tego co wiem to tam sie nic nie dzieje chyba że od niedawna....
PRZECIEŻ MUSI BYĆ JAKIŚ PORZADNY KLUB W TAKIM DUŻYM MIEŚCIE JAKIM JEST RADOM ,TO BY BYŁ SKANDAL JAK BY NIE BYŁO POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW I ZWOLENIKÓW SZTUK WALKI...
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
jak to od niedawna?? od paru lat juz tam jest sekcja...jak chcesz porzadny klub to na starcie jest judo i aikido :D radom moze i jest duzy ale nic tu nie ma pozdro!
  • 0

budo_kozako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
siemano.jak chcesz sie czegos dowiedziec o kick-boxing napisz mi maila to ci powiem bo jestem czynnym zawodnikiem. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mariusz kaczy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WOJ. Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
jak jesteś czynnym zawodnikiem to napisz gdzie trenujesz konkretne namiary na klub jakas recenzja na temat klubu, chyba że trenujesz inwidułalnie?
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
przeciez juz ja ci napisałem....w radomiu jest tylko jedna sekcja kicka w szkole podstawowej bodajze nr 13(znajduje sie ona obok katedry) ja tez jestem czynnym zawodnikiem...pozdro
  • 0

budo_mariusz kaczy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WOJ. Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
Dzięki za jeszcze jedna odpowiedz :) . Napewno sprawdze Twoje informacje. Piszesz że jestes czynnym zawodnikiem guzik87 gdzie trenujesz?
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
o boze...czytaj co ja pisze :-) mowie ze trenuje u pana Włodka Trzeciaka w szkole podstawowej niedaleko KATEDRY...pozdro!
  • 0

budo_kozako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
siemano.sory ze nie odpisywalem ale bylem na urlopie.to nie prawda co pisze guzik87 poniewaz w radomiu sa dwie sekcje kick-boxingu.owszem jedna prowadzi p.Wlodzimierz Trzeciak a druga, w ktorej trenuje ja prowadzi p.Julita Tkaczyk (na pewno znasz..:D).U Trzeciaka jest 3 razy w tygodniu a ja trenuje dwa razy i raz sam w domu.jak masz jakies pytania jeszcze to pisz smialo.chyba ze wolisz smsa to tez pisz,np.jak chcesz sie spytac o ktorej treningi.moj nr 507561333.nara
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
hm no przyznam sie ze slyszalem o tej drugiej skecji dopiero niedawno...te zajecia sa prowadzone przez p. Julite bodajze w MDKu na Gołebiowie 2 ale maja one charakter bardziej aerobikowy z tego co slyszalem pozdrawiam
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
i sam piszesz nieprawde bo treningi dla niektorych sa 4 razy w tygodniu :P
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
w zeszłym roku były 5 razy :)
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
no teraz tez jest niby 5 razy ale starsza grupa trenuje we wtorki a srednia w czwartki :)
  • 0

budo_kozako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
siema.wcale nie twierdze ze ty piszesz nieprawde... :P widze ze kazdemu sie pomieszalo... :D u p.Julity mamy normalne zajecia ze sparingami, wszystko jak nalezy.ale ona prowadzi tez AERO-KICK-BOXING na ktory przychodza glownie dziewczyny i te zajecia maja charakter glownie aerobikowy.powiedz mi tak szczerze GUZIK87 jakie macie zajecia u tego Trzeciaka, bo spotkalem sie z opinia ze jest on jakis (nie mam zamiaru go obrazac i nie neguje jego umiejetnosci trenerskich) troche przyglupi jest.... :( powiedz mi tak jak kickboxer kickboxerowi..prawde najlepiej.i trzeba bulic 30zl miesiecznie tak?dzieki za odp.pozdro dla wszystkich kickboxerow z radomia i nie tylko.nara :D
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
czy uwazasz ze 30 zeta to jest bulenie? :) no tak 30 zł sie płaci co ja uwazam ze to jest bardzo tanio...sala co prawda nieduza a twarzy sporo :D ale treningi sa spoko! robisz cos zle trener podejdzie ustawi cie lub wytłumaczy co robisz zle a co powinines robic lepiej atmosfera tez jest wporzadku przynajmniej dla mnie jest ok...przygłupi? hm nie bardzo rozumiem co miales na mysli tak piszac a jego umiejetnosci na moje oko sa bardzo dobre!
  • 0

budo_kozako
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
siema.moze rzeczywiscie troche zle napisalem "przyglupi" :) ale kiedys jak jeszcze mialem zamiar rozpoczac swoja przygode z kick-boxingiem to taki znajomy nie polecal mi treningow u Trzeciaka.dal mi taki przyklad,ze byl kiedys u niego na treningu pare razy i trener kazal mu pokazac jak prawidlowo trzyma sie garde a ten pokazal zle i mu DOŚĆ MOCNEGO FRONT KICKA na klate zasunal.nie wiem ile w tym prawdy ale dopoki sam nie pojde to sie nie przekonam... :) co ty o tym wszystkim myslisz?? :?: was tam okolo 50 twarzy trenuje tak? to troche duzo.jak bys mogl to opisz mi tak pokrotce w jakiej formie macie treningi??czy wszystkie techniki w powietrze czy praca na workach??wymienimy sie doswiadzczeniami... :) chociaz ja dopiero od maja'03 trenuje jakas tam wiedze podstawowa mam...:) a tak BTW to na jakiej dzielnicy mieszkasz? narka
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: kick boxing w radomiu
aaa no jesli o tym mowa to tak czasami jest...sam wyrwałem ostatnio lepe jak pokazywał na mnie jak nie nalezy trzymac gardy ale trener uderza lekko a nie z całej siły bo wtedy to by wszystkich pozabijał :D z drugiej strony popieram cos takiego bo to ci uswiadomi co moze ci sie stac jak bedziesz wlaczył ze zła garda i bedziesz miał nauczke na przyszłosc jak trzymac ja porzadnie no czasami jest ok 50 osob czasami mniej...teraz sa ferie jest tendencja spadkowa chcesz to wpadnij teraz w ferie duzo sie nauczysz....co do pracy na workach to wiesz najpierw trzeba miec porzadna technike aby moc walic w worek...na workach bije tylko srednia i starsza grupa a 99% technik wykonywanych na młodszej grupie sa wykonywane w parach mieszkam na 15leciu
P.S. jak chcesz to wpadnij dzis o 17 :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024