Skocz do zawartości


Zdjęcie

OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Otrzymałem, nie mogę jechać, ale może ktoś się skusi:

Polskie Zrzeszenie MuaThai
member of:
World MuayThai Council
International Federation of MuayThai Amateur
European MauyThai Federation
ul. Limanowskiego 6
30-534 Kraków
tel. /012/ 656 21 43
GSM: 0604 933 122


Komunikat 1/2004

Witam,

Już niedługo będziemy pocić się na obozie WMC w Koh Samui w Tajlandii. Koh Samui jest to trzecia co do wielkości wyspa Tajlandi.Krajobraz Koh Samui jest wyjątkowo piękny. Stanowi o tym 26 km piaszczystych plaż, przedziwne kształty formacji skalnych i małe wioski.
Obóz WMC w Koh Samui to specjalistyczny obóz MuayThai, jeden z najsłynniejszych w Tajlandi. Gościł m. in. wielu zawodowych kickboxerów, karateków, zawodników K1 oraz przedstawiceili wielu innych sportów walki.
Obóz w Koh Samui jest otwarty dla wszystkich poziomów MuayThai począwszy od kompletnych nowicjuszy po znanych zawodników. Będziecie mieli okazję skorzystać z wiedzy najlepszych tajskich instruktorów, którzy są dobierani specjalnie pod względem waszych umiejętności.
Traningi są podzielone na dwie sesje. Pierwsza o 7ej rano i druga o 17tej po południu. Obydwie sesje są prowadzone przez profesjonalnych zawodników MuayThai. W zależności od prezentowanego poziomu i chęci istnieje możliwość zorganizowania walki podczas trwania turnusu.
Zakwaterowanie w 2-4 osobowych pokojach.
W obozie znajduje się także siłownia, z której można korzystać w wolnych chwilach.

Plan wyjazdu:
Wyjazd z W-wy 07.02.2004 o godz. 16.05. liniami Aeroflot
Przesiadka w Moskwie.
Przylot do Bangkoku 08.02.2004 o godz. 12,50
Krótki pobyt Bangkoku i w nocy (8.02) podróż do Koh Samui. Lub zakwaterowanie w Bangkoku na jedną noc i wyjazd do Koh Samui w drugą noc (9.02). Jest to uzależnione od organizatora (WMC).
Przyjazd do obozu WMC w Koh Samui.... trenigi... plaża... zwiedzanie...treningi
21.02 lub 22.02 w nocy powrót do Bangkoku i zwiedzanie, zakupy, może trening z mistrzem Amnatem.
24.02.2004 wylot z Bangkoku o 11.40 przez Moskwę i do Polski o 21.15 (Warszawa)


Cena 4420zł dla członków PZMT (któryrzy posiadają aktualny certyfikat członkowski) oraz 5400 dla pozostałych osób obejmuje:
- bilet lotniczy Warszawa - Bangkok - Warszawa
- transport z lotniska do Bangkoku
- 1 nocleg po przylocie do Bangkoku
- transport do Koh Samui (cała nocka)
- zakwaterowanie w obozie
- 2 posiłki dziennie (śniadanie, obiad)
- korzystanie z siłowni i miejsc trenigowych
- 2 sesje treningowe dziennie
- transport do Bangkoku (nocka)
- 1 lub 2 dni w Bangkoku
- przejazd na Lotnisko
- opłata wylotowa

Ze względu na fakt, iż ekipa z Polski przyjeżdża pierwszy raz na obóz WMC, mamy preferencyjną stawkę. W przyszłości wyjazd taki będzie znacznie droższy.

W wolnych chwilach wszelkie aktywności uczestnika są płacone przez każdego osobno. Przy zwiedzaniu niektórych obiektów są pobierane drobne opłaty ok. 1-5zł płatne osobno przez uczestnika. Co do czasu spędzonego w Bangkoku to będzie on wspólnie ustalany na miejscu. Możemy zobaczyć Pałac Króla, przepłynąć się "łódką" po rzece Praya, zwiedzić słynne na cały świat świątynie Buddy (śmiejący Budda, śpiący Budda...), zobaczymy biuro WMC. Będziemy poruszać się różnymi środkami transportu (Tuk Tuk, Taxi, autobus, łódź). Transport jest w miarę tani. Jeżeli ktoś planuje trochę zwiedzić i pojeździć to trzeba mieć około 25$ na przejazdy i czasami wstępy. Osoby, które chcą wejść na Rajadamnern Stadion lub Lumpini Stadion to kosztuje to około 25$. Drogo ... ale to najsłynniejsze stadiony MuayThai na świecie. W Bangkoku nie organizujemy zbiorowego wyżywienia. Każdy żywi się we własnym zakresie (kawałczek kurczaka, ryż, napój to około 6zł).
Każdy musi zdobyć wizę w Ambasadzie Królestwa Tajalndii w Warszawie na ul. Willowej 7, tel. /022/ 849 26 55
Każdy musi posiadać polisę ubezpieczeniową KL na wyjazd na obóz sportowy do Tajlandii na cały okres podróży (suma ubezpieczenia jest dowolna - wedle własnego uznania).
Walutą obowiązującą w Tajlandi są bahty. Jest możliwość wymiany dolarów amerykańskich na bahty na miejscu w kantorach i bankach. Należy zabrać ze sobą dolary amerykańskie.

Osoby zdecydowane na wyjaz prosimy o pilny kontakt telefoniczny z biurem PZMT w celu rezerwacji biletów lotniczych do 6 stczynia 2004 !!! oraz dokonanie wpłaty w wysokości 4420zł członkowie PZMT lub 5400zł pozostali na konto Polskiego Zrzeszenia MuayThai Millennium Big Bank Gdański S.A. Nr 6111602202-0000000028145226 z dopiskiem imię i nazwisko oraz "obóz szkoleniowy MuayThai WMC" do 12 stycznia 2004 !!! oraz

ze sportowymi pozdrowieniami
Rafał Szlachta
prezes PZMT
ONE WORLD - ONE MUAYTHAI


  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Dużo pieniążków. Taki obóz to zajebista sprawa, ale ja bym wolał do Brazyli polecieć 8)
Jak ktoś z forum się wybiera niech po powrocie wrzuci jakieś fotki itp
  • 0

budo_qb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Narazie mam 20 zlotych :(
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Aeroflot....
hm. chyba rowerem bym wolał...
  • 0

budo_goral3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:czarny dunajec

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII

Aeroflot....
hm. chyba rowerem bym wolał...

taak a niby dlaczego??
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
mam ukrytego lęka przed Aeroflotem. Śnią mi się te ich samoloty. Całe noce latają mi nad głową jak muchy. Lataja tak w kółko i w kółko... I dym idzie im z silników i stewardesy wyskakują z nich na spadochronach. I one lądują na mojej poduszce. Takie malutkie. No ze pół centymetra mają wzrostu... I coś piszczą a ja nie rozumiem po rosyjsku...
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Już kiedyś korzystałem z usług Aerafłotu. Niezapomniane wrażenia :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII

mam ukrytego lęka przed Aeroflotem. Śnią mi się te ich samoloty. Całe noce latają mi nad głową jak muchy. Lataja tak w kółko i w kółko... I dym idzie im z silników i stewardesy wyskakują z nich na spadochronach. I one lądują na mojej poduszce. Takie malutkie. No ze pół centymetra mają wzrostu... I coś piszczą a ja nie rozumiem po rosyjsku...


Chce takie same tabletki nasenne jak Ty
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Trzy pętka kaszanki podsmarzone z główką cebuli pokrojonej w kosteczkę. Wszystko doprawione majerankiem. Do tego 4 kromki chleba i masz takie sny zapewnione.
  • 0

budo_jankes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII

Trzy pętka kaszanki podsmarzone z główką cebuli pokrojonej w kosteczkę. Wszystko doprawione majerankiem. Do tego 4 kromki chleba i masz takie sny zapewnione.

i zasmazka :)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
zaje... sprawa taki oboz :) jak dla mnie to troche drogo :P hmmm...ale pewnie i tak bym nie pojechal ;)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII
Za Muay Thai nie przepadam, ale zainteresowani maja 'troszke' malo czasu.

Zrzeszenia MuayThai Millennium Big Bank Gdański S.A. Nr 6111602202-0000000028145226 z dopiskiem imię i nazwisko oraz "obóz szkoleniowy MuayThai WMC" do 12 stycznia 2004 !!! oraz


  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII

Za Muay Thai nie przepadam, ale zainteresowani maja 'troszke' malo czasu.

Zrzeszenia MuayThai Millennium Big Bank Gdański S.A. Nr 6111602202-0000000028145226 z dopiskiem imię i nazwisko oraz "obóz szkoleniowy MuayThai WMC" do 12 stycznia 2004 !!! oraz


i wizy trzeba bylo chyba zalatwic :D a to nie taka prosta sprawa :)
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: OBÓZ MUAY THAI W TAJLANDII

...wizy trzeba bylo chyba zalatwic :D a to nie taka prosta sprawa :)


czemu nie prosta? ile to trwa? czy może się zdażyć, że nie dostanie się wizy wogóle z jakiś względów?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024