Skocz do zawartości


Zdjęcie

kick w Sosnowcu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_young
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kick w Sosnowcu?
Czy ktos cwiczy badz cwiczyl w sekcji kicka w Sosnowcu-Niwce? na ulicy bodajze orlat lwowskich, mozecie cos powiedziec o tej sekcji? trenerze, treningach itp pozdrawiam
  • 0

budo_air fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SOSNOWIEC

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
Elo! Ja ćwiczyłem kika ostrogórskiej u pana Cezarego Podrazy i kiedyś sparowałem z gościem z Niwki. Waga ta sama, równie wysoki (trenowałem wtedy z pół roku a on z ). ale dostał nokałta w ierwszej rundzie (2 minuty). O samym treningu nic Ci nie mogę powiedzieć ale po tym co pokazał mi ten gość jestem pewny że wolałbym wydać 40 zł. u Czarka bo gość jest profesjonalny! Trening trwa godzine: poniedziałek, środa, piątek. Naprawdę polecam:) :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_air fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SOSNOWIEC

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
On trenował pół roku! Gdzieś mi uciekło :oops:
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?

Elo! Ja ćwiczyłem kika ostrogórskiej u pana Cezarego Podrazy i kiedyś sparowałem z gościem z Niwki. Waga ta sama, równie wysoki (trenowałem wtedy z pół roku a on z ). ale dostał nokałta w ierwszej rundzie (2 minuty). O samym treningu nic Ci nie mogę powiedzieć ale po tym co pokazał mi ten gość jestem pewny że wolałbym wydać 40 zł. u Czarka bo gość jest profesjonalny! Trening trwa godzine: poniedziałek, środa, piątek. Naprawdę polecam:) :!: :!: :!: :!:


Hmm to ciekawy jestem kto ty jestes jak nokautujesz kolesi tak szybko ja tez kicka u czarka dosc dlugo cwiczylem, wiec sie spotkalismy pewnie
Male sprostowanie treningi sa codziennie poniedzialek sroda piatek o 10,16, 17, 18 w zaleznosci od zaawansowania, we wtorek i czwartek o 10 i 17, a treningi u Czarka rzeczywiscie na poczatku sa dobre, a potem... sam zobaczysz
  • 0

budo_air fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SOSNOWIEC

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
wogóle to treningi są od poniedziałku do piątku (że o 16 to nie wiedziałem!)! też powinieneś wiedzieć! oceniam to po tym co 0prezentował tamten zawdodnik i nie moge powiedzieć nic więcej! poza tym jeśli trenowałeś u Czarka to masz jakie takie porównanie w osiągnięciach szkoły z Niwki i Czarka! chciałem tylko pomóc! POZDRAWIAM inie bulwersuj się tak!
  • 0

budo_buki
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
AIR FIGHTER-widze,ze masz male doswiadczenie w materii w ktorej zabierasz glos:

PRIMO:cwicze kicka od 6lat i w zadnym wypadku nie mozna nazwac treningu u Podrazy "profesjonalnym"-nie wiesz jakie sa uklady,ale powiem ci jedno-z tego klubu nie wyjdzie zaden zawodnik,ktory moze cos wiecej osiagnac.

SECUNDO:dosyc niefortunnie porownales osiagniecia niwki-moze aktualnie jest tam garstka ludzi,ale kiedys byl to prezny klub z wiekszymi osiagnieciami niz school Podraza-nota bene sam nasz champion Cezar wystepowal tam w roli "ucznia".Pokaz mi chociaz jednego zawodnika z Ostrogorskiej ktory osiagnal tyle co np.Rafal Chwalek ktory trenowal wlasnie na niwce.

ULTIMO:Jesli traktujesz ten sport jako "niedzielna rorme ruchu" to masz racje,trening u Podrazy ci wystarczy.Natomiast jesli chcesz cos osiagnac radze zaczac szukac innego klubu-najlepiej pogadaj o tym z chlopakami z trzeciej grupy ;)Jestem pewnien,ze po kolejnym pol roku cwiczen u Podrazy dojdziesz do tego wszystkiego sam........wreszcie znudza ci sie "30",12 rund na worach czy "profesjonalne"stacyjki.Pozrdowienia PEACE!!!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?

AIR FIGHTER-widze,ze masz male doswiadczenie w materii w ktorej zabierasz glos:

PRIMO:cwicze kicka od 6lat i w zadnym wypadku nie mozna nazwac treningu u Podrazy "profesjonalnym"-nie wiesz jakie sa uklady,ale powiem ci jedno-z tego klubu nie wyjdzie zaden zawodnik,ktory moze cos wiecej osiagnac.

SECUNDO:dosyc niefortunnie porownales osiagniecia niwki-moze aktualnie jest tam garstka ludzi,ale kiedys byl to prezny klub z wiekszymi osiagnieciami niz school Podraza-nota bene sam nasz champion Cezar wystepowal tam w roli "ucznia".Pokaz mi chociaz jednego zawodnika z Ostrogorskiej ktory osiagnal tyle co np.Rafal Chwalek ktory trenowal wlasnie na niwce.

ULTIMO:Jesli traktujesz ten sport jako "niedzielna rorme ruchu" to masz racje,trening u Podrazy ci wystarczy.Natomiast jesli chcesz cos osiagnac radze zaczac szukac innego klubu-najlepiej pogadaj o tym z chlopakami z trzeciej grupy ;)Jestem pewnien,ze po kolejnym pol roku cwiczen u Podrazy dojdziesz do tego wszystkiego sam........wreszcie znudza ci sie "30",12 rund na worach czy "profesjonalne"stacyjki.Pozrdowienia PEACE!!!


Duzo masz racji, treningi sa do D, ale na sam poczatek dobre, po drugie to Chwalek nie walczy na niwce tylko u Podrazy wlasnie ( w sumie to walczyl), jest wychowankiem Czaraka.
Kolejna rzecz to ze Super Kick to jedyny liczacy sie klub kicka w okolicy, ja zeby zaczac porzadnie trenowac musialem zmienic sport walki bo z kickiem ciezko u nas. Co do pogadania z chlopakami z 3 grupy- chodzi tu o grupe zaawansowana od Podrazy? To ja sie moge wypowiadac na ten temat bo do niej nalezalem. Kolejna rzecz to byc moze juz niedlugo pojawi sie profesjonalny kick w Sosnowcu... a zaklada go.... Rafal Chwalek. Poprzednie przedsiewziecie nie wypalilo mu, mialem okazje uczeszczac na jego treningi byly zaj******.

Ostatnia sprawa moze treningi sa kiepskie ale jak chcesz to sam mozesz sie przekonac czy ludzie tez tacy sa , trenujesz 6 lat wiec moze z niektorymi walczyles jak nie to zapraszam na sparingi
  • 0

budo_buki
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
Chriser00 czyzbys poczul sie urazony-niepotrzebnie!!Nie wiem czy dokladnie wczytales sie w to co napisalem.Kolega prosil o rade,jak wygladaja treningi,wiec mu ja dalem,jednoczesnie nie piszac o ludziach ktorzy tam przychodza,bo to dwie rozne sprawy!!Ludzie ktorzy tam przychodza i cos prezentuja(Lewandowski,Diabel...itp) swoich umiejetnosci nie zawdzieczaja Podrazie,przynajmniej nie tylko!Chwalek moze i trenowal na niwce kiedy klub prowdzil champion,ale to inne osoby go prowadzily i to komu innemu zawdziecza to co umie!!!

Hmmmm....skad masz takie wiadomosci o Chwalku?

Musiales zmienic klub?Niech zgadne...Dabrowa Gornicza,czy Bedzin?
Jesli chodzi o mnie to sparowalem i nadal sparuje(moze ostatnimi czsasy troche rzadziej) z Lewandowskim,Zbyszkiem,Chwalkiem,ale czasem sie pojawiam na trzeciej grupie,wiec jak proponujesz sparing to chetnie podejme rekawice;) HOUK
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
hmm wiadomosci o Chwalku- takie ploty po Sosnowcu kraza :) Tylko prz Podrazie sie nie wygadaj, bo na mnie bedzie. Co do sparingow to chetnie zapraszam do rozmowy na http://budo.net.pl/v...7390&highlight=
Ja teraz klimaty judo, bjj wiec pewnie mnie zlejesz nie wiem czy jeszcze bic umiem :D Za to nie mam pojecia co w Dabrowie jest?
  • 0

budo_buki
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
[quote name="Chriser00"]hmm wiadomosci o Chwalku- takie ploty po Sosnowcu kraza :) Tylko prz Podrazie sie nie wygadaj, bo na mnie bedzie.

he he he wiem wiem mi nie musisz mowic,znam sprawe-sam wiem troche i
woda w usta.......

Jesli chodzi o Dabrowe to nie uwierzysz-tylko to jest tez plota,wiec pewnosi nie mam......ale wiesc wiejska nisie,ze chlopaki zorganizowaly sobie vale tudo!!!!z kim?za ile?gdzie? nie wiem,jak chcesz wiedziec wiecej to zapytaj mnie za jakis czas;)
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
Witam
na prosbe kolegi pytam czy moglibyscie podac dokladny adres tych klubow w sosnowcu kicka ? tzn ulica nr tele ile treningi kosztuja itp ?
z gory thx
  • 0

budo_air fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SOSNOWIEC

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
Witaj! szkoła Cezarego podrazy "SUPER KICK" jest na ulicy Ostrogórskiej w podstawówce naprzeciwko elektronika! wejście jest z tyłu, z lewej strony szkoły wchodzisz w bramę i idziesz w prawo, zejście do piwnicy! Telefonu nie znam ale zawsze w poniedziałki, środy i piątki od 16 możesz wpaśc i zobaczyć jak chłopaki trenują! 40 złotych za miesiąc! 3MAJ SIĘ!
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
thx....kumpel jest wdzieczny i mozliwe ze wpadnie tam za nie dlugo :wink:
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?

thx....kumpel jest wdzieczny i mozliwe ze wpadnie tam za nie dlugo :wink:


Nie ma sie z czgo cieszyc potrenuje lata i uswiadomi sobie ze popelnil blad zapisujac sie tam
  • 0

budo_air fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SOSNOWIEC

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?
Czemu wszyscy narzekają na szkołę Czarka? Ludzie którzy tam trenują mają osiągnięcia nawet na arenie międzynarodowej i w Polsce i jeśli ktoś naprawdę chce to dużo się tam nauczy! Może treningi nie są superciekawe i po kilku miesiącach wszystko wykonuje się rutynowo ale chyba ludzie potrafią znaleźć tam jakieś zalety jeśli już dość długo trenują! A jak narazie wszyscy którzy tam trenowali narzekają na forum a chyba dużo Czarkowi zawdzięczają!!!!
Pozdrawiam!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: kick w Sosnowcu?

Czemu wszyscy narzekają na szkołę Czarka? Ludzie którzy tam trenują mają osiągnięcia nawet na arenie międzynarodowej i w Polsce i jeśli ktoś naprawdę chce to dużo się tam nauczy! Może treningi nie są superciekawe i po kilku miesiącach wszystko wykonuje się rutynowo ale chyba ludzie potrafią znaleźć tam jakieś zalety jeśli już dość długo trenują! A jak narazie wszyscy którzy tam trenowali narzekają na forum a chyba dużo Czarkowi zawdzięczają!!!!
Pozdrawiam!


No comment
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024