Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
"mniejsze zło " ponieważ poświęcasz w jakiś sposób temu swoje życie osobiste , zawodowe itp.. daltego "mniejsze zło".. ale wiem zabrzmiało to dość pompatycznie :)
  • 0

budo_remi pulwer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
Ciekawy temat - choc moze za duzo dygresji i skokow na boki... Mysle ze uzleznienie od treningow jest rzeczywiste i namacalne - gdy skonczylem szkole i zaczalem pracowac - maje treningi spadly od 5 na tydzien do zaledwie jednego - i co? Zlapalem sie na tym ze bylem znacznie bardziej podminowany i cholernie spragniony pojscia na trening... skonczylo sie na tym ze zona mnie pogonila na trening bo juz dluzej nie mogla mnie zniesc w domu :) Jesli budo jest twoim stylem zycia - uzaleznienie jest po prostu adaptacja do tego stylu. :wink:
  • 0

budo_rajek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
Co do uzależnienia od treningów to jednak nie bez powodu trenerzy przed zawodami często po intensywnym i męczącym okresie przygotowawczym(codziennie co najmniej jeden trening) zalecają tydzień luzu żeby u zawodnika wywołać poczucie "głodu treningowego". Chodzi o to żeby twój organizm domagał się wysiłku i żeby po tym okrsie lenistwa jedyną rzeczą o jakiej myślisz przy wyjściu na matę było wbicie w nią przeciwnika. Naprawdę skutkuje :D pozdro
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
Chciała bym ogłosić wszem i wobec że pomyliłam się co do treningów... one są dla mnie najwżniejsze są wspaniałe (rytm enerdia poświęcenie szaleństwo... wiecie sami) zdobywam tam wielu przyjaciół którzy zawsze przy mnie będą, chłopak dał mi wybór albo on albo capoeira.... co wybrała?.... czy żałuje?... wybrałam capoeire pniemaż nie chce stracic przyjaciół a treningi dają mi więcej szcześcia i energi niż kóutnie z nim o treningi i tych wspaniałych ludzi... sam tez coś ćwiczy ale nie potrafi od tego odejść abym ja miała pewność czy zrobiłby to samo dla mnie..
Wybrałam capoeire bo ja sobie ufam i wiem że będzie przymnie dopuki ja tego będe chciała.. a warunki które stawia przedemną sa jedynie ćwiczeniami które staram się ale nie musze wykonać jeśli nie potrafie..

Kocham do całym sercem ale czy jeśli was ktoś poprosi żebyście wyżekli się wszystkich na rzecz tej jednej osoby i musieli siedzieć w domu kiedy on sam chodzi na treningi... pogodzili byścię się z tym? wątpie :(

i przepraszam z błędy ort.

Ktoś moze napisać że prawdzima miłość jest skłonna do każdego wyżeczeia al eja wam powiem że miłość nie stawia warunków!
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
Kolejna auto psychoanaliza online :evil:
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
ehh mana :P gadasz tyle o milosci ale to o czym mowisz to nie milsoc tylko kolejny chlopak jakbys go kochala to bys olala wszystko inne gdyby on cie kochal nie ingerowal by w rzeczy ktore sa dla ciebie tak wazne i uzaleznienie nie ma z tym nic wspulnego :P
a co do samego tematu powtorze jeszcze raz to co wszyscy juz mowili trzeb znac we wszystkim umiar i znac swoje priorytety bo naprawde mozna miec w zyciu wszystko nie wazne jak to nazwiemy aurea mediocritas, teoria dwudzielnosci, czy co tam jeszcze chcecie ;p
  • 0

budo_mariusz_j
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
Po długiej około siedmio letniej przerwie znowu trenuję.
Kiedyś chodziłem na terningi po trzy razy w tygodniu i powiem szczerze, że ostatnio naprawdę bardzo mi tego brakowało.
Nie wiem czy to już było uzależnienie, czy może jest bo przecież znowu ternuję?
Ale w sumie bardzo sie cieszę, że mój stary kolega mnie do tego "uzależnienia" spowrotem wciągnął.
Teraz wiem poprostu, że żyję.
A było już tak, że czułem się gożej niż papier taoaletowy.
:-)
  • 0

budo_mariusz_j
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy JESTEŚ uzależniony od sportu?
Z tego rozpędu narobiłem byków ortograficznych.
A to wszystko przez te komputery .... :)
Sorki za byki.

P.S.
Chciałem to i tamto poprawić w moim wpisie ale nie widzę takiej opcji.
P.S.
No ale mam dzięki temu już dwa posty.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024