Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sylwester w BUDOJO - zaproszenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Acha Jeszcze proponuje pytanie:

Kto jest najbardziej skromny i dlaczego redakcja Budojo?
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

Stare się nadaje tylko dla ciecia, bo brudne i śmierdzi. 8) A jak się zaleje, to już tylko do cięcia.


zgadzam sie z Tobą ... na trzeźwo nie da się tego ciąć... 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
No to po kolei:

Ghar: uważaj, bo jak spróbujesz zasnąć na takim mocno uzywanym tatami to może to byc ostatni i wieczny sen - strzez się czadu - cichego zabójcy :) :wink:

Gregos 28: jakoś mi tak nie podskakujesz w realu :) :wink: Ciekawe dlaczego :?: :lol: :wink:

Redakcja Budojo: Nie mogę sie oprzeć i odpowiem na swój sposób (nagrody też sie nie spodziewam jak tego poprzedniego fantu coś mi go waćpan obiecał :( )
Ad 1 Najlepsze czaspoismo o sztukach walki w Polsce to Czarny Pas by Ryszard Murat (wymawiać z francuska Mira :) :) :)
Ad2. A cholera wie, to jakieś niszowe pismo i kto by to czytał :) :P :wink: jak sie ma krynice mondrosci (pisownia zamierzona) w osobie redaktora nacz pod bokiem :rofl: :rofl: :rofl:
Ad 3 Najkorzystniej jest wydębić z drukarni darmowy egzemplarz ewentualnie od młodszego naiwnego kolegi tudzież w pasażu dworca śródmieście ze stolika w tak zwanym wtórnym obiegu jak wiel innych pism :rofl: :rofl: :rofl:

No i pytanie od Graframolo: Sam sie nad tym zastanawiam od wielu lat i chyba ten typ tak ma :P :) :wink: :rofl: :peace:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

Tylko siasc i plakac rze sie niebylo, no cusz ale taki to jusz los nieda sie byc w 2 miejscach naraz (chyba ze sie ma 10 dan) trzeba czasem zadbac o wlasnych gosci. Moze dalo by sie zrobic poprawinki? :wink:

To organizuj! :idea: 8) :) :wink: Chętni do imprezki zawsze się :!: znajdą. :)
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
A tańce jakieś były ???
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

A tańce jakieś były ???

Tyle prasa pisała :) :

Japoński sylwester na Ursynowie

nos 02-01-2004, ostatnia aktualizacja 02-01-2004 00:25


Zamiast szampana - sake, zamiast dyskotekowych tańców - trening aikido i nauka japońskiego masażu. Tak wyglądała sylwestrowa zabawa w Ośrodku Sportów Japońskich przy ul. Bekasów 6.

To był pomysł byłego ambasadora Polski w Japonii Jerzego Pomianowskiego. Punktualnie o północy zamiast otworzyć szampana, ambasador przeciął mieczem zrolowaną i namoczoną matę. Rytuał nosi nazwę tameshigiri.

- Parę miesięcy temu założyłem Stowarzyszenie Aikido i chciałem w podobnym duchu zakończyć rok. Sylwester po japońsku bardzo mi do tego pasował - tłumaczył Jerzy Pomianowski, od 20 lat zafascynowany aikido. W tej japońskiej sztuce samoobrony, opartej na unikach, jest mistrzem. Ma czwarty dan na czarnym pasie, w Polsce tym samym mogą się pochwalić jeszcze trzy osoby.

Dlatego zamiast tradycyjnych tańców uczestnicy zabawy trenowali uniki i posługiwanie się mieczem. O godz. 2 chętni mogli się nauczyć technik japońskiego masażu. - Wszyscy byli zachwyceni. Niektórzy twierdzili nawet, że to najlepszy sylwester w ich życiu - przekonywał gospodarz wieczoru.


  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
"sztuka uników" no no ciekawe :) :) :)

A co to jest 4 dan na czarnym pasie :) :shocked!: przestraszony
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Czwarty dan na czarnym pasie to wyszywanka łowicka ( nie mylić z koronkami z Koniakowa tymi co teraz supermodnym pannom stringi dziergaja) :) :) :)

A i zdjątko jeszcze było w GW (fajny cień 8) )
Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Mistrz unikow --- HAHAHAHAHAAAA poklon poklon poklon . To w Budojo trenuja uniki :roll: :wink: :) :) :) nonono, kto by pomyslal.... 8)
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Mi się podoba ten czwarty dan na czarnym pasie :D

Niezły dziennikarz :) :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

Mam gazetę, niezły pasztecik, na zdjęciu niewiele można zobaczyć ciemne i ponure jakieś, a teksty nie wiadomo skąd, gość pomylił ośrodek ze stowarzyszeniem, ośrodek ma parę miesięcy a stowarzyszenie 15 lat, ale dla reportera dodatku regionalnego czołowej gazety "wsio ryba".
Pozostałe kwestie no comments bo ręce opadają.
Ale zawszeć to jakaś reklama dla Budojo. :) :) :) 8) 8) 8) :) :) :)


Temacik już już zdychał ale mój Łabędź Prasowy jest niezawodny.
Dzięki łabądku, jakoś ci się zrewanżuję. A propos plakacik czeka na ciebie w dojo/Budojo może byś wpadł towarzysko i w ogóle.
Wszystkie zajęcia zgodnie z planem na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
8) 8) 8)
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
ja wywolany odpwiem jednym zdaniem : zamowilem prenumerate Budojo i te 3 numery z zeszlego roku byly swietne :) ))
a wrajac do tatmi to gdzie mozna kupic nowe ?
a po swa nagrode oczywiscie zglosze sie do Budojo - wybieram sie do was w najblizszym czasie na jakis weekend ( przywioze torusnkie pierniki :) )
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Widze, że dopiero wyraźne naciśnięcie na odcisk Redakcyjny powoduje otrzymanie oficjalnego zaproszenia do kuźni młodych kadr :) .

Pancer (zastanawiający się nad naciśnięciem :wink: )
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
No nie wiem Pancer, czy to przemyslana doglebnie decyzja.....hmhm...ty cwiczysz bokken bezkontaktowy ™, a jak ze zdjec wynika, oni tam sie leja naprawde 8) No chyba ze zalozysz kask z kendo zeby ci lysinki nie porysowali :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

No nie wiem Pancer, czy to przemyslana doglebnie decyzja.....hmhm...ty cwiczysz bokken bezkontaktowy ™, a jak ze zdjec wynika, oni tam sie leja naprawde 8) No chyba ze zalozysz kask z kendo zeby ci lysinki nie porysowali :wink:

Szczepanie!
Czy ty naprawdę po obejrzeniu zdjęć uwierzyłeś, że tam się leją naprawdę? 8O To przecież wszystko ściema! :roll: Może nie jest to mistyfikacja klasy Tsunami ® soke Murata, :) ale bardzo zbliżona do tej z wizytą Tulku w Warszawie. :wink:
Pancer jest twardziel,:paker: a fukuro shinaie (piankowy sprzęt) są, jak nazwa wskazuje, bambusowymi mieczami w skórzanej torebce, więc łysinka się nie porysuje, a co najwyżej wypoleruje.:rofl::idea:Szef tego przybytku też do długowłosych nie należy.:wink:8)
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Szczepan pewnie rze ucza unikuf, ja naprzyklad unikam skladki. narazie wychodzi mi to ale rze nowy jestem i nieznam technik tajemnych wiadomych tylko nielicznym starym wyjadaczom koniec koncuw bede musial zaplacic.


Poprawinki! Kiedy?
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

Widze, że dopiero wyraźne naciśnięcie na odcisk Redakcyjny powoduje otrzymanie oficjalnego zaproszenia do kuźni młodych kadr :) .

Pancer (zastanawiający się nad naciśnięciem :wink: )


Stara gwardio co wam!!? To od kiedy wam zaproszenie potrzebne żeby wpaść do znajomych i zabadziewić do rana.
Pancer, Jerzyk, Łabędź możę jeszczę kierowcę wysłać bo kimonko za ciężkię i na Ursynów za daleką.
8) 8) 8O 8O 8) 8) Ale się w tej Warszawie porobiło oj porobiło, przez te parę lat co mnie nie było. No cóż chłopaki podorastali, chiba nie? :lol: :lol: :) :) :lol:

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

Stara gwardio co wam!!? To od kiedy wam zaproszenie potrzebne żeby wpaść do znajomych i zabadziewić do rana.

No wlasnie, mnie nie trzeba bylo 3 razy powtarzac, sam sie wprosilem. Teraz tylko czekam na obiecane przez Redakcje bilety samolotowe, jak tylko przyjda.........srrrruuuuuuuu do Polski. Bez wahania. Prosto do Budojo, nawet nie odwiedze Rodzinki :P Zeby sie cos nowego nauczyc, zobaczyc w koncu Prawdziwe Kenjutsu :wink: . Oraz wpasc do znajomych i zabadziewic do rana, a jakze! 8)
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie

No chyba ze zalozysz kask z kendo zeby ci lysinki nie porysowali :wink:


Szczepanie mój miły, o łysinke mą nie ma się co bać, bo swoje już przeżyła, nawet rozcięcie powłok skórnych :wink: wykonanych ręką Człowieka-Młota :wink: .
A odwiedze z zieloną gałązką pokoju, a nie by gowy rozbijać, a co gorsza by mi rozbijali. :wink:

Pancer (już szukający kasku typu orzeszek :) )
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Sylwester w BUDOJO - zaproszenie
Droga Redakcjo,

dzieki, zaproszenie (podwójne) przyjęte :) :) Wiesz stara Gwardia nie chciała ci się narzucać , ale skoro tak ładnie zapraszasz to pewnie wpadniemy i nie powstrzyma nas nawet nowa gwardia przyboczna ani tłum uczestników programu uchi deschi :) :wink: . Także czuj duch bo nieznacie dnia ani godziny gdy stanie sie tłoczno od naszych smukłych ciał, a powietrze przeszyje błysk odbitych od naszych łysinek promieni zimowego słońca :) :) :)
P.S. A za obsługe prasowa to się jakoś policzymy; faktura umowa zlecenie wiesz jestem otwarty na propozycje :wink: :wink: :lol: :) 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024