Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym wypchać worek??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Czym wypchać worek??
No wlasnei przymierzam sie do kupna worka treningowego. Dokladnie tego ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) Czym go wypchac zeby byl w miare twardy i co o nim sadzicie . Może znacie jakies lepsze miejsca do kupna worka. pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi \/
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
Nie ma nic lepszego niz dosyc drobno pokrojone szmaty.
K_P
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
Polecam - mam ten worek od pol roku i sprawuje sie idealnie...
ja na poczatku wypchalem go takim "mialem" drzewnym jaki pozostaje po cieci plyt wiorowych, ale okazalo sie, ze to kiepski pomysl. mocno ubite scinki tekstylne to najlepsze rozwiazanie. poszukaj w okolicy jakiejs firmy, ktora szyje ubrania - na pewno znajdziesz u nich scinki za free.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
ja kiedys kupilem worek od razu wypelniony w sklepie, to tam w srodku jakies szmaty wlasnie pociete sa i nie nazekam
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
No właśnie. Ja ostatnio sie przymierzam do kupna worka. Wybrałem jż kilka ciekawych meijsc ale odpadają chbya żezostaną spełnione odpowiednie warunki.
a) Mój pokój. Niestety sufit jest drewniany i mam wątpliwości czy utrzyma 10 kilowy worek. Mogę kupić worek pusty i wyphać goczymś lekkim. Ale czy to ma znaczenie że worek jest leki? Czym bym mógł wypchać worek czymś tak lekkim by nie przeciążyć sufitu?
B) pokój mojej sostry. Idealna wysokość, idealna ilość miejsca, idealna ściana z betonu( reszta ścian nie kwalifikuje sie) ale moja sisotra się nei zgodziła :cry:
c)Piwnica. Wymaga gruntownego remontu ale sufit porządny, betonowy sufit z stalowymi belkami i w miare dużo miejsca nawet dla dwóch osób.
Można bez problemu powiesić nawet 100 kg i nci sie nei stanie. Niestety remont piwnicy był by czasochlonny i kosztowny.

Którą z opcji mi doradzacie ?
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
A myślałeś czy nie zawiesić go na ścianie na trójkącie?
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??

c)Piwnica. Wymaga gruntownego remontu


Czyli? Po co? Ważne by była podłoga, sufit i zamykane solidne drzwi. Reszta to może być burdel :wink:

Lekki worek - zapomnij chłopie od razu.
  • 0

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
A czy ten worek wypelniony scinkami bedzie dostatecznie twardy ???
  • 0

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
TloluviN solidnie jest wykonany ten worek i czy mocny jest ten material by wytrzymal moje niszczycielskie uderzenia :twisted: :wink: :?:
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
pewnie ze jest twardy, a jak tak kilka lat wisi to na dole nawet bardzo twardy :) tylko odpowiedniu dozu czeba tam tego wpakowac, a jak sie ubije mozesz dozucic zawsze
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??

c)Piwnica. Wymaga gruntownego remontu


Czyli? Po co? Ważne by była podłoga, sufit i zamykane solidne drzwi. Reszta to może być burdel :wink:

Lekki worek - zapomnij chłopie od razu.


Nie chce być uważany za wygodnisia ale słysząłem że duoż kurzu i wilgoci źle działa na organizm. Ale wybrałem juzpiwnic. Będę mógł tam e zanjomym ćwiczyc techniki
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
No, nie napisałeś co konkretnie. Oczywiście wilgoć, kurz - to bardzo złe otoczenie.
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
Zeby wor btyl twardszy wepchnalem do srodka oprocz szmat jeszcze dwie 1,5 litrowe butelki z piaskiem. Teraz jest twardy, jak trza i wazy tez pare kilo wiecej.
  • 0

budo_eldir
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
a ja do swojego wlozylem szmaty i dwa worki do smieci wypelnione piaskiem - kazdy po 10 kilo :D :D
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
Ja trenuje z kolesiem w piwnicy od czasu dłuższego i kurz nas nie zniszczył. Pozamiatać tylko trzeba przed każdym treningiem coby się nie ślizgać. Piwnica to jest świetne miejsce o ile w zimie nie ma w niej temperatury ujemnej, ale i wtedy można sobie w dresiku na worek zejść po rozgrzece w domu.
Jest jeden minus piwnicy. Dla mnie bardzo duży: nie można raczej na bosaka na worku poćwiczyć. To zależy od nawierzchni ale generalnie jest to zimny, kruszący się beton. Próbowałem na boso - na upartego można ale jak jest zimno to dość średnio przyjemnie i zaziębienie murowane.
Jak się w piwnicy za bardzo kurzy to proponyuję beton na glebie pomalować gruntem, takim jak pod wylewki samopoziomujące się stosuje. Baniak 5 litrowy kosztuje ze 30 zeta. Doskonałe to nie jest bo się wytrze po jakim czasie, ale jako półśrodek może być.
Jak się ma kolejną stówkę to można sobie taką masę samopoziomującą wylać i wtedy sala treningowa jak marzenie. I na boso można ćwiczyć i kurzu nie ma. Zadanie jest sosunkowo łatwe technicznie do zrealizowania nawet dla amatora ...z mieszadłem i wiertarką.
  • 0

budo_kolumbus
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
Chciałem zapytać jaki worek jest lepszy taki z materiału coś ale plandeka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), czy może w orek z prawdziwej skóry??
Mam możliwość zakupu worka z prawdziwej skóry o wyskości 150 cm.Czy jest to dobra cena??
  • 0

budo_kolumbus
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym wypchać worek??
Shit nie napisałem za ile :)

worek ten moge kupić za 150 zł
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024