Skocz do zawartości


Zdjęcie

Włodarczyk - skandal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_wawa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Włodarczyk - skandal
Ciekawe co sądzicie o wczorajszej walce Włodarczyka z Karaniewiczem, moim zdaniem kolejny bokserski skandal, Karaniewicz zadawał dwa razy wiecej ciosów, Włodarczyk cały czas mijał sie z celem, nawet widz , który nie ma nic wspólnego z boksem potrafił wytypować zwycięzcę, ale im bliżej było sedziowskiego werdyktu, tym komentatorzy bardziej pzryzwyczajali nas , ze moze jednak wygrać Polak, choć mnie sie to w głowie nie miesciło. To nie było zwycięstwo Polaka, to było zwyciestwo pieniądza vs jakiekolwiek sportowe zasady.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
to że wygra było pewne już przed walka ( no chyba ze by go rusek znokautował)...szczytem prostactwa chamstwa i jakiegokolwiek braku wstydu było zaś punktowanie polskich sędziów :( ale trudno się im dziwić ostatnio w świecie cała masa dziwnych wyników a jako że polak wszystko naśladuje bezmyślnie to i gówniane sędziowanie skopiował :(
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
Jak tylko usłyszałem że jest 2 polskich sędziów to odrazu wiedziałem kto wygra :roll: Niestety ale Włodarczyk nic w tej walce nie pokazał, przewaga jego przeciwnika była wyraźna. Ogólnie słaba walka i jeszcze gorsze punktowanie (100:92 ciekawe skąd ta przewaga 8 rund dla Diablo bo ja nic takiego nie widziałem). Pewnie chcieli sie odegrać za ostatnie przewałki w sędziowaniu na niekorzyść polskich zawodników :wink:
  • 0

budo_ishido
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
Włodarczyk nic niepokazał w tej walce, powinien przegrać i wkurza mnie takie coś że wynik walki nezależy od tego co siedzieje na ringu tylko od składu sędziowskiego. Szkoda mi Karaniewicza który został pokrzywdzony tym werdyktem. Przecież miał znczną przewagę w walce (zobaczcie sobie początkowe rundy). Nawet już po walce Karaniewicz był pewny swego zwycięstwa (zadowolony był, czego niemożna było powiedzieć o Włodarczyku, a wynik walki zaskoczył obydwóch nawet niewiem którego bardziej). Widzimy po takich walkach że aby zasłużenie wygrać to należy skończyć walkę przed czasem przez KO, bo inaczej to niczego niemożna być pewnym(nawet po zancznej przewadze w walce) .
  • 0

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
A komentarze po walce - :blus:
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
do dupy ta walka, zamiast prostymi cos przygotowaywac to sie tak tulili...
a 2 polakow w skladzie sedziowskim? no co to ma w ogole byc... powinno byc kurde 3 z ameryki albo cos a nie takie przekrety
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
Lubię diablo - ale spartolił sprawę, słaba technika, mała aktywność, słabe kombinacje - ehh szkoda gadać. Czemu brak lewego prostego???

Przegrał i to wyraźnie, Rosjanin był znacznie, ale to znacznie lepszy...
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
zgadzam sie ..... Wlodarczyk byl bierny przez cala walke.....widac bylo , ze czekal na okazje ...... ale rzadko ja znajdywal . Argh no i ten lewy prosty....Widac bylo , Karaniewicz jest podatny na stare "polskie" zagranie ....ale Diablo niestety tego nie zauwarzyl :/
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
To bylo punktowanie nieco podobne do walki Michalczewski - Gonzales tylko "na odwyrtke". Tygrys tez czesciej uderzal, ale sedziowie uznali, ze rzadziej trafial od swojego preciwnika.

Tu widac stwierdzili (tak powiedzial po walce Saleta) ze Rosjanin co prawda duzo wyprowadzil ciosow, ale tylko nieliczne skutecznie trafily.

Jak widac, jak sedziowie naprawde chca, to zawsze znajda pretekst, zeby wygral "wlasciwy" i "jedynie sluszny" zawodnik...

Stalin powiedzialby pewnie "Dajcie mi boksera, a punktacja sie znajdzie" :(
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal

To bylo punktowanie nieco podobne do walki Michalczewski - Gonzales tylko "na odwyrtke". Tygrys tez czesciej uderzal, ale sedziowie uznali, ze rzadziej trafial od swojego preciwnika.

i tak sie tworza legendy... a pomyslalby kto, ze tu pisza ludzie, ktorzy maja jakies pojecie, albo chociaz liczyc potrafia :nie:

widziales oficjalna statystyke ze strony Universum? przeciaz ja tutaj wrzucilem jakis czas temu

Diablo nie ogladalem, bo ogladalem Ottkego - mialem nadzieje, ze wreszcie dostanie po ryju i dostal, ale na koncu byla jak zwykle qpa :blus: - ale w zeszlym tygodniu byla na Eurosporcie powtorka Tiger-Gonzales i mozna sobie bylo po raz kolejny obejrzec, dlaczego przegral.

tym razem na spokojnie.
szkoda, ze tego nie zrobiles.
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
Ja nie napisalem, ze sedziowie uznali nieslusznie przegrana Michalczewskiego, tylko ze "optycznie" zadawal wielej ciosow. Ponadto jeszcze nie ukazaly sie oficjalne statystyki z walki "Diablo" Wlodarczyka.

Byc moze wyniknie z nich, ze ciosy Rosjanina czesto "czesaly powietrze" lub ladowaly na gardzie?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal

Ja nie napisalem, ze sedziowie uznali nieslusznie przegrana Michalczewskiego, tylko ze "optycznie" zadawal wielej ciosow.

zawsze odpowiadasz bez czytania postow?
  • 0

budo_pan3er
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraqf

Napisano Ponad rok temu

Re: Włodarczyk - skandal
Walka w wykonaniu diablo Wlodarczyka byla bardzo slaba. Duzo przestrzelen, slabe wyczucie dystansu, mala aktywnosc na ringu ! Moim zdaniem gdyby nie 2 polskich sedziow Krzysiu tego pojedynku by nie wygral !!! :D :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024