Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczenie w stałych parach...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenie w stałych parach...

A ja, Labedziu drogi pamietam, jak obaj z twoim ulubionym uke chodziliscie raczej w wadze piorkowej niz ciezkiej, a wszak juz wtedy lubiliscie ze soba cwiczyc... wiec moze nie o gabaryty w tym lubieniu chodzi, tylko o przyjemnosc przebywania jak najczesciej w swoim towarzystwie. Na macie tez
O rany, az tesknie za pierwsza okazja, aby pocwiczyc z wami, wielkoludy, ja, 55-kilowa kobietka o wzroscie O Senseia
Pozdrawiam :wink:

Taa, ale kiedy to było??? na milion lat zanim na ziemi żyły dinozaury:D. A swoja droga to mam pewne podejrzenia kto sie ukrywa za tym nickiem - czyżby gospodyni pamietnej imprezki w Alei Róż :? :?: :idea: Jesli tak serdecznie pozdrawiam, jesli nie to równiez slę ukłony :wink: 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenie w stałych parach...
Przepraszam za maly off topic, wlasnie dostalem te przeslawne zdjecia..
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

no faktycznie, nie tylko waga piorkowa, to jeczcze panieny wyjmowaliscie razem z Jezem... :peace: :peace: :peace: :peace:

po prostu PRZESMIESZNE :box:
ok wracajmy do tematu.....o czym to mysmy rozmawiali? :?
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenie w stałych parach...
No przeciez o stalych parach mowimy, Szczepan, wiec ani na moment nie odeszlismy od tematu...
Wyslij mu to zdjecie, Moderatorze... Zdemaskuj mnie...
Widzisz Labedz, tu wszystko musi przejsc przez Wielkiego Moderatora, nawet stale pary, bo mi zalozy blokade i co????
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024