Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Witam wszystkich ludzi z Tarnowa.
Jako iz pochodze z tego miasta ale niestety bardzo dlugo juz tam nie mieszkam mam takie zapytanie do was. W jakich sekcjach cwiczycie ?
Jakie macie wrazenia i doswiadczenia po treningach ? Kto obecnie jest instruktorem w waszych sekcjach ? Milo jest powspominac i dowiedziec sie czegos nowego. Dajcie znac jak to tam teraz wyglada
Pozdrawiam
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Ja trenuje Judo w Pałacu ;]
Pozdro!
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Ja cwicze kyokushin u Wieslawa Gwizda. Spoko trener :D Jest jeszcze kick i tajski box u Macka Barana, bodaj dwie sekcje boksu, Jeet Kune Do, kung - fu [nie, nie mam pojecia jaki gatunek :) ], capoeira... Ale nie ma bjj! :(
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Wiem u Wieska byl zawsze wysoki poziom podobno teraz ma juz 4 dana. Wyglada na to ze Baran sie przerzucil z Kicka na Thaja. Widac ze sie cos dzieje w moim rodzinnym miescie. Tak trzymas
Pozdrawiam
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Faktycznie zdal na 4 dan 8) Znasz go...? Cwiczyles kiedys cos w Tarnowie...? I dlaczego nie ma bjj w Tarnowie...?! :evil:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
tak kiedys dawno temu chodzilem jakis czas do Wieska potem dosc dlugo aikido i aikibudo. Dlaczego nie ma bjj pewnie dlatego ze nie ma wykwalifikowanych instruktorow. Mysle jednak ze cwiczac u Wieska zrobiles dobry wybor gosc ma klase i zasluguje na szacunek a sekcja byla kiedys i pewnie jest tez teraz na wysokim poziomie. Lepiej cwiczyc u fachowca cos co moze teraz jest troche nie popularne niz cos co jest na topie jak bjj u jakiegos nieznanego goscia. Troche nie jestem w temacie jak jest teraz z inymi sekcjami w Tarnowie ale jak bede na urlopie w kraju to postaram sie zajrzec do Wieska i cos pocwiczyc.
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Sekcja jest naprawde w porzadku i na wysokim poziomie - wiem, wiem, jestem subiektywny :) . Jedyna razaca rzecza jest to, ze bardzo duzo osob w sekcji jest brak tolerancji i zadufanie w swoim stylu [kyokushin]. Ale czy to zle, ze szukam czegos nowego, czym moglbym uzupelnic karate...? Chyba lepiej byc otwartym na nowe rozwiazania:) Pozdrawiam. Wpadnij kiedys do naszego miasteczka :lol:
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Cos mi za bardzo chaotyczny post wyszedl:lol:
Chodzilo mi o to, ze bardzo duzo osob uwaza, ze kyokushin jest najwspanialszym stylem na swiecie, nawet nie wiedziac, ze istnieje wiele innych styli.
Chcialbym trenowac bjj, bo chce sprobowac czegos nowego. To zle...? :twisted: :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Nie to dobrze ze szukasz tez innego stylu. Sam jestem za tym aby cwiczyc rownolegle np. dwa odmienne style. Co do Kyokushinkowcow to juz tak zawsze bylo ze wielu z nich uwazalo ze tylko oni sa najlepsi. Jakby jednak na to nie spojrzec ta wlasnie sekcja w Tarnowie istnieje preznie juz tyle lat wyszkolila wielu naprawde dobrych fighterow i poziom jest tam naprawde wysoki. Inne sekcje pojawialy sie i znikaly a Kyokushin jest juz od dawna i ma sie dobrze. To tez o czyms swiadczy. Co do bjj to moze wyjsciem dla ciebie bylo by gdybys pojechal na jakis staz do innego miasta. Z tego co wiem bjj jest w Krakowie a to przeciez nie daleko. Moze uda ci sie znalezc czas i tam poprobowac. Wybieram sie do Tarnowa na swieta to moze wpadny na trening
Pozdrawiam
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Na razie wyjazd odpada - ale bede o tym myslal :D
Na razie dorwalo mnie chorobsko - ale bede z nim walczyl do ostatniej tabletki witaminy C :D
4 stycznia bedzie Turniej Gwiazdkowy - wpadniesz...?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Bede, na pewno sie postaram
  • 0

budo_khalis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuki walki w Tarnowie: Co teraz sie cwiczy ?
Jakos sie spikniemy :) Do zobaczenia :) Ciekawe, jakie beda Twoje refleksje nt. mojego klubu po tak dlugiej nieobecnosci...?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024