Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
w warszawie dziłą jeszce prężnie Stowarzyszenie Krav Maga POLSKA
pod dyrekcją Marcina MIchalika
po szczegóły odsyłam na górę strony głównej - jeste tam baner Stowarzyszenia.
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Zapomniałeś podać linku drogi milusiu.
  • 0

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
dzięki- rzeczywiscie zapomniałem :-)))
  • 0

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
to se zapisz abys znów nie zapomniał :lol:
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Milus skoro prowadzisz taką zażarta kampanie to powiedz mi czym?
Różni się krav maga Stowarzyszenia od Instytutu, Maor czy też innych.
Co jest w niej takiego wspaniałego i cudownego oprócz ceny
  • 0

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Drogi madxxx
System Krav Maga w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu nie różni sie prawie wcale- różnią się tylko ludzie którzy go uczą i ich podejscie do tego co robią.
zresztą to wolny kraj i kazdy może wybrać gdzie chce się ewentualnie tego systemu uczyć.
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Podejście zawsze jest na swój sposób inne, ludzie nie są tacy sami :)
Czyli Miluś wchodzi w grę cena, no tak
Reasumując jeśli nie różnisz się od innych zmniejszasz cenę, no i te magiczne podejście
:) :) :)
  • 0

budo_madxxx
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Podejście zawsze jest na swój sposób inne, ludzie nie są tacy sami :)
Czyli Miluś wchodzi w grę cena, no tak
Reasumując jeśli nie różnisz się od innych zmniejszasz cenę, no i te magiczne podejście
:) :) :)
  • 0

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
zapraszam na stronę oddziału Warszawa Stowarzyszenia Krav Maga Polska
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

zapraszam na stronę oddziału Warszawa Stowarzyszenia Krav Maga Polska
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Chyba to jest strona oddziału ... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_milus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie

http://www.kravmaga.biz


Ewidentnie to jest warszawska strona europejskiego stowarzyszenia

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jest tu dobrze ujęta charakterystyka oddziału.
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
Witam. No coz. Krav Mage zaczalem cwiczyc gdy bylem jeszcze malym brzdacem:P Bylem u paru trenerow (musialem miec karteczke ze rodzice mi pozwalaja :P ). Az znalazlem sie u Pana Mareczka (Gozdeckiego). I tam juz zostalem. Kiedys jego treningi nie byly komercyjne, nie uczyl on takze koszernej krav magi. W zwyklej krav maga ktorej ucza inni trenerzy jest mnustwo niedomowien i glupot. Niektore wyjscia z chwytow nie sa idealne. Zato u Pana Mareczka wszystko bylo Boskie. Niektore chwyty pokazywal w swoim wlasnym stylu dzieki czemu bylo one o wiele skuteczniejsze. Pan Mareczek zawsze byl niepokonany w parterze. Zaden trener nie mogl sobie z nim poradzic. Ale nie ma to zadnego zwiazku z jego naukami. To ze dobrze sie bije nie znaczy ze dobrze naucza. Marek ma wady ale takze zalety. Chodzac na jego treningi wiadomo ze czegos sie nauczysz. Ja po 3 miesiacach w grupie poczatkujacej dostalem sie do grupy zaawansowanej (zamknietej) i bylem ostatnia osoba ktora sie tam dostala. I wtedy tak naprawde zaczela sie zabawa :twisted: Treningi byly bardzo wyczerpujace a material naprawde fajny. Caly material Krav Maga udalo nam sie opanowac do perfekcji (przyznam ze jest dosc ubogi). Pozniej zaczelismy rozwijac sie w parterze a takze w boskie. Na poczatku bylo mi ciezko dostosowac sie do narzuconego tempa. Ale przetrwalem a pozniej juz bylo ok. Na dzis dzien wiem ze Pan Mareczek prowadzi grupy poczatkujace w ktorych stalo sie troszke komercyjnie. Chociaz z drugiej strony bylem na tych treningach i pod nieobecnosc Pana Marka poprowadzilem pare z nich i jestem troszke zawiedziony. Studenci ciagle narzekaja. Chcieliby byc maszynami do zabijania w pare miesiecy ale nie chca sobie zrobic krzywdy. Jak byla mowa o sparingach to wiekszosc zaczela panikowac ze beda mieli obite twarze itd. Moim zdaniem ludzie kiedys byli bardziej zawzieci. A teraz na krav mage zapisuja sie "cioty" ktore chca szybko nauczyc sie bic i mysla ze beda niezniszczalne. Oczywiscie nie zrozumcie mnie zle. Z pewnoscia wiele osob jest upartych tak jak ja i napewno cos z nich wyrosnie. Ale najwazniejszy jest trening. Pan Mareczek jest naprawde najlepszym trenerem. Szkoda tylko ze ma wady ktore moga wiele osob denerwowac. Jedna z nich jest to ze nie idzie z materialem po kolei. Nie ma zadnego planu. Dziala chaotycznie. Wyglada to mniej wiecej tak ze "dzisiaj mam ochote na to wiec tego was naucze". Poza tym czesto narzeka na pieniadze. Ale reasumujac. Kasa wydana u Pana Marka nie poszla na marne!!! Jest solidnym trenerem. Gdy poszedlem po 4 miesiacach trenigow do innego trenera (Pan Piotr z Ursynowa) odrazu widac bylo roznice miedzy poziomem zaawansowania jego uczniow a moim i mojego kumpla. Jego uczniowie uczyli sie ponad rok a my 4 miesiace. W polowie treningu Pan Piotr podszedl do nas i zapytal sie nas gdzie trenowalismy. Odparlismy ze u Pana Gozdeckiego. Wtedy on powiedzial ze mamy cwiczyc z boku i ze dla nas bedzie mial inne cwiczenia :) Po treningu pare osob do mnie podeszlo i zapytalo sie jak dlugo cwicze ze jestem taki dobry. A mi bylo az wstyd powiedziec ze cwicze dopiero 4 miesiace a oni ponad rok!!! Jak widac Kasa wydana kiedys u Pana Marka to byla dobra inwestycja. Poza tym Krzysztof Sawicki mi nie odpowiada. Jakos nie moge zaufac trenerowi ktory ma ok. 160 cm wzrostu :? Ale decyzje pozostawiam Wam. Ale MARKA GOZDECKIEGO polecam;)
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
O ile wiem to Gozdecki jest byłym judoką,a opinia jest taka że techniki ,nie tylko w parterze, ma bardzo dobre.Ale dobrze prowadzi treningi jeśli ludzie szybko łapią techniki i idą do przodu ,natomiast jeśli są cieniasy i nie potrafią odpowiednio szybko przyswoić materiału to Gozdecki raczej nie przykłada sie za bardzo do odpowiedniego wytrenowania ich.Z drugiej strony rzeczywiście są cienkie gamonie którzy myslą ,że przyjdą na treningi i w parę miesięcy zostaną fajterami,a nie mają do tego żadnych predyspozycji i to może zniechęcać do pracy z nimi.
  • 0

budo_gieroj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
o "byku"
W gębie mocny. Chodzi cztery miesiące i uważa, że opanował cały materiał krav maga, bo "jest on ubogi ". Chłopcze zejdź na ziemię, bo cię tam zaraz ktoś sprowadzi.
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Gozdecki i teningi KM w W-wie
gieroj. Widze ze nie wiesz o czym mowisz. 4 miesiace?? Gdybym chodzil 4 miesiace to siedzial bym cichutko w domu. Na krav Mage chodze juz w sumie 2 lata i wiem ze caly material Krav Magi przelecielismy pare razy. I powiem Ci ze jest on bardzo ubogi, gdyby nie treningi Pana Marka ktory wszystko rozszerzal o inne sztuki walki to znudziloby mi sie to bardzo szybko. Ale Kravka tak naprawde nic Ci nie da. Musisz cwiczyc cos jeszcze aby efekty byly dobre. Ja kocham boks i sadze ze jest to bardzo dobre uzupelnienie. A jesli chcesz mnie sprowadzic na ziemie to prosze bardzo 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024