Skocz do zawartości


Zdjęcie

308 rocznica smierci Zumbi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Ej Vovchanyn,daj juz spokoj! Mowilem juz,ze nie chce dyskutowac.Przyznaje racje Combatowi,ze noz jest bardzo grozna bronia nawet w rekach amatora,ale niejeden ma opory przed dzgnieciem czlowieka.Zreszta skonczmy juz z teoria,bo nie ma to sensu.Juz pisalem,ze Capoeira w Polsce nie jest do konca taka jak w Brazylii,mimo iz rozwinela sie juz w naszym kraju calkiem niezle.A czy Capoeira trenowana na tarczach i worku ma byc gorsza od innych stylow uderzanych?No nic.

Koncze juz,nie chce sie dalej spierac,bo to do niczego nie prowadzi.

ZUMBI,AXEEEE!!

Pozdrawiam
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Zumbi moze ZOOMBI co straszy na filmach jakie to ma znaczenie. Byl koles nie ma go i czeba mu dac spokoj niech sobie spoczywa w kraimie wiecznych lowow. Nie jestesmy brazylijczykami nie mielismy nigdy koloni no i niewolnikow. Czarni u nas to tez egzotyka wiec moim zdaniem nie ma sie czym podniecac. To ze jakis Zoombi robil powstanie z niewolnikami ani mnie ziebi ani grzeje mam to po prostu w du... Tak samo jak oni tam pewnie nie wiedza nawet co to Polska. Pisanie o skutecznosci Capoerzystow na polu walki i o tym ze potrafia golymi rekami bronic sie przed np. nozem lub maczeta swiadczy tylko o tym zeten kto to pisze albo jest pod wplywem alkoholu albo sobie robi zarty lub po prostu jest kompletnie nie w temacie. Mam kumpla ktory juz ponad 12 lat trenuje Kali Escrime i wiem jak potrafi sie poslugiwac nozem lub kijem. Ty jeden z drugim Capoerzysta nawet bys nie pierdnal w walce z kims takim a juz napewno bys przeszedl do historii i moze bys sie spotkal w zaswiatach ze swoim idolem Zoombim. Jesli ktos umie walczyc bronia to trwa to ulamki sekund i jest po tobie. Moze dla niedowiarkow Capoerzystow dobra rada Zaproscie sobie kogos kto np. trenuje Kali czy Escrime i sprubujcie posparowac. Ide w zaklady ze glupote wybija wam bardzo szybko. Na ulicy podejzewam ze jeszcze szybciej. No ale to nie jest moja sprawa wiec jak ktos wierzy w takie bajki jak Capoeira skuteczna przeciw broni to jest jego sprawa i nic mi do tego. Niech sobie Zumbi spoczywa godnie pokoj jego duszy
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Spajk twoja glupota nie zna granic....Zoombi - a zes wymyslil a moze czytac nie umiesz?, przeciez pisze wyraznie ze Zumbi, napewno nie bylo 300 lat temu tego Kali Escrime, wiec zołnierze nie byli tak wyszkoleni w walce nozem, pozatym byli atakowani z zaskoczenia tak aby nie mogli sie bronic.
Moze ty masz 300 rocznice smierci Zumbiego w du... ale wiekszosc ludzi trenujących capo inaczej o Nim mysli. Ale cóz ty jestes "ekspertem" do spraw capo i wiesz wszystko lepiej :twisted:
Niepozdrawiam.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
spajk...
gdybym nie wiedział jakie masz odpały to pomyślałbym że zjadłeś coś nieświerzege i teraz pieprzysz...
k*** ch** mnie obchodzi co ty myślisz o zumbim to jest forum o capoeira a ta historyczna postac jest nierozerwalnie zwiazana z capoeirom jeżeli coś ci nie pasuje to tutaj niezaglądaj albo poproś moda o wykasowanie tego tematu
ehh... spajk mam swoje lata i nie podnoś mi ciśnienia bo kiedyś kopne w kalendarz jak dalej będe czytał takie bzdury :evil:
jeżeli chcesz sobie powypisywać takie bzduty to załóż sobie forum spajka gdzie będziesz mógł do woli się rozpisywać nie mecząć ludzi... :X
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Wiecie to jest taki debil , ktorego rajcuje pisanie glupot i pozniejsze reakcje ludzi....czyli albo to robi specjalnie albo jest uposledzony
jakby przejawial minimum inteligencji to by wiedzial ze bedac w dziale ''capoeira'' beda rzeczy ktore go nie interesuja

Spajk: jak ci sie to nie podoba i cie nie interesuje to stad Wy......laj :)
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
spajk: ten twoj kolega to chyba jakis debil skoro takie debilne rzeczy trenuje :roll:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Mnie wcale nie przeszkadza ta wasza fascynacja niewolnikami i Zumbim. Reagujecie panowie tak jakbym co najmniej wam jakas krzywde zrobil. W koncu kazdy ma prawo sie wypowiedziec na dany temat. Zaglebianie sie w dawne czasy i gadanie glupot o tym co bylo wtedy na polu walki jak sie bronili przeciw uzbrojonym zolnierzom nie ma sensu. Zaden z was tam nie byl i nie widzial. Swoja wiedze opieracie na jakichs przekazach. Jak wiadomo takie zrodla moga byc rowniez watpliwe. Jak czytam teksty np. Piaby to sie zastanawia skad sie takie bzdury biora. Z calym szacunkiem do tych ktorzy trenuja Capoeire wy naprawde wierzycie w te brednie ktore pisze Piaba. Przeciez powinniscie naprowadzic zablakanego i przezywajacego trudny okres Piabe zeby nie pisal bzdur bo kompromituje nie tylko siebie ale i caly styl ktory uprawiacie. Cala ta dyskusja nie miala by miejsca gdyby ktos z normalnych Capoerzystow otwarcie powiedzial Piaba nie pisz bzdur.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Nie ma to jak fachowy komentarz :twisted: , a niby gdzie Piaba pisze bzdury, podaj przyklad jak nie masz - to zawrzyj gębe i siedz cicho. Raczej ciebie ktos powinien naprowadzic na własciwą drogę i wysłac do szkoly, moze to cos ci pomoze. :twisted:
  • 0

budo_krymzon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ADG Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Ja bym proponował zacząć od przedszkola :roll: Niższy poziom trudności.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Piaba prawie w kazdym zdaniu na temat Capoerzystow i walki bronia pisze bzdury po co podawac przyklady wystarczy przeczytac. Arkus ty i tak jestes zbyt uparty zeby cos zrozumiec idz lepiej sam do szkoly lub przedszkola a najlepiej wyjedz sobie do brazylii i potrenuj te wspaniale techniki obrony przeciwko roznego rodzaju broniom
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
ehh.... kurde spajk ty też wyluzj a co do piaby.. owszem przesadza niekiedy ale zgadzam się z wiekszością jego tekstów i to nei dlatego że trenuje capo ale dlatego iż ma po prostu racje

Zumbi moze ZOOMBI co straszy na filmach jakie to ma znaczenie.

krzywdy nie robisz ale jednak naciskasz na odcisk ludzią kiedy sobie "żartujesz" z pewnych osób których życie i działalnosc miały wpływ na rozwój capoeiry
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
Witam.

Wyluzujcie ... Zobaczcie kiedy nasz kochany spajk dolaczyl do forum i ile juz ma postow ... Typowy przyklad niewyrzytego gowniaza, ktory swoje kompleksy chce leczyc na forum. Badzcie dorosli, przejmowanie sie tekstami spajka to tak jak by sie przejmowac, ze 12 letni dzieciak krzyknal na nas jakiegos bluzga i uciekl za blok ...

Dyskutujcie miedzy soba a jego teksty zostawiajcie jak by ich nie bylo ewentualnie kwitujcie jednym zdaniem ... Jezeli nie bedize wnosil nic do dyskusji, a bedzie notorycznie w niej przeszkadzal to pewnie zostanie skasowany i taki bedzie final ...

Ehh dobra jak dla mnie on nie istnieje, niekiedy tylko mozna sie z niego posmiac bo jest zalosny :]

Pozdrawiam.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 308 rocznica smierci Zumbi
dosc... temat byl o Zumbim i o jako takim pojawilo sie moze 10 postow. zamykam temat, a spajk mam nadzieje juz nie zagosci w naszych prograch.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024