Skocz do zawartości


Zdjęcie

władca pierscieni-broń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

władca pierscieni-broń
byłem dziś w empiku i obejrzałem "władca pierscieni-broń i wojna" powiem wam ze jestem pod wielkim wrażeniem designu róznych pokazanych tam sprzętów !!!!sa zdjęcia i wieeeele pomysłów dla knifmejkerów i mieczorobów!!!! mnie niktóre bardzo się podobały!!!!

kooniu
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
a co to bylo kooniu? album czy film? i gdzie t o widziales bo my sa krajany i sam chetnie zobacze , mnie topory braly najbardziej - w morii stare dwureczne topory bojowe , no i te jatagany legolasa , dzieciaki kiedys przyniosly do domu plyte z national geografic o wladcy i tam goscie kuli normalnie elementy zbroji i oreza - czyli pelna realnosc w wytwarzaniu - tyle ze piece mieli indukcyjne i stal blyskawicznie im czerwieniala , co do toporow to polamalem ostatnio druga siekiere i bede kul taka z pelnym metalowym trzonkiem - full tang :) wiec moze jakis topor sie zablaka..
pozdrawiam bodo
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
album-w miekkiej oprawie ale pieknie wydany. Zdjecia kazdego kawałeczka stali uzytego w filmie, wszystkich ras!!! no i opisy takie że czujesz jakby opisywali rzeczywiste sprzęty (wiesz typu "elfy z lorien uzywały dłuzszych łuków i strzał , przez co zasięg ich...") normalnie czujesz klimat!!!!
a co do toporów to ostatnio popełniłem nadziaczek-całkiem fajny sprzęcik tylko gdzie i do czego go uzywać jeszcze nie wymysliłem :twisted:

kooniu
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
Kooniu, jak będziesz miał okazję obejrzyj DVD do I części z dodatkami. Pokazane jest tam, jak sztab ludzi projektuje i cyzeluje przedmioty "codziennego użytku" w filmie. Powalające, zwłaszcza, że każdy guzik był wykonany w dwóch wersjach - dla "hobbitów" i "dużych ludzi". Ponadto dołączono galerie, m. in. broni. Piękna robota i tony inwencji twórczej ;)

K.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
dziękuję - spróbuję dorwac ten DVD sam cos tam dłubie i strasznie lubie takie klimaty-nie mówiąc juz o tym ze tolkiena znam prawie na pamięć-wychowałem się na nim :P

juz w styczniu ostatnia częsc trylogi!!!!! chyba nie bedę mógł spac!!!!

kooniu
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
kooniu wlasnie wrocilem z tym albumem
tez nie bede spal :) moze sobie zrobimy kiedys jakis plener u mnie w kuzni pt. wladca pierscieni?
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
wow 8O chciałbym bardzo!!!!!! może jakis weekend??? bo urlopu juz nie mam :cry: mógłym przywieżc parę moich sprzecików do pokazania (tych mniejszych) a moze coś bysmy razem wystrugali :twisted: ????

kooniu

ps. gdzie leży Przylesie??
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
już wiem!!!!! oczywiście "Kowal z Przylesia Wielkiego"!!!!!!! :P :P :P :P :wink:
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
a to dobre......... :)
  • 0

budo_bodo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przylesie Wielkie

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń
o wspolna robote mi wlasnie chodzi , zadnych kobiet , tylko kuznia i szlifierki , dogadamy termin
  • 0

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: władca pierscieni-broń

dziękuję - spróbuję dorwac ten DVD sam cos tam dłubie i strasznie lubie takie klimaty-nie mówiąc juz o tym ze tolkiena znam prawie na pamięć-wychowałem się na nim :P

juz w styczniu ostatnia częsc trylogi!!!!! chyba nie bedę mógł spac!!!!

kooniu


hehe ostatnia czesc trylogii w nocy z 2003/2004 :) w Multikinie :) chyba cos kolo 2:50 i tera mam zagwozdke czy isc na impreze czy do kina :/
tez Tolkiena znam chyba na pamiec :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024