Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vince + Balisong = filmik :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
Szok!!! Bawiłem sie motylkiem kiedyś, ale... 8O Szacunek! I proponuje - otwórz swoją szkołę walki motylkiem :)
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)

Szok!!! Bawiłem sie motylkiem kiedyś, ale... 8O Szacunek! I proponuje - otwórz swoją szkołę walki motylkiem :)


Walki motylkiem??????????? Taka walka to jest zupełnie bezkontaktowa- krojenie przez zastraszenie....


Vince: SZACUNEK
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
I o to chodzi :) Wygrać bez walki jest największym zwycięstwem :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
dark lord, Vince - dzieki ;)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
No Vince - respect 8) ...nie wiedziałem ze mam w okolicy takie mastera hehe zwłaszcza aeriale mi sie podobają...mam pytanko w związku z nimi - czy do ich nauki miałeś stępionego względnie zaklejonego taśmą motyla? Bo ja jakoś nie zaklejałem i techniki " na ręce" jakoś robię (chociaż parę dziur w podłodze i rękach załapałem :) )Ale kiedy mam zabrać się za aeriale...jakoś patrzę na to ostrze i patrzę :) więc jeżeli masz jakieś porady co do nauki technik "powietrznych" (nie same tricki tylko jak sie do nich zabierałeś) to byłbym wdzięczny ...

Zaraz idę machac swoim balkiem :wink:

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
Czy to kwestia kata robienia zdjec, czy "machasz" jakims sprzetem o dlugosci ostrza wiecej niz 10 cm?
K_P
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)

No dobra, obejrzałem i chylę czoła!!! Jesteś świetny...
I faktycznie robisz niezłą reklamę BM


Teraz oficjalny dealer BM w Polsce powinien ufundowac mi nagrode czy cos w tym stylu :P

No Vince - respect ...nie wiedziałem ze mam w okolicy takie mastera hehe zwłaszcza aeriale mi sie podobają...mam pytanko w związku z nimi - czy do ich nauki miałeś stępionego względnie zaklejonego taśmą motyla? Bo ja jakoś nie zaklejałem i techniki " na ręce" jakoś robię (chociaż parę dziur w podłodze i rękach załapałem )Ale kiedy mam zabrać się za aeriale...jakoś patrzę na to ostrze i patrzę więc jeżeli masz jakieś porady co do nauki technik "powietrznych" (nie same tricki tylko jak sie do nich zabierałeś) to byłbym wdzięczny ...


Nie chcialbym zgrywac w tym momencie chojraka, ale aeriale cwiczylem tym, co mam czyli bm model 46 (43 lezy w pudelku i czeka na lepsze czasy :) ). Powod jest prosty: szkoda mi bylo kasy na trainera od BM a i nie chcialem oklejac ostrza tasma, po prostu raz zlapie, raz sie wbije w reke, kwestia treningu, a przy okazji odwage czlowiek cwiczy :)
Uczylem sie podrzutow stopniowo: najpierw jeden obrot lapalem normalnie, potem 1 w reverse, potem z reverse do reverse, potem reverse do normalnego, a potem 2 obroty :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
ech znow zapomnialem o czyms.

KP: ostrze mojego balka na 4 cale, nie wiem ile to jest na cm ale chyba cos kolo 10 :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
W mordę :) Ostry z Ciebie zawodnik Vince 8)
Ja na początku miałem w planach zaklejać ostrze ale potem doszedłem do wniosku że wtedy za cholerę nie wyrobię sobie tej koncentracji i uwagi...skoro będe miał w podświadomości ze i tak sie nie potnę...więc zrezygnowałem z taśmy i...ciach :lol: nie raz i nie dwa...co do odwagi masz rację - na poczatku to trzeba było sie przemóc żeby wogóle balka podrzucić...jakoś idzie...ale do otwierania podrzutem z obrotem czy tricków typu full circle pivot...nie tak zaraz :? teraz ćwiczę rollovery wszelakie :wink: trzeba będzie popracować...a stoliki robisz (table tops według pewnej kultowej strony :) )?

Jak zaśmiecam posta - daj znac to odezwe sie na priva jak będę miał jakąś sprawę :-)

Pozdrawiam

El Primo
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
Kurde a co to table tops ? :)

Powaga nie kojarze, wszystkich technik uczylem sie ze strony Clay`a : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz z filmow osob, ktore pojawiaja sie na bladeforums.

A tak w ogole to moj filmik to jest nic w porownaniu z tym, co oni tam wyprawiaja: ja cwicze 3 miechy a niektorzy latami, co widac. W krotce pojawi sie ogromny filmik wszystkich bali0fanow z bladeforums, wiec zapodam linka jak wymachuja prawdziwi zawodowcy :)
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
Vince, moglbys podac jakies linki z filmikami wspomnianych z bladeforums osob?
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
No stary kazdy uczy sie ze strony Clay'a :)



Tam w technikach na poziomie intermidiate i advances znajdziesz tables...w skrócie to jest takie fajne wypuszczenie balka z pivota na wierzch dłoni...dłoń jest poziomo a nóż na niej...robi obrót ślizgając sie po wierzchu dłoni i wypuszczasz go dalej...wiem że to brzmi idiotycznie ale jak zobaczysz na stronce Clay'a to zakumasz na pewno. Oczywiście to dla mnie za wysoka poprzeczka jak paaaaaaaaaaaaarę innych tricków :lol:


tego linka z bladeforums zapodaj KONIECZNIE...bo kolesie z dłuższym stazem to są już cyrkowcy dla mnie...jak oni kręcą to człowiek opuszcza szczenę i mówi o k**** :)


Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
A mnie sie filmik nie otwiera, prosi o kodek indeo czy indigo czy jakis podobny (nie pamietam dokladnie) a jak wlazlem na stronke firmy ktora wydala ten kodek to przeczytalem ze jest to wersja scisle komercyjna i kosztuje troszke pieniedzy.
Jaki codec pack jest potrzebny zeby to obejrzec?

M.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
aa juz kojarze to table top, tego najlepszego (xtreme) jeszcze sie nie uczylem, a reszte to kiedys tam machalo sie :)

no i filmik wymaga tego o ile dobrze pamietam kodeka indeo video, niestety nie pamietam juz skad go sciagalem :(
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
jestes wielki... :-)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
No SZEFIE to nieźle...respect 8) to xtreme to już chyba inna planeta;)przynajmniej dla mnie...


Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
Właśnie mi się ściągnęło. Noooooooooooo!!!
Usłyszałem od syna - "tato - a ty tak też potrafisz?""
I co mu miałem kuuuurna odpowiedzieć????

Zdołowałeś mnie. Gratulacje
-wój-
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)

Właśnie mi się ściągnęło. Noooooooooooo!!!
Usłyszałem od syna - "tato - a ty tak też potrafisz?""
I co mu miałem kuuuurna odpowiedzieć????

Zdołowałeś mnie. Gratulacje


"Synku kto by sie takimi pierdolami zajmowal ? Popatrz, to jest dopiero noz, a to w srodku to sie nazywa liner lock, zrobiony jest ze stali sprezynujacej 410, okladziny sa z kompozytu g10 a ostrze..." :) :) :)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
Taaaa.... :)
Problem w tym, że mały mówiąc to ZNACZĄCO łypał na dwa baliki, które
leżą obok monitora :roll:
  • 0

budo_ntech
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Vince + Balisong = filmik :)
I na co Ci to było ( balki oczywiście nie syn :) )?
Wkopałeś się.
Całe szczeście że moja mała nie karze mi machać Nimravusem tylko czasem potrzyma i jej starczy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024