Skocz do zawartości


Zdjęcie

Goraczka sobotniej nocy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...

Kurna - czy np. filateliści mają podobne rozterki????



1944 list z najrzadszym stemplem Powstania Warszawskiego tzw. "kartoflem", gwarancja i fotoatest Korszeń.

Dołączona grafika

19 000.00 PLN - a to tylko cena wywoławcza...
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
to my jestesmy rozsadni ludzie!!!

ufff odrazu mi lepiej... :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
bariera cenowa co do nozy w moim przypadku nie istnieje (ta mentalna oczywiscie, patrzac na moja kieszen, to istnieje :) ) Za noz jestem w stanie zaplacic wiele, jesi tylko to, za co place ma swoje uzasadnienie w wykonaniu.
Tak wiec niezrozumiale jest dla mnie - z punkto widzenia uzytkownika - kupno np. sebenzy ze zlota moneta za 700$ (ale kupno zwyklej to juz co innego) czy jakiegos bowie ze stali damascenskiej. Za to kupno po takiej samej cenie Mad Doga albo Busse uwazam za calkiem uzasadnione :)
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
ABSOLUTNIE ZAWSZE tak mówię do żony: "Jeszcze tylko ten, ostatni, i już nic nie kupię z noży DO KOŃCA ŻYCIA!!!!"

Mija miesiąc...

Albo nawet nie...

I zbieram na kolejny. :D

Teraz jakiś Striderek by się przydał :wink:
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
Jest jeden sposób aby opanować (choć trochę to szaleństwo). Trzeba upatrzyć sobie jakąś super kosę, nr 1 na liście MOST WANTED i jej NIE kupić. W ten sposób kosa ta będzie nadal nr 1 na tej liście. Nie wiem jak wy, ale jam coś takiego, iż dany nożyk to mi chodzi po głowie non stop kolor do momentu aż go nie kupię. Jak kupię to po tygodniu myślę już o następnym. Obecnie od kilku miechów myślę tylko o sebenzie. I nadal jej nie mam. Niestety niebawem sytuacja się chyba zmieni...

PS. Z obserwacji wynika, iż w tej kwestii z nożami jest jak z kobietami...
:twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
No, no, mapet, toś Ty masochista jakich mało :D

Jab bym nawet kwartału tak nie wytrzymał
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...

Jest jeden sposób aby opanować (choć trochę to szaleństwo). Trzeba upatrzyć sobie jakąś super kosę, nr 1 na liście MOST WANTED i jej NIE kupić. W ten sposób kosa ta będzie nadal nr 1 na tej liście. Nie wiem jak wy, ale jam coś takiego, iż dany nożyk to mi chodzi po głowie non stop kolor do momentu aż go nie kupię. Jak kupię to po tygodniu myślę już o następnym. Obecnie od kilku miechów myślę tylko o sebenzie. I nadal jej nie mam. Niestety niebawem sytuacja się chyba zmieni...

PS. Z obserwacji wynika, iż w tej kwestii z nożami jest jak z kobietami...
:twisted: :twisted: :twisted:


cholera! mam to samo!.... 8O

ale z drugiej strony jak juz kupie ten kozik to nie znaczy ze odkladam na polke - po prostu sie nim ciesze....no i sprzedaje tylko wtedy gdy zamierzam go wymienic na moim zdaniem lepszy.
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
A ja niemoge w nocy spać przez to wszystko. Myślę tylko czy kasy w tym miesiącu czy w następnym starczy na jakiś nożyk. Do cholery. Wszędzie są te noże. Oglądam film naprzykład ,24, na Polsacie a tam gość próbuje zgładzić saterlanda Pięknym HALO 2. Wchodze do ikei na dział z szklankam itp. Patrze nóz. Coprawda stołowy ale przypomina mi o tym, że takie nażedzie istnieje i znowu rozmyślanie. Ja chyba pujde do jakiegoś specjalisty od głowy, ale czy on mnie zrozumie tak jak osoby z forum?
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
Czy jest może psychiatra na forum ?????
Mnie by się też przydał :)
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
Potrzebujesz porady ... czy kasy ? ;) Ci na zachodzie podobno nieźle zarabiają ;) . Przynieś swoją kolekcję do gabinetu, katalogi, zdjęcia, wydruki i z pasją w oczach opisz kilka modeli a potem usiądź mu na kolanach i rozpłacz się i powiedz jak Ci potrzeba kasy na nowy ....
Zapłaci Ci, żebyś sobie poszedł ;) ;) ;)
Pozdrawiam

P.S.
Jak masz coś do rzucania, to możesz mu pokazać jak dobrze rzucasz przybijając mu ramkę z dyplomem mocniej do ściany :)
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
nie nie Misiakus. nikt by nie poszedl. bo taki psychiatra płatny. kazdy sobie obliczy ze jedna sesja u dobrego psychiatry to 1/4 ceny dobrego fightera. wiec.... :) :) :)
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
Misiakus dobra myśl.
Wybiorę się z czymś długim i ostrym do pijawki dentysty, (a potem do jego kolegów) żeby mi zrobił nowe równe żąbki.
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
....w 24h wystepowal halo 3 a nie 2 :)
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
masz racje halo 3, ale tak do końca nie wiedziałem bo gdy wyskakiwało ostrze to właśnie wtedy byłem w łazience. :(
  • 0

budo_renegade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
w ktoryms z poczatkowych odcinkow byl jeszcze U.D.T. :)
  • 0

budo_hawk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Goraczka sobotniej nocy...
Dzięki Vince ze poruszyłeś ten temat, jakos mi lepiej ze nie ja sam musze sie leczyc bo moja miłość do nozy doprowadza mnie do ruiny. Przewaznie zaczyna sie niewinnie ...pierwszy nozyk ktory zakupiłem to EZ-OUT Gerber suma ktora wydałem wydawała mi sie wtedy astronomicznie wysoka (coś ponad 100 zł), ale jak sie okazało to był jedynie wstep dalszej nieuleczalnej choroby, pozniej jakos samo tak kilka kolejnych modeli... CRKT, Cold Steel, Spyderco, Benchmade, MOD, Microtech i co gorsza apetyt rośnie w miare jedzenia. Obiecałem ze nie kupie kolejnego noza (moze do konca roku wytrzymam) :cry: zona w koncu wywali mnie z domu...

Jacek P.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024