Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pochwy, szelki etc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_morgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Pochwy, szelki etc.
Od pewnego czasu nosze się z zamiarem zrobienia sobie odpowiedniej pochwy do noża (klinga stała całkowita długość ok. 30 cm), niestety firmowa przewiduje jedynie standardowe noszenie przy pasku...

Macie może jakieś patenty bądź rozwiązanie jak to zrobić (zdjęcia, wykroje itp. mile widziane)?

Znacie może kogoś kto wykonuje dobre i tanie pochwy (niestety polecany przez Lord'a von Banana [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] troszkę drogi jest :? ) wraz z systemami nośnymi?
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pochwy, szelki etc.
W Polsce nic nie mogłem znaleźć, sam szukałem szelek do CS Peacekeepera, potem zrobiłem własne z szelek do TT, szkoda gadać :oops: ... M.i. dlatego przesiadłem się na mniejsze modele :D

Ale podobno były kiedyś szelki szturmowe do polskiego noża wz. 98, tyle, że dziś są chyba trudne do dostania. Możesz popytać.
  • 0

budo_kieleka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pochwy, szelki etc.
Cześć
A może ktoś wie gdzie dostać kydex zeby samemu zrobić pochwę. Ja też jestem zainteresowany nową pochwą do mojego noża - zeby pasowała do teklocka.
  • 0

budo_morgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pochwy, szelki etc.
Kieleka wrote:

A może ktoś wie gdzie dostać kydex zeby samemu zrobić pochwę


Proponuję prześledzić wątek:http://budo.net.pl/forum/viewtopic.php?t=15321 tam były namiary...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024