Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pare pytan...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Dirty
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pare pytan...
Witam bardziej doswiadczonych kolegow ;)
Mam pare pytan (dla wiekszosci beda one raczej banalne).
Od czerwca planuje zaczac chodzic na silownie. Stad tez nasunelo mi sie pare pytan.
Dodam ,ze chcialbym spalic tluszcz + nabrac miesni i sily (jednak niechcialbym byc umiesniony tak bardzo jak kulturysci :D).
Nie wiem czy to wazne, ale mam 174cm wzrostu i 94kg.

1) Ile razy powinienem w tygodniu cwiczyc ?
2) Jak dlugo powinny trwac treningi?
3) Czy w kazdym dniu powinienem cwiczyc inne partie miesni?
4) Czy po dwoch miesiacach byloby widac jakies efekty?
5) Czy osoba o takich "wymiarach" jak ja, ma szanse na wyrobienie miesni? (co jakis czas slyszalem od osob, ktore juz cwicza, ze chcieliby miec tyle masy co ja, bo latwo mozna to zamienic na miesnie)
6) Rozumiem ,ze samymi treningami nie wiele zdzialam ,wiec potrzebna jest i dieta (o tym napisalem w temacie do tego przystosowanym)?

Hmm nie przychodzi mi na razie do glowy wiecej pytan... Jakbym cos wymyslil to dopisze.

Z gory dziekuje za odpowiedz i prosze o wyrozumialosc :D

PS. Jesli to pomoze to moge wkleic zdjecie mojej "postury" (w cudzyslowiu ,poniewaz trudno nazwac to postura :().
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Pare pytan...
odp. 1 jeśli to ma być trening na rzeżbę to nawet 5-6 dni w tygodniu.
odp. 2 w zależności od założonego celu... Jeśli to rzeźba/redukcja to nawet ponad 90min.
odp. 3 to zależy od treningu np. przy rzeźbie można ćwiczyć daną partię 2 razy w tygodniu.
odp. 4 to zleży do Twojej genetyki, diety, treningów itp.
odp. 5 jeśli z góry założysz że nie dasz rady to nawet nie próbuj... Psychotyczne nastawienie jest bardzo ważne :D Musisz założyć cel i dożyć do niego i wierzyć mocno że Ci się to uda :D
odp6. trening bez diety to jak :D bez kobiety :( Aby osiągnąć cel dieta jest niezastąpiona ;)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024