Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motywacja w sztukach walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja w sztukach walki
Ta, motywacja rzecz złożona. Mnie się czasami nie chce na trening dojść, iż tak powiem, leń jestem :oops: , na szczęście też jestem cholernie konsekwentny :X i owa cecha równoważy szalkę lenistwa. A jak już dojdę, iż tak powiem (czyt. napiszę) tom rad. Motywują mnie również różnorakie bodzce o zabarwieniu fighterskim (czasem jakaś lektura, czasem filmik, z ludzmi którzy na rzeczy raczą się znać (K-1, Pride, UFC itp.), no i oczywiście trening, po którym wraca się ledwo na nogach do dom. Nic więcej nie domom, narazie.
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja w sztukach walki

Ta, motywacja rzecz złożona. Mnie się czasami nie chce na trening dojść, iż tak powiem, leń jestem :oops: , na szczęście też jestem cholernie konsekwentny :X i owa cecha równoważy szalkę lenistwa. A jak już dojdę, iż tak powiem (czyt. napiszę) tom rad. Motywują mnie również różnorakie bodzce o zabarwieniu fighterskim (czasem jakaś lektura, czasem filmik, z ludzmi którzy na rzeczy raczą się znać (K-1, Pride, UFC itp.), no i oczywiście trening, po którym wraca się ledwo na nogach do dom. Nic więcej nie domom, narazie.

normalnie, iż tak powiem, stylistyczne szaleństwo :wink:
  • 0

budo_mur@z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Bródnowskie :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja w sztukach walki

mi najczesciej pomaga trening z ktorego wychodze prawie na kolanach :D
no ale nie kazdemu ta metoda musi odpowiadac


Mi też :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024