Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z senseiem Philippem Orban


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Staż z senseiem Philippem Orban
Co prawda minął dopiero pierwszy dzień stażu,ale juz mogę powiedzieć,że jest naprawdę super. Ogólnie osób było sporo(jak na moje oko),dużo hakam,nawet kilkoro ludzi z poza Warszawy przyjechało. ^^
Sensei Philipp tłumaczy wszystko jasno i wyraźnie,nawet i którzy nie znają francuskiego są w stanie zrozumieć o co senseiowi chodzi. :)
Uderzyła mnie Jego życzliwość. Mam nadzieję,że najbliższy staż z senseiem Pfilippem odbędzie się już niedługo. Myślę,że jutrzejszy dzień będzie równie udany,a może i nawet lepszy :)
Czekam na Wasze wrażenie^^ I wypowiedzi na temat stażu :)
Macie jeszcze szanse nie przegapić tak świetnego stażu :) Przychoźcie jutro^^
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z senseiem Philippem Orban
Ciekawe czy na kazdym stazu sie tak podniecasz? :P
Szczegolnie latwo jest cos zrozumiec z francuzkiego...gdy ktos z tego jezyka tlumaczy na polski... :) :) :) , ale niektorzy maja chyba brudne uszy???
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z senseiem Philippem Orban
Jeden z "dinozaurow" :) (podobno byly blisko spokrewnione z ptakami???) podczas tego stazu powiedzial mi na ucho, ze jak sie chce powiedziec cos naprawde waznego to nie powinno sie do tego uzywac zbyt wielu slow... :) :lol: :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z senseiem Philippem Orban
Gregos_28 wyobraź sobie,że sensei Philippe tłumaczył mi kata i jakoś zrozumiałam o co MU chodzi.Poza tym mijała chwila zanim zostało przetłumaczone to co powiedział.
A żebyś wiedział,że jestem podekcytowana po każdym stażu. Za to denerwują mnie osoby,które przychodzą tam ot tak sobie i ziewają co 5 minut. Odbieraj to jak chcesz.Moim zdaniem staż to ważne wydarzenie i będę do niego podchodzić jak chcę.
Pozdrawiam
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z senseiem Philippem Orban

Jeden z "dinozaurow" :) (podobno byly blisko spokrewnione z ptakami???) podczas tego stazu powiedzial mi na ucho, ze jak sie chce powiedziec cos naprawde waznego to nie powinno sie do tego uzywac zbyt wielu slow... :) :lol: :)


Hymm, mówisz dinozaurów, taa, jak ten czas leci 8) :) A co do tych uszu niemytych, co sie do nich odnosisz w poście do Jusi to, juz nawet wiem kogo miałes na mysli - siebie :) :) :) Ale to nie dziwwota jak ktoś zapodaje tematy o prysznicu i kąpielach, a w życiorysie Musashiego rajcuje sie jego brakiem cielesnych ablucji. :oops: :P
To co mówiłem było cytatem z senseia Nishio i drugiej czesci wywiadu, który skończyłem tłumaczyc. Mam nadzieję, ze webmaster wyzdrowieje i powiesi ten tekst lada moment na naszej stronce :) 8) aby każdy chętny mógł sie przekonac jaka jest prawda i cóżeś naprzeinaczał :wink: :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024