Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido W Gdyni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_serafin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Aikido W Gdyni
Przepraszam ale tak sie zastanawiam i piszę do ludzi z Gdyni. Czy sensei TOmasz Tyszka ma tam niemalże monopol ? słyszałem o przynajmniej trzech szkołach ktore mamy w Gdyni i innych sensei'ach ale jak blizej to zglebiac informacji zero. Szczegolne bylbym wdzieczny za informacje o dojo zrzeszonym w PFA na terenie Gdyni badz Sopotu. Jak ktos chce cosik o panu Tyszcze i treningach u niego z checia powiem co gdzie jak i kiedy
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido W Gdyni
z PFA masz sekcje na oxywiu na flocie.prowadzi obecnie J.Kranas 1 dan,ale glownym mistrzem jestr sensei P.Borowski 4 dan,choc ostatnio ma druga sekcje w gdansku i przyjezdza rzadziej.jesli nie masz wielkiego pojecia o aikido,to ta sekcja ci sie spodoba.
co do pana Tyszki...nie wypada zle mowic o kims,kogo nie ma,wiec nie bede sie wypowiadal,szczegolnie,ze jego treningom tylko sie przygladalem.w kazdym razie ja bym tam nie poszedl
3 opcja,to sekcja pana R.Gembala 5 dan na dabrowce.daleko,ale jesli masz juz jakies doswiadczenie w aikido,to ta ci polecam ( choc ja cwiczylem w tej pierwszej).Gembal ma tez sekcje w Sopocie.
Tyszka nie jest w PFA,tylko w AAI. W PFA zdobywal szlify,ale jesli ktos ci powie,ze on tam jest,to sciema.
  • 0

budo_serafin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido W Gdyni
hmm co oznacza orintowanie sie troche w aikido ? bo to mnie ciekawi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024