Skocz do zawartości


Zdjęcie

porawi się na ulicy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Pewnie niech sobie chlopaki ulza w ciezkiej pracy :) chwila przyjemnosci kazdemu jest potrzebna :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
...i jeszcze łopaty im dać?? 8O Toż w dupach im się od dobrobytu poprzewraca!! :X Łapami ziemie przerzucać!! ;)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?

Pewnie niech sobie chlopaki ulza w ciezkiej pracy :) chwila przyjemnosci kazdemu jest potrzebna :)


Ja mam nadzieje, że TY żartujesz :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Kurde a czemu. Lepiej niz zeby siedział w pierdlu na dupie i żebym ja za niego podatkami płacił. A ciężkie roboty powinny być naprawde ciężkie nie na tyle żeby zabić ale na tyle żeby im się żyć odechcioało. To powinno dać takiemu bandziorowi(zbokowi w tym wypadku) do myślenia.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Jezeli nie zrozumiales to chodzilo mi o tym zeby robotnicy (w tym przypadku zli ludzie) wykwalifikowani przy budowie autostrad i znajacy sie na rzeczy zrobili pedofilom z dupy autostrade. :) tak zeby zadna "trawka" juz na niej nie urosla :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Ale widzisz sprawa jest taka, że część tych nieresocjowalnych więźniów w pierdelku wyucza sobie następców. Młodzi uczą się tam bandyckiego fachu!!!

A zboczeńcom i mordercom - komora gazowa albo walka w klatce z trzema Grizli!!

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
No to do roboty ich i tak ich zarobic zeby nie mieli czasu na glupie pomysly. Myslisz, ze jak beda zjebani to bedzie im sie chcialo uczyc ? Poznaja wartosc pracy i w ogole a tak to siedza na tych dupskach w cieple nic im na leb nie cieknie i nawet obiad maja dwa razy dziennie (lepiej ode mnie) wiec o czym tu gadamy.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Jej jak będzie zasuwać przez 12 godzin dziennie to nie będzie myślał o uczeniu się lub nauczaniu bandyckiego fachu tylko o jedzeniu i spaniu.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
... i zerżnięciu współwięźnia :)
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Zakiet> "Głodnemu chleb na myśli " :lol:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
No no !! Tylko bez takich!! :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Tak, praca uczy.
Roboty publiczne to dobra resocjalizacja.
Mało to wsi bez kanalizacji i dróg z asfaltu.
Czemu nie ma robót publicznych?

Są?

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
No ewentualnie jako środek wychowawczy możnaby wprowadzić taką kare. Ale nie budowe autostrad tylko na przykład - KAMIENIOŁOMY!! Łatwiej o śmiertelny wypadek!! :)

Nie rozumiem, czemu nasze społeczeństwo jest przeciwko przywróceniu kary śmierci?? Oglądam wiadomości a tym : morderstwo, napad, kolejny atak pedofila... Qrwa czape jednemu i drugiemu a zaraz reszta się uspokoi!!

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Nie tędy droga. Po pierwsze dla bandziora obraz złapania go przez policje jest dość odległy. Po drugie wie że jak go policja złapie to kurde i tak sprawa się będzie ciągnąć miesiącami jeśli wogule się odbędzie. Więc zanim wprowadzimy kare śmierci trzeba usprawnić organy ścigania i tak jak na początku tego tematu pisałeś dać większe prawa policji, potem coś zrobić z tymi cholernymi sondami a na końcu ewentualnie coś z karami. Poza tym z tego co widzę wychodzisz z założenia ze człowieka nie da się resocjalizować że jak ktoś jest bandytą to już do końca życia z czym się również nie zgadzam. Oczywiście w tej chwili siedzenie w więzieniu można nazywać na wiele sposobów ale napewno nie resocjalizacją ale myśle że przy dużym samozaparciu z tym też coś można zrobić. Niestety nie mam żadnych gotowych rozwiązań :( (no może poza obozami pracy :twisted: ).
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
kara smierci nie pomaga w zmniejszeniu ilosci przestepstw tylko zwieksza satyswakcje spoleczenstwa (zemsta).
  • 0

budo_crow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Po za tym uważam że kara śmierci jest bardziej humanitarna niż np dożywocie i myślę że wielu wolało by czapę od dożywocia. Kara śmierci (zaznaczę że nie jestem jej przeciwnikiem-a w prost przeciwnie skazanych na dożywocie to ja muszę utrzymywac,a wcale nie wiem czy chcę by jakiś bandzior żarł przez całe swoje zasrane życie kartofelki za moją krwawicę) nie rozwiąże problemu przestępczości-wystarczy popatrzeć na kraje gdzie taka kara jest.
Obozy pracy-jak najbardziej-niech więzienia będą samowystarczalne co odciąży kieszeń podatnika-a jak mówią praca uszlachetnia i napewno może bardziej resocjalizować niż siedzenie i nie robienie zupełnie nic,poza machaniem pompek i planowaniem kolejnych przestępstw.
A co do humanitarności śmierci-przed kilku laty był w tvp program pt. "nie sąd cię skarze pedofilu"-wypowiadali się pedofile i grypsera-jeden gitol powiedział:"nie zabijemy ich,a jak będą chcięli się sami zabić-nie pozwolimy na to-to by było za chumanitarne..." Są gorsze kary niż czapa...
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: porawi się na ulicy ?
Hehe ... Przecwelenia na przykład :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024